• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] low admins Andrew Williams.


Recommended Posts

820898_m.png

 

[sAMP.LV] Sūdzības par administrātoriem

 

 

Virsrakstam jābūt šādam : Sūdzība par [Administrātora niks]

 

1. Tavs niks spēlē : Ryan Willson

2. Administrātora niks spēlē : Andrew Williams.
3. Pierādījumi par pārkāpumu : Nav.
4. Apraksts par situāciju : Tātad saprotu kad man ir jāsēž jailā par DM,CS,QS bet nejau bļaģ  3h   un arī tas nav normāli SF mafijas biedri pirmie sāka taisit CarDM  pec tam viņi DM,CS,QS  bet neredzēju  kad viņus kautkā ieliktu jailā. bet  mani tas low admins pa taisno uz 3h met iekšā zbal jau.

 

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Normāls sods par to, ka DM stacijā, es viņa vietā filmētu un 2 dienu banu Tev iedotu!

Šis ir RP serveris, ne freeroom. 

P.S.- Kova teica, lai ieviešam serverī rp, to mēs tagad darām un jailojam tādus, kā Tu! :)

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Normāls sods par to, ka DM stacijā, es viņa vietā filmētu un 2 dienu banu Tev iedotu!

Šis ir RP serveris, ne freeroom. 

P.S.- Kova teica, lai ieviešam serverī rp, to mēs tagad darām un jailojam tādus, kā Tu! :)

Bet bļe uz 3h? tad *** mani vakar tikai par dm iemeta uz 2h bet Mark Mangano neimeta jo vinsh saka dmot?.

Link to comment
Share on other sites

Normāls sods par to, ka DM stacijā, es viņa vietā filmētu un 2 dienu banu Tev iedotu!

Šis ir RP serveris, ne freeroom. 

P.S.- Kova teica, lai ieviešam serverī rp, to mēs tagad darām un jailojam tādus, kā Tu! :)

Te nekad nebūs RP, ja nu vienīgi spēlētāji to gribēs, kāds sakars ar ADMINISTRĀCIJU? :O

Sodīsiet? Pff, šodien biju serveri 10-15min, un 3 cilvēkiem māciju kas ir MIX, da ebal, tie paši pasūtija mani dirst, un aizbrauca.  :lol:

 

 Editc : Jīlliņ, dāz sev dirsa to WP, un tā dziļāk.  :b_love3:

Edited by -BadBoy
wp// jau nav pirmā reize: lieks posts//Jilla
  • Upvote 3
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...