• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

PRO ADMINS ZIGIS??? (Smejies?)


Recommended Posts

ivm50xps4n6m2xljr4.png

 

820898_m.png

 

[sAMP.LV] Sūdzības par administrātoriem

 

 

Virsrakstam jābūt šādam : Sūdzība par [Administrātora niks]

 

1. Tavs niks spēlē : Lenny_Lethon

2. Administrātora niks spēlē : Zigis_Asmens
3. Pierādījumi par pārkāpumu : 
4. Apraksts par situāciju : Bļe mani nobanoja pa hax nopirku unban! un tad man nonem leader?   Es saku Zigim kapec? a vins atbild pa hax nemam nost leader,ble ko tad citiem nenem nost leader ka ban pa hax pietam bandam!
RyFVwHP.png

 

 

Atceramies, ka bez pierādījumiem sūdzība tiks slēgta un tu tiksi sodīts (posts tiks uzskatīts par lieku un sodīts ar 10% warn.).
Šajā sadaļā drīkst rakstīt tikai administrācija un topika autors. Pārējie , kuri postos saņems 10 procentus warn!

 

 

 

ps. Izveidoju tā lai visi administrācijas topiki būtu vienādi, nevis katrs dažāds.

  • Upvote 1
  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

Nu pa to es arī runāju kāds sakars Bans un leader nost??? Ble vnk aizstāvi savus draugus lai ienāk Kova lai tev noņem vsp adminu neko tu te nedari! tik pis serveri,Un vēk kautkādam lowakam Raivim iedod lideri! ACC savā labā

Edited by Leitons
  • Upvote 2
  • Downvote 6
Link to comment
Share on other sites

Pirmkārt ir bijis šāds noteikums un tagad viņš ir atkal spēkā! tāpēc tu norāvi banu nopirki unbanu un tev līderis off

 

Mēs nevienam neliekam haxot jūs paši izlemjat vai gribat vai nē tāpēc tagad sēdi bez līdera

 

https://www.youtube.com/watch?v=-fdFrHURKzY

  • Upvote 8
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

 Kaut pērc unbanu  līders off . viss

 *** ta citām bandām neņem nost līderi? protams bļe savus draugus jav aizstāvēs tur totāls ACC savā labā!

Link to comment
Share on other sites

B*e Zigi kas tu de**** esi? Atdot līderi tādam lowakam kā raivis,viņš takš neko nejēdz.Viņš reali paprasija tev lai tu viņam iedod līderi tu iedevi,viņš paprasija lai tu lenny noņem līderi,tu noņēmi. Vnk wtf? Plus es tiko paņirdzu par raivi un to ka viņu izmeta no family viņš uzreiz sāka raudāt un izmeta mani no gang.Reali Lenny centās dabūt līderi,bet Raivis ko viņš izdarija? Neko tur tā lieta,uzspieda dažus taustiņus lai uzrakstīu tev lai tu viņam uzmet līderi un noņem lenny.Vienkārši labākāis admins ever.

Edited by Jilla
wp//ivēlies izteicienus un noteikumu neievērošana!//Jilla
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Kas tu apsiedies esi?

Kad tevi nobano uz 365 automatiski lederis off ..

  • Upvote 4
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Bet tas Raivis neko nejēdz!Viņš pat komandas un RP nejēdz un tādam dots līderis...Ziginiek tu pret zemi esi lkm sists!

Edited by Jilla
wp//noteikumu neievērošana//Jilla
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Zigi čista galvā sists esi?lol Raivm iedot leader?? :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Akdievs varētu rēkt un rēkt bļe, Tu tikai un vienīgi pis serveri

Edited by Fritos*
Pasēdi zem suspenda //Fritos*
Link to comment
Share on other sites

[[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...