• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība par servera administratoru] Zigis_Middleton


Recommended Posts

1. Tavs niks spēlē : Jonny_Halsey

2. Administrātora niks spēlē : Zigis_Middleton
3. Pierādījumi par pārkāpumu :


4. Apraksts par situāciju: Viss sākas ar to, ka Zigis ienāca serverī un rakstīja pa /o ka LS lidostā taisīs pasākumu, kur lidos ar lidmašīnu. Domāju, ka būs normāls RP kur viņš izvizinās ar lidmašīnu pāris čubakus, vai arī rādīs savus gaisa trikus. Izrādījās citādāk. Viņš kā professionāls RP spēlētājs nemācēja no sākuma atrast lidmašīnas ID, tādēļ ilgi meklēja to par internetu, beidzot atradis to iekāpa lidmašīnā, tad viņa IG sieva viņu NJ no lidmašīnas un tad viņš viņu NJ. Nu tad NJ party beidzās un Zigis kā īsts pilots gaidīja, kad visi saleks uz lidmašīnu spārniem. Tā nu viss sākās. Viņi pacēlās gaisā. Tad es sāku jailot visus par PG (kā jau normālam adminam pienākas pildīt savus pienākumus nešķirojot draugs, vai nav draugs). Es gandrīz visus jailā salicis un tad booms- Zigis izkiko mani no servera par to,ka patiesi visus esmu jailā salicis par PG. 

Es ieteiktu padomāt kādus konkursus Zigi Tev rīkot. Šis ir RP serveris, ne freeroom, nu tā vismaz rakstīts šeit:

hmpy2pi6k9yrwxlmgo2.png

Mans mērķis ar šo sūdzību nav tāds, lai Zigim samazina acc līmeni vai kā citādi saistība ar acc, bet lai Zigis pats saprot to, ka viņš pats ir viens liels nonrp admins. Ja Tu reiz rīko konkursu, tad RP, jo es neredzu nevienu noteikumu Zigi tādu, ka, ja notiek konkurss, tad RP automātiski vairs nav spēkā un viss. 

Visi sūdzas, ka RP nav bla,bla,bla, bet paši neko nedara,lai būtu RP šajā serverī un kad redz es cenšos pašam Zigim ieskaidrot, ka tas ir max PG viņš paņem un rīko joprojām un mani izkiko par to, ka es visus patiesi lieku jail. Cenšos tikai ieviest vairāk nedaudz RP. 

Spiežat droši Dislike Zigīša fani :)

GL&HF nonrperi. (Jailošu visus kuri neievēros rp).

  • Upvote 6
  • Downvote 4
Link to comment
Share on other sites

Ko  Tālāk. Pasaki ka nevarēju tā darit.  Kas tur slikts ja  1x nedēļā uztais kautko nonrp?

 

P.S. Varbūt savākt pierādijumus ka tu pārdevi unbanus pa naudu ko KOVA nemaz neredēja ? Ka tu līdz 50 eiram iekasēji  Kovas naudu savā kanatā...  Es domā ja Kova to uzinās  tev acc off būs :D

 

Kā būs..  

 

 reku video ka cilvēkiem preiks.

 

 

http://www.samp.lv/index.php?/topic/56441-pilots-zigis-ar-smaid%C4%ABgajiem-klauniem/

Edited by Latvietis*
Kova zin, ka es pārdevu toreiz. Zin :) Tu esi nonrp Zigi. +kādus 50 eiro ?:D
  • Upvote 3
  • Downvote 7
Link to comment
Share on other sites

Atvainojos ka postoju ,bet Zigim NADA acc off. LOW rp karalis. labāk lai viņš iet adminēt uz kādu freeroam serveri vai arī uz gosūdu, tāds admins šeit nav vajadzīgs!!!!!!!

 

P.s tu citus serverus nespēlē tad spēlē sampu bez administratora privilēģijām. Ja tu esi 30 gadus vecs, nevajadzetu takā strādāt nevis pie datora sēdēt un pau*us kasīt?

Edited by Zaķītis
es nekad neesmu spēlējis citā serverī un arī nespēlēšu
  • Upvote 2
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Lol šitais normāls pasākums!! Vis Chotka vismaz Zigis kaut ko rīko nekā citi administrātori!!

 

Citreiz jau vaig arī drusku NONRP!

Edited by Latvietis*
Pateici tādēļ, jo Zigīša čoms ? Šis ir RP serveris. Vienmēr jailošu ja ko šādu redzēšu.
  • Upvote 6
  • Downvote 5
Link to comment
Share on other sites

Zigis atļāva izteikties...

 

Pateicoties adminiem kuri rīko konkursus parastiem spēlētajiem ir daudz interesantāk spēlēt, jo interesantāk spelēt jo ilgāk sēdēs, ja ilgak sēdēs, tad  vairāk online cilvēku, ja daudz online cilvēku serveris spēs izdzīvot. Tāpēc protams savādākus konkursus, kad biju admins 6 un 4 lvl  veidoju un visi bija apmierināti

protams arī tautas diezgan daudz bija un vairāk kā 2/3 no servera piedalījās :P, bet pēdējā laikā neesmu redzējis ka kāds veidotu konkursu... 

 

Tāka zigis cenšas servera labā un neredzu tur neko pārāk necilvēcisku jo visi ik pa laikam vēlas atpūsties...

 

Es uzsaktu sūdzība aplama... 

 

Bet par tevi var parunāt gan par tiem jailiem, ko saliki un tautai radot priekštatu par savstarpēji  "labajām" administrācijas attiecībām un saliedētību :(   

Edited by Zaķītis
Nevārnot // ziginiex
  • Upvote 4
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Latvieti mes gribejam jautribu kadu konkursu a tu visu galigi sapisi ar savu stulbumu pa retam jau var kauko nonrp.

