• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] CSDD


Arābs

Recommended Posts

1. Apraksts par problēmu : Ko darīt ja CSDD līderis atkāpās jau pirms pāris dienām un tagad nav neviena instruktora kas varētu pārdod licenses cilvēkiem kuri piemēram par lielu naudu ir iegādājušies jau sen kārotu biznesu, bet kad iegādajas atopjas kad viņiem ir jaiegādājas bizz licenses lai biznesu neatņemtu valsts. Tad nu tagad lūdzu paskaidrojiet ko man darīt tagad ja man vajag bizz licensi,bet nav neviena kas izsniedz, vienkārši nelikties ne ziņas un pakāst savu biznesu? Prasiju adminiem ko darīt, tie mani vienkārši ignore,jo viņiem izskatās laikam galvenais kad pašiem viss ir kartība un par pārejiem spēlētajiem pilnīgi pie di**as....Labi lai nu kā ja šadi tās lietas notiek ,tad vismaz Audio varētu uztaisīt tādu lietu kad bizz licensi var iegādāties kāda noteiktā vietā? Tas vismaz būtu kaut cik loģiski, jo kāda sakarā vispār instruktori pārdod biznesu licenses? Instruktoriem man šķiet būtu jaizsniedz visas parējas,bet bizz licensi varētu kautkā atseviški iegādāties, tas vismaz būtu loģiskāk. Lai nu kā ceru kad CSDD drīzumā atsāks darbu.


3. Pierādījumi par problēmu :  http://i60.tinypic.com/ra93qo.jpg


Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...