• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[sūdzības] kur mans 1,3m


Paeglis K.

Recommended Posts

Virsrakstam jābūt šādam : Sūdzība par [Tava sūdzība]


 


1. Apraksts par problēmu :kro4 nopārdevu elegy par 1290000, nauda man uz rokas, tad nolagoja serveris un kikoja, un ieeju atpakaļ serverī un naudas vairs nav. Es gribētu lai man atgādā atpakaļ šo naudu 14:10 apmēram kad pārdevu


3. Pierādījumi par problēmu : ir screenshot, ka man ne uz konta ne uz rokaspost-13835-0-25314800-1438773482_thumb.png


  • Downvote 4
Link to comment
Share on other sites

Nu ja, tas saucas atsaucīgi admini  :sauer1: reāli, kur atsaucība? Kur ir tas labākais LV rolplay serveris?? Reāli serveris iet uz leju, ātri iet uz leju, laggi, neatsaucīgi admini, serverī pilna čupa adminiem, kas neko nedara gandrīz, ir arī izņēmumi, reāli manus poustus apskatās kādi 20 cilvēki vairāk, bet nedara neko, jo vnk lkm tpc ka man -28 reputācīja, un ganjau tulīt būs vairāk, pasakiet man labumu spēlēt tad šo servei, ne atsaucības normālas, ne palīdzība. Visi tik saka, uzlabo, uzlabo serveri, mhm redzams, ik pa kādai pus h, met āra no spēles, jo vnk laggo uz 40 cilvēkiem. Es esmu ielicis kādas 4 sūdzibas par spēlētājiem, nevienā nav nekas rakstīts ka kkas tiks darīts lietas labā, nen, jums jau labi, jums nauda ripo, bet pajāt par spēlētājiem, tiek likti kkādi ,,labie modi,, iekšā kam godīgi nav jēgas, piem, jūs sakat ka tiek attēlota īstā dzīve, a kur jūs īstajā dzīvē esat redzējuši ka piem, sods par ātruma pārsniegšanu ir 10k, kur tikai pārsniedz kadus 15km/h no atļautā?? Vispār cenas normālas, nē, ir jau labi un forši ka var ātri sakrāt utt, bet nav kā īstenība.  eh, man vnk nav vārdu par jums ja godīgi. Jūs melojat spēlētājiem acīs skatoties ;) ganjau kāds par šo padomās ka kkads idiots vj kas tāds, bet nu tā ir tīra patiesība.

Edited by Ziginiex ジ ジ
DP// Brīdinājums// Ziginiex
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

 Kur ss ka pārdevi mašīnu?

ot redzi, stūlbie lagi, un neiedomajos ka kkas tāds notiks, un tas kam pārdevu, runājām skype, un viņš rr arī uztaisīja uzreiz. Bet es varu dabūt mby viņu rokā, viņam ig uzvārds Chery ,aizmirsu vārdu 

es jb* ja neatgūšu to naudu, es reāli pusi dienas nočakarējos lai dabūtu viņu uz Prizmu 

Edited by ★Tony's★
Lamāšanās//Brīdinājums//Tonys
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...