• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Mareks_Lopez


Recommended Posts

Virsrakstam jābūt šādam : Sūdzība par [Administrātora niks]

 

1. Tavs niks spēlē :Daumant_Cheastwood

2. Administrātora niks spēlē :Mareks_Lopez
3. Pierādījumi par pārkāpumu : 
https://www.youtube.com/watch?v=cHzNhj90lkk&feature=youtube_gdata_player

4. Apraksts par situāciju : Iebraucu stacijā tikko dabuju unbana par nepatieso banu , un šitas man draud pa CS DM QS NonRP // Unity , protams es nesapratu pa ko , tad skatos iemet mani jailā , ar atbildi , pirms trim dienām un deviņām stundām tu stacijā DMoji , Sāksim ar to , es nekad tik agri nespēlēju , Tajā brīdī man bija bans , un Nevajdzētu paņemt pierādijumus par tik vecu Jail ? Ja liek jailā pēc trim dienām vajdzētu paņemt kādus pierādijumus , nevis tagad paņemt kādu piemