• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Alens_Aleksandrs


Recommended Posts

logs.png

 

Šajā sadaļā [sūdzība par spēlētājiem] ir iespēja apsūdzēt Spēlētājus, kuri ir pārkāpuši Servera Noteikumus!

 

Virsrakstam, rakstot sūdzību, ir jābut obligāti - [sūdzība] Apsūdzētā vārds, Niks, Iemesls.

Piemēram: [sūdzība] Riffa_Mendez

 

Veidot sūdzību tikai pēc šādiem kritērijiem:

 

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) : Peter_McBlock

2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) : Alens_Aleksandrs

3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : DM,CS,QS, MG (nebij nekadas sletkavibas un liecinieki, ja bija liecinieki tad ss ludzu paradi)

4. Kā vainas dēļ tas notika : Viņa

5. Pierādījumi par Pārkāpumu :
http://failiem.lv/u/lanxgly

(Screenshots vai Video)

 

Link to comment
Share on other sites

Tātad šīs ir par to kad tu biji spawna nošāvi mani un aizbēgi ķēru pēc tam! Meklēšanas līmeni uzliku kad bija iespēja diemžēl pa vēlo jo tas notika pirms kāda brīža ja es esu uzlicis par vēlu tad atvainojos bet uzliku par to ka nošāvi spawnā kur visur apkārt bija cilvēki! Man neliekas ka es esu kaut ko pārkāpis bet ja esu. Atvainojos!

Link to comment
Share on other sites

ja tevi nošāva, tad tu, nevari vairs par to, viņam ko darīt. Jo biji taču beigts. Tātad vainīgs.

Link to comment
Share on other sites

Vēlejos pateikt ka vairs nestrādaju El Es Pe De tā ka šo par El Es Pe De manuprat var TC!

Edited by Jilla
sūdzība ir par tevi, nevis LSPD
Link to comment
Share on other sites

Tu nebiji atdzimis un ja labi uzņemos to ka esu pēc atdzimšanas uzlicis meklēšanas līmeni! Atvainojos un RK neredzu Kā arī QS tur nebija MG savā veidā bija jo zināju pēc atdzimšanas ka tu mani nošāvi! CS zinu ka bija! Tādeļ tiešām atvainojos tas vairs neatkārtosies!

 

Alens_Aleksandrs

Link to comment
Share on other sites

Alens_Aleksandrs tiks sodīts ar 20 minūšu cietumsodu!

Paldies par sūdzību!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...