• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sudziba] Rickie lačuks.


Recommended Posts

1. Tavs niks spēlē : Johny Williams

2. Administrātora niks spēlē : Rickie Beer
3. Pierādījumi par pārkāpumu :

wf6pkmfcpnwfiw37jux0.png
4. Apraksts par situāciju : Tātad ar Andrew braucām no fermas, netīšām uz apmales uztriecāmies un mēs vēl pat noerpojām.

Pluss tas pat nebija PG, bet gan NonRP driving, bet tas tā. Nevajag speciāli specot, lai ieriebtu ;)

Link to comment
Share on other sites

Zinu kad tagad dabusu WP ,bet varu piekrist Johny pec manam domam Rickie vispar vajadzetu ACC off just sayin' , ludzu nedodiet man WP es tikai izsaku savas domas ,jo pedeja laika Rickie ir loti daudz patiesu Sūdzibu....

 

 

 

 

 

<3 SAMP.LV

Edited by Stifoners
Lieks posts +1wp//Stifoners
  • Upvote 1
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Tev nav nonrpdirving tu nestūrē , tu neerpoji ,  iemetu tevi par PG , andrewu arī par PG jo no tilta nokrītot nevar rpot kad nostrādāja drošibas josta . 

Nesaprotu andrewu kā acc kurš nezin noteikumus . <3 Van lav .

 

E: Beer nozīmē alus nevis lācis .  

    Angļu valoda sux .

Edited by Ričiņš
Link to comment
Share on other sites

Zinu kad tagad dabusu WP ,bet varu piekrist Johny pec manam domam Rickie vispar vajadzetu ACC off just sayin' , ludzu nedodiet man WP es tikai izsaku savas domas ,jo pedeja laika Rickie ir loti daudz patiesu Sūdzibu....

 

 

 

 

 

<3 SAMP.LV

Dabūs tāpat WP, bet es nesaku, ka viņš slikti adminē vai kas, vienkārši tas nenozīmē, ka viņš ir uzēdies uz Andrew, un tagad vislaik speco viņu un iemet jaila, un pēctam paņem terru ar vagosiem... Bet tas, ka nevar adminu izmantot savu lietu darīšanā, tas nebija PG.

 

Man nebija tas, ka nav baigasi rp, bet ašais rp - /do viss čotka, tas nenozīmē, ka rp nebija. :/

 

E: davai iztiksim bez šiem sūdiem ok?

Link to comment
Share on other sites

Zinu kad tagad dabusu WP ,bet varu piekrist Johny pec manam domam Rickie vispar vajadzetu ACC off just sayin' , ludzu nedodiet man WP es tikai izsaku savas domas ,jo pedeja laika Rickie ir loti daudz patiesu Sūdzibu....

 

 

 

 

 

<3 SAMP.LV

Jebaķ *** :D

Šis man patīk - <3 SAMP.LV

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Kur vēl dziļāk dirsā līst? Jebaķ kapaķ. 

 

Šī sūdzība ir tik debīla, kā tās autors, loģiskā domāšana - nepastāv. 

Pff, čistākais pg dorni. 

Edited by Stifoners
Lieks posts +1wp//Stifoners
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...