• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdziba] Divi menti.


Recommended Posts

Veidot sūdzību tikai pēc šādiem kritērijiem:


 


1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) :Tony Taylor


2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) :Video redzams


3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju :Vini prosta saka šaut kipa teloja, ka kko erpo, bet vairak patika dmot bomžus pārkāpumi- CS DM


4. Kā vainas dēļ tas notika :Viņu


5. Pierādījumi par Pārkāpumu :http://failiem.lv/g/bzupfvq#


(Screenshots vai Video)


 


Link to comment
Share on other sites

Sveiks, Es nevienu nedmoju bet centos arestēt tos kas manā darba laikā vienkārši triecas vai bojā auto mašīnu! rpoju tik cik vajadzīg un ja šāvu ar rp uz riteņiem lai neaizbēg! Zinu kā visam ir jābut kā arī manu prāt video es nevienu tādu noteikumu nepārkapu!

Policijas darbu zinu un tas cilvēks pārkapa Ceļa satiksmes noteikumus kā arī traucēja manu darbu triecoties!

Pēc tam arī sāku viņu ķert un arestēt tas nebūtu noticis ja jaunie spēletaji ienāktu spēle un nesāktu kaitināt policistus

un vsp kaitināt ir mūs ir jautri? Tad arī ir jāizcieš sods ko esi sastrādajis nevis jāsūdzas un jāuzdodas par labo,pūkaino!

Tas neatiecas uz sūdzibas autoru bet uz visiem pārkapejiem kam prāta nak doma "Pakaitināsim mentus!"

Lai izcieš sodu!

 

 

Ja nu kas esmu: Alens_Aleksandrs

Link to comment
Share on other sites

Sveiks, Es nevienu nedmoju bet centos arestēt tos kas manā darba laikā vienkārši triecas vai bojā auto mašīnu! rpoju tik cik vajadzīg un ja šāvu ar rp uz riteņiem lai neaizbēg! Zinu kā visam ir jābut kā arī manu prāt video es nevienu tādu noteikumu nepārkapu!

 

 

Ja nu kas esmu: Alens_Aleksandrs

Ja tā saki liec pierādijumus iekšā un redzēsim kā bija.

Link to comment
Share on other sites

Es diemžēl neuzņēmu ss jo pildiju savu darbu! Par otru policistu nezinu bet arī tava video ir redzams ka es rp lietoju bet nu otrs mazāk!

Un es neuzņemos vainu jo lietoju rp komandas kā arī iemesls (Policijas darba traucēšana) bija un šis cilvēks veidoja (rp avoid) par kuru ziņoju arī online adminstrācijai!

Kā arī šī persona pameta spēli vairākas reizes kad persona tika aizturēta un arī bēga no policijas! Sākuma es neatklāju uguni bet kad persona sāka bēgt atklāju uguni uz riepām!

Neiedomājos ka būtu jauzņem ss bet no šī mācīšos turpmāk uzņemšu!

 

Es neuzņemšos vainu par abiem bet aizstāvu sevi!

Link to comment
Share on other sites

Viņš šāva pa to kurš bēga,sūdzība aplama TC.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...