• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Sūdziba par adminstrātoru valodu!


Recommended Posts

Tātad sveiki,Es nesūdzēšos par kādu konkrētu bet par adminstrātoriem kas lieto nepiedienīgu valodu! "Pierādijumi"

Es nesūdzos tieši par šo adminstrātoru bet lūdzu! Ko padomā kas nezin cik labs ir samp.lv ienākot serverī? Kad pirmais ko ierauga ir šis?

Dēļ šiem atgadijumiem varam nonākt lidz tautas tīrākaijai zušanai!

Link to comment
Share on other sites

Es par to lai nebūtu adminiem vairāk šādas kļūdas!

Link to comment
Share on other sites

Viņš pats sevi nodirsa -_-

Tauta pazudīs,tā loģika iespārda.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Saproties ir tā, mūsu varenais Leonardiņš ir 6lvl acc, ko tas nozīmē? Tas nozīmē pārvalda par samp.lv, tātad haoss, rēali, viņš to adminstrātora statusu izmanto savā labā, drusku ar galvu nedraudzējās, dabujis sev kaut kādu Solvitu, tagad uz katra svilpiena skrien viņai pakaļ, visu darīs, ko teiks. Piemērams: Viņa pateikts tevi nobanot, viņš nobanos. Ja vien tu sevi redzētu no malas, čalīt, tu izskaties pēc sunīša, kurš skrien pakaļ, tak tev ir galva uz pleciem, ko tu pakļaujies meiteņu provakācijai?
Būšu atklāts pret tevi, Leonardo, nu neesi tu nekāds te varonis, sūds uz kociņa vien esi.. Tu jau nesaproti, ka viņa ar tevi tikai spēlējās, viņa mierīgi DM'o, bet tu vienkārši čillā uz to noskaties un paslavē.
Tad man ir viens jautājums: Ar kādu mērķi te pieteicies uz adminstrātoru? Lai dabūtu meiteni, valdītu par samp.lv un būt varenam? Tici man, nebūtu tev adminstrātora, viņa tevi sen *** pasūtītu, skarbi? Diemžēl tā ir patiesība un samierinies ar to.
Jūs cerat uz kaut kādu Roleplay līmeni? Tu tiešām Leonardo rādi labu piemēru citiem spēlētājiem, darīt ko vēlās.
Es tevi te varētu nodirst no A-Z, pateikt visu, bet to nedarīšu, netaisos sist taustiņus, tikai priekš viena cilvēciņa. 
Nē, es nebaidos no warn, susp, ban, jo mana dzīve nesastāv no virtuālās dzīves. :)
Veiksmi jums  - Solvits&Leonarda.  :pff: 
 

  • Upvote 6
  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

Viņš pats sevi nodirsa  -_-


Tauta pazudīs,tā loģika iespārda. 


 


Lai viņš saka pa sevi ko grib seu nevis serverī par visiem redzamo čatu!


Un tauta nezudīs tagad bet ja tas turpināsies tad cilvēki ies prom jo kurš vēlas spēlet ja uz viņu šādi runā?


Link to comment
Share on other sites

 

Viņš pats sevi nodirsa  -_-

Tauta pazudīs,tā loģika iespārda. 

 

Lai viņš saka pa sevi ko grib seu nevis serverī par visiem redzamo čatu!

Un tauta nezudīs tagad bet ja tas turpināsies tad cilvēki ies prom jo kurš vēlas spēlet ja uz viņu šādi runā?

 

 

 

Pag, pag. Ja sevi pazemošu tad tauta ies prom ? Tad sanāk, pēc tava teiktā man ir sevi jāliela ?

 

Caur reportiem nāca smieklīgi izteicieni. Nedomāju, ka tautai kas spēlēja serveri (Lielakai daļa) tas nepatika. Tieši otrādāk. Šādi izteicini ik pa laikam ir noderīgi, jo liek kādam pasmaidīt. :) Pie tam tas bija viens ieraksts, kas īpaši neapgrūtināja dzīvi nevienam.