Labi ka zigis vispar riko kadu konkursu jautriba serveri vismaz ir.

Moska vel ar so panaksi, ka vins vispar vairs neko nerikos un pie vainas busi tu.

Labi ka musm ir tads admins, ka Zixis kurs iepriecina tautu ar kadu labu konkursu ceru, ka del si nebeigsi taisit konkursus.

Edited by Zaķītis
Nevarnot // Ziginiex
  • Upvote 3
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Manuprāt ka tas nau nekas traks ja ir viens konkurs kur ir nonrp saprotu ka šis ir rp serveris bet tomēr parasti ir garlaicīgi un ja kas šāds pēkšņi tiek piedāvats ir vērts sēdet un piedalīties! Lai kova spriež par šo bet manu prāt tas ir normāli ka viņš cenšas uzlabot servera nezinu intrasantumu jo bieži vien nau ko darīt! Tā ka izdomājat visi admini konkursus kuri būtu rpiski bet nu intrasantus tas nau nemaz tik viegli!! Latvieti saprotu ka teu tas nepatīk bet viņš dod iespēju visiem dalīties priekā un lidot! Tas tomēr ir intrasanti! Labi tas būtu viss no manis!

Edited by Zaķītis
Nevārnot // Ziginiex
  • Upvote 2
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Tev nerūp Rp un tu to ļoti labi zini, tu vēlies tikai atgūt kādreizējo statusu  :lol: ...

 

Gribi lai zigim samazina Acc? http://www.bildites.lv/images/cqekdgrzc6zlnrlxsztl.png .. Vienuvārdu sakot lai Zigim samazina un tev palielina!

Edited by Zaķītis
nevarnot // Ziginiex
  • Upvote 2
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Akd,sanak pilju medibu konkursu ar nevar taisit,konkursus taisa lai attgriestos tauta server,un nedomaju ka 6 atpakal dabusi jo pardevi statusus,mcp pat no tevis pirka -_-

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Nomainiet vienkārši no rp servera uz freeroom un nebūs iebildumu.

Es netiecos pēc nekāda 6 LVL.

Pietiks man ar 3 nākotnei lai varu banot :)

Var redzēt ka jums patīk erpot. :)

@tautas modrā acs Tu laikam lasīt nemāki. Es teicu, ka tas nav mans mērķis.

Tu esi zemāks par zāli.

Heitojiet droši mani, bet jailošu visus par rp pārkāpumiem, kamēr vēl vien šis būs oficiāli rp serveris.

  • Upvote 5
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Cepuri nost Latvietim, visam cenšas ieviest rp .

#Iemacatzigimrp

  • Upvote 2
  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

Nomainiet vienkārši no rp servera uz freeroom un nebūs iebildumu.

Es netiecos pēc nekāda 6 LVL.

Pietiks man ar 3 nākotnei lai varu banot :)

Var redzēt ka jums patīk erpot. :)

@tautas modrā acs Tu laikam lasīt nemāki. Es teicu, ka tas nav mans mērķis.

Tu esi zemāks par zāli.

Heitojiet droši mani, bet jailošu visus par rp pārkāpumiem, kamēr vēl vien šis būs oficiāli rp serveris.

 

Ja tu tā nicini šo serveri, ko tad atvilkies tpakaļ?

Edited by Zaķītis
nevarnot //Zigis
  • Upvote 3
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Zigim ir acc, un paliks, cik var tads sūdzības likt, jums neapnīk ?  

Kāda razņica, RP pasakums vai nonRP, galvenais ka cilvēkiem ir intresanti.  :wacko:  

 

 

Nomainiet vienkārši no rp servera uz freeroom un nebūs iebildumu.
Es netiecos pēc nekāda 6 LVL.
Pietiks man ar 3 nākotnei lai varu banot :)
Var redzēt ka jums patīk erpot. :)
@tautas modrā acs Tu laikam lasīt nemāki. Es teicu, ka tas nav mans mērķis.
Tu esi zemāks par zāli.
Heitojiet droši mani, bet jailošu visus par rp pārkāpumiem, kamēr vēl vien šis būs oficiāli rp serveris.

Pašam smiekli nenāk?  

Neatceries kas notika ar Krūgeru , kad meiģinaja RP atdzīvinat?  

 

Nesaprotu Kovu, kapēc tev acc dēva back.  :|  

Ā ja, tagad 1 mēnesi pastrādāji, nopelniji 200 jevras, un nopirki acc.  :lol: 

  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

Ja tu tā nicini šo serveri, ko tad atvilkies tpakaļ?

Es kaut ko tādu teicu? Cenšos šeit ieviest rp.

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Var redzēt ka visi lien zigim dirsā. vismaz 1 cilvēks serverī mēģina uzturēt kārtību. 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Var redzēt ka visi lien zigim dirsā. vismaz 1 cilvēks serverī mēģina uzturēt kārtību. 

Krukers arī mēģināja un ko panāca?

 

Ar viņu ir cita lieta viņš mēģina kovicam dipsitī ieziepēties ar zemeņu ziepītēm!

 

Mayers ari šada tipa konkursus taisīja, bet tad jau latvietis bij ,,acp,, un viņš neko neteica!

Link to comment
Share on other sites

Parūnājāties? jūs jau visi zinā ka mēs ar zigi, pa draugam, Bet piekrītu Jonny. Jo tas tiešām nav reāli izdarāms! Protams visiem intresanti un jautri, bet padomājam loģiski!

 

TC šī sadaļa nav paradzēta čatam!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...