• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Chris Jefferson -- "Šitā jāmāk Erpot"


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) : 


Kamiko Hayashi


2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) :


Chris Jefferson


3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju :


Tātad pamaniju kādu savādu personu virs ēdnīcas un sāku filmet video..


Video jūs paši redzēsat viņa: (( DB//stavošo + Massive//DM + CS + PG + NonRP + u.c. lietas ))


4. Kā vainas dēļ tas notika :


Paša vaina kad taisa tādus sūdus + nezin RP !


5. Pierādījumi par Pārkāpumu :


https://www.youtube.com/watch?v=TmCWMXJJJSg


  • Upvote 4
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

es db? nēe.  :huh: man viens labs čomiņš taisīja db, kamēr es skrēju augšā pie viņa no ēstuves. tad čomiņš kā mīzals izgāja off.  :wub:

Link to comment
Share on other sites

es db? nēe.  :huh: man viens labs čomiņš taisīja db, kamēr es skrēju augšā pie viņa no ēstuves. tad čomiņš kā mīzals izgāja off.  :wub:

Jajaja - protams , ko tu neteiksi..

Tur tu viens biji , neviena cita nebija..

Protams , ja tu administratorus gribi pataisit par muļķiem , saku neizdosies..

"Ja jau tur augšā butu tavs draugs bijis" , domā viņš līstu no servera ārā? - Viņš tev palīdzētu mani nošaut..

Saku lieki nevaig izteikties , video visu labi var redzēt ..

 

Pagaidi - tu saki kad skrēji no lejas augšā pie viņa, pff - es tevi neredzēju kad tu skrēji no lejas pie viņa (( pat video tas ir redzams kad tu neskrēji pie viņa , kaut viņa tev blakus nebija - tas ir tavas fantāzijas ))  

Necenties te izvairīties no tēmas , un ja jau tur skrietu augšā - kā tik ātri varētu uzskriet , kaut tu man video visu laiku sēdēji augšā?

 

Saku tev - nevaig izlikties , un huiņa stāstīt ja pats vien augšā stāvēji un neviena cita tev blakus nebija ;)

  • Upvote 3
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Jajaja - protams , ko tu neteiksi..

Tur tu viens biji , neviena cita nebija..

Protams , ja tu administratorus gribi pataisit par muļķiem , saku neizdosies..

"Ja jau tur augšā butu tavs draugs bijis" , domā viņš līstu no servera ārā? - Viņš tev palīdzētu mani nošaut..

Saku lieki nevaig izteikties , video visu labi var redzēt ..

Bet es tas patiešām nebiju.  :huh: Tev neizdosies mani iegāzt, es tev saku!  <_< Viņš izmuka off, jo ieraudzīja Ričardu on, bet viņš nezināja, ka viņš vairs nav admins.

Man reāli ir zaibal kkādi šitādi dirsēji-heiteri, kuri mēģina iegāzt nevainīgus cilvēkus.  <_<

Nu lab, varbūt neesi tāds, bet vienkārši nezināji, ka tur ir neveiksmīga sakritība.

Tur visi šitie dm, cs utt. gan bija, to es nekādīgi nenoliedzu. 

 

edit2. Ieslēdz loģisko domāšanu... Kamēr tu sāki filmēt video, es jau biju gandrīz augšā.

nu tā ir vienkārši totāla laika sakritība, ka mūs abus nepaspēji nofilmēt.

es skrēju pa trepēm, ja vēl kaut ko nesaprati. 

Edited by ДЖЕФФЕРСОН.
Link to comment
Share on other sites

Bet es tas patiešām nebiju.  :huh: Tev neizdosies mani iegāzt, es tev saku!  <_< Viņš izmuka off, jo ieraudzīja Ričardu on, bet viņš nezināja, ka viņš vairs nav admins.

Man reāli ir zaibal kkādi šitādi dirsēji-heiteri, kuri mēģina iegāzt nevainīgus cilvēkus.  <_<

Nu lab, varbūt neesi tāds, bet vienkārši nezināji, ka tur ir neveiksmīga sakritība.

Tur visi šitie dm, cs utt. gan bija, to es nekādīgi nenoliedzu. 

 

edit2. Ieslēdz loģisko domāšanu... Kamēr tu sāki filmēt video, es jau biju gandrīz augšā.

nu tā ir vienkārši totāla laika sakritība, ka mūs abus nepaspēji nofilmēt.

es skrēju pa trepēm, ja vēl kaut ko nesaprati. 

Eu ko tu neteiksi , bet neskatoties uz db , neredzeju kas šāva , bet Par DM + BH + Cs +NonRP ir gan redzams no tevs ;)

Šāvi pie VLA hood + Pie Los Santos autodarbnicas kur taisa mašīnas ;) Go to shop , and buy a life okey? 

  • Upvote 3
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Chris Jefferson tiek sodits ar 1dienas banu  par DM,CS,nonRP,BH,PG.

 

Kamiko Hayashi tiek sodits ar 120 min cietumsodu par BH ,CR.

 

Paldies par sudzibu ..

 

TC

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...