• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Sūdzība par Rickie_Beer


Recommended Posts

Vis tika jailots un kickots saprāta robežās , nedrīks lekt ar auto pa rūdas kaudzi un pēctam izlekt un aizskriet .

SS ir redzams kad /kick ir ar iemeslu ārpus teritorijas, ārpus teritrijas nedrīkst šaudīties . 

Vēl kickoju jo jūs braukājāt gar zonu tādējādi palielinot risku nobugot mafbizz , tiko parādīsies uzraksts -

kad zona vairs nebus pretinieku zona pāries uzvarētājiem , jūs iebraucat iekšā un nobugojat . 

Tādēļ kickoju lai nebugojat .

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Vis tika jailots un kickots saprāta robežās , nedrīks lekt ar auto pa rūdas kaudzi un pēctam izlekt un aizskriet .

SS ir redzams kad /kick ir ar iemeslu ārpus teritorijas, ārpus teritrijas nedrīkst šaudīties . 

Vēl kickoju jo jūs braukājāt gar zonu tādējādi palielinot risku nobugot mafbizz , tiko parādīsies uzraksts -

kad zona vairs nebus pretinieku zona pāries uzvarētājiem , jūs iebraucat iekšā un nobugojat . 

Tādēļ kickoju lai nebugojat .

KO TU DIRS :S:D:SAD:SAD:AS:DA:DS:SAD

Mēs pat tuvu zonai nebijām, plus tu pat nezini kas ir zona. :D

Tīrākā diršana, sasēdināji mūs visus jailā, un laimīgs sēdēji uz sūdu čupas. :)

  • Upvote 2
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

KO TU DIRS :S:D:SAD:SAD:AS:DA:DS:SAD

Mēs pat tuvu zonai nebijām, plus tu pat nezini kas ir zona. :D

Tīrākā diršana, sasēdināji mūs visus jailā, un laimīgs sēdēji uz sūdu čupas. :)

 

Nu ko tu vari melot ? 

Kāds sakars man būtu jūs sēdināt nepatiesi jail ?

Man vienalga kurš vinnē .

 

Lai izskata 6 .

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Sūdzibu sadaļa nav paredzēta diskusijām!

 

pārējie posti tiks sodīti par DP

Link to comment
Share on other sites

Piebildīšu, biju am. Rickiņ mazas durondiņ, mafbizzu nevar nobugot 3 sec, mēs braukājām apkārt, lai kad beigtos laiks iebrauktu iekšā un iespamotu, ja es gribētu bugot mafbizu, es to darītu pavisam savādāk un tu to nemaz nepamanītu, tā kā beidz tērēt naudiņu,ptiekš spēlītēm, ko pelna tava mamma. Un labāk pisie* prom no adminu staffa, jo tādu kā tevi, *** 100 gadus tur nevaig :)

 

Nu ko tu vari melot ? 

Kāds sakars man būtu jūs sēdināt nepatiesi jail ?

Man vienalga kurš vinnē .

 

Lai izskata 6 .

 

Kur prikols tev būt adminam, ja esi totāls .......

 

@Jilla savus wp ej pamētā citur, ābece nav dārga :) , Man pox ka te nav diskusija, bet tādi admini kā šitas kāts ir jānopis no staffa, pēc iespējas ātrāk . OP :)

Edited by Jilla
wp//Lieks posts//Jilla
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Piebildīšu, biju am. Rickiņ mazas durondiņ, mafbizzu nevar nobugot 3 sec, mēs braukājām apkārt, lai kad beigtos laiks iebrauktu iekšā un iespamotu, ja es gribētu bugot mafbizu, es to darītu pavisam savādāk un tu to nemaz nepamanītu, tā kā beidz tērēt naudiņu,ptiekš spēlītēm, ko pelna tava mamma. Un labāk pisie* prom no adminu staffa, jo tādu kā tevi, *** 100 gadus tur nevaig :)

 
 

Kur prikols tev būt adminam, ja esi totāls .......

 

@Jilla savus wp ej pamētā citur, ābece nav dārga :) , Man pox ka te nav diskusija, bet tādi admini kā šitas kāts ir jānopis no staffa, pēc iespējas ātrāk . OP :)

Zelta vārdi, tādu adminu te nevajag, vienkārši SYY nebūtu noturējuši mafbizz`u bez jums un tāda nabaga, kā Tu Rickie. :)

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...