• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Rickiee Beer BĻE,čalim sakāpis... mosh acc OFF? [Ieskatās mazās] Kova-ACP īpaši.


Recommended Posts

1. Tavs niks spēlē :John Gold - ChakijsBĻE

2. Administrātora niks spēlē : Rickie Beer - Ričiņš
3. Pierādījumi par pārkāpumu : Kādi tur pierādijumi? lai kova skatās kā dzēsa manu topiku vai arii lai acp skatās. kā arī nepatiess bans bļe. zigis unbano un tas man te bļe uzliek bija haki. huj bļe.
4. Apraksts par situāciju :Krč apelāciju uztaisiju pirms kādam 5dienām... saku zigim lai izskata,jo zināms,ka pierādijumi ir jaiemet 48h laikā,pretējā gadijumā būs unbans... lab poh,pirmo apelāciju oplex aizvēra.. es poh jaunu uzsitu... tajā tur bišh čatiņš un ta.. beigās zigis uzliek unbans. ok,es saņemu savu unbanu,jau spēlēju,esmu jailiņā un tādas lietas. es ok,sēžu,gaidu ka beigsies jails. bums,babams,bans. Rickie Beer - ''Bija hakiši''. lab poh taisu apelāciju,uztaisu un pēc brīza skatos ka tā ir dzēsta. mūsu drafgz Rickie dzēsi šo apelāciju. un arī to,kurā zigis uzlicis ka bus man unbans. Mums te tādus mazos vajag? kuri te raud un ta. *** bļe. Mums ir bļe te normāli atmini.. *** tādus bļe,kuri ir mazliet galvā sisti,kāteikt bērnībā no galda nomesti. dzēš un ņemās,*** mums tādus. skatoties pēc tavām iepriekšējām sūdzībām un šito,tev ir jabūt acc off sražu. 

 

Lai skatās kova un acp

Izsakam domas par šito mazuli,jo zināms ka galiigi galvā sasities čalis.

PFEE,veljoprojām gaidu savu unbanu puika.

 

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

UNBANU GOOOOOLDAM :$


Edited by Jilla
wp//noteikumu neievērošana//Jilla
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...