  • Upvote 1
  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

Saproties ir tā, mūsu varenais Leonardiņš ir 6lvl acc, ko tas nozīmē? Tas nozīmē pārvalda par samp.lv, tātad haoss, rēali, viņš to adminstrātora statusu izmanto savā labā, drusku ar galvu nedraudzējās, dabujis sev kaut kādu Solvitu, tagad uz katra svilpiena skrien viņai pakaļ, visu darīs, ko teiks. Piemērams: Viņa pateikts tevi nobanot, viņš nobanos. Ja vien tu sevi redzētu no malas, čalīt, tu izskaties pēc sunīša, kurš skrien pakaļ, tak tev ir galva uz pleciem, ko tu pakļaujies meiteņu provakācijai?

Būšu atklāts pret tevi, Leonardo, nu neesi tu nekāds te varonis, sūds uz kociņa vien esi.. Tu jau nesaproti, ka viņa ar tevi tikai spēlējās, viņa mierīgi DM'o, bet tu vienkārši čillā uz to noskaties un paslavē.

Tad man ir viens jautājums: Ar kādu mērķi te pieteicies uz adminstrātoru? Lai dabūtu meiteni, valdītu par samp.lv un būt varenam? Tici man, nebūtu tev adminstrātora, viņa tevi sen *** pasūtītu, skarbi? Diemžēl tā ir patiesība un samierinies ar to.

Jūs cerat uz kaut kādu Roleplay līmeni? Tu tiešām Leonardo rādi labu piemēru citiem spēlētājiem, darīt ko vēlās.

Es tevi te varētu nodirst no A-Z, pateikt visu, bet to nedarīšu, netaisos sist taustiņus, tikai priekš viena cilvēciņa. 

Nē, es nebaidos no warn, susp, ban, jo mana dzīve nesastāv no virtuālās dzīves. :)

Veiksmi jums  - Solvits&Leonarda.  :pff: 

 

Esmu bijusais servera administrators,atlausos iepostot!

 

Manas domas,Hawkins.

 

Solvitu nobanoja,bet nepagaja jau viena minute,kad si bija spele. 

 

Izmanto acc sava laba,lien visas org par lideri,u.t.t (Kirpica variants,ja kads atceras)

 

Redz,es jus ''Zakisus'' patrauceju serveri,kas sekoja? Tu mani novaci ar savu jobano admina komandu,ahujek.

 

Es jus sadalisu pa parisiem. :)

 

1. Ricards_Blumentals,Anthony_Mangano (Normali admine,nelien nevienam dirsa,visu dara pareizi) Runajot par Mangali,cepuri nost! 

 

2. Zigis_Luciano,Jims_Mendez,Jimmy_Willmer,Leonardo_Cuneo (Ziga onoly caurums,bez komentariem)  Ir iznemumi,iespejams,Opelx.

 

Labi,cya!

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Leonardo Vispār vakar IC pasaka - Riffam lideri nobanoja!?! Tgt es būšu līderis! ( tas ir normāli?_)

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Esmu bijusais servera administrators,atlausos iepostot!

 

Manas domas,Hawkins.

 

Solvitu nobanoja,bet nepagaja jau viena minute,kad si bija spele. 

 

Izmanto acc sava laba,lien visas org par lideri,u.t.t (Kirpica variants,ja kads atceras)

 

Redz,es jus ''Zakisus'' patrauceju serveri,kas sekoja? Tu mani novaci ar savu jobano admina komandu,ahujek.

 

Es jus sadalisu pa parisiem. :)

 

1. Ricards_Blumentals,Anthony_Mangano (Normali admine,nelien nevienam dirsa,visu dara pareizi) Runajot par Mangali,cepuri nost! 

 

2. Zigis_Luciano,Jims_Mendez,Jimmy_Willmer,Leonardo_Cuneo (Ziga onoly caurums,bez komentariem)  Ir iznemumi,iespejams,Opelx.

 

Labi,cya!

 

Es tik nesaprotu, kāpēc tev vēl nav bans ? Tādaz ziepes kādas esi savārijis. Sen jau vajadzēja forumā banned būt. Bet nu labi. Vēršu ciet šo topick. Tādēļ, ka nav tāds noteikumus, ka nevar sevi pazemot, kā arī par admina leksikaloģiju.

  • Downvote 4
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...