• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Andrew_Quarz


Recommended Posts

1. Tavs niks spēlē : Abdal_Hafin

2. Administrātora niks spēlē : Andrew_Quarz
3. Pierādījumi par pārkāpumu : 
http://prntscr.com/7uyhkp
4. Apraksts par situāciju : Es vienkārši pajautāju vienam no grove street gang banads locekļiem lai uzjautā Andrew vai nebūtu iespējams mani ielikt vienkārši vagosos uz kādu laiciņu savadāk vagos galīgi nonīcis ir un grove street izskatās vienīga aktīvā banda. Protams Andrew varēja vienkārši pateikt nē, bet labāk jau protams būtu iesēdināt mani uz 30min jail +z51 jail 20min ar iemeslu ''CS". Es saprotu ja es viņam to prasītu IC bet es to prasiju OCC čatā. Es zinu mani vairs jau neviens vissticamāk neizlaidīs no jail, bet nu ar to es samierināšos, bet kad es pajautāju Andrew lai viņš man lūdzu paskaidro kādēļ viņš mani ielika jail par CS viņs vienkārši paņema un izdarija sekojošo...

 

[22:24:17] Administrators Andrew_Quarz kikoja Abdal_Hafin. Iemesls: paskaidroju

 

Takā jā, man šķiet tā jau ir vissatļautība un pārspīlēta rīcība galīgi, ceru drīzuma vismaz kautkas mainīsies saistība ar samp.lv administrāciju, vai precīzāk ar ''Administrātoru Andrew''

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Es tevi iemetu tāpēc ka tu esi domes darbinieks un mēs GSG hood staigājam ar ieročiem rokās un tu mierīgi tur stāvēji tas ir CS!

 

Tē CE!

Link to comment
Share on other sites

[[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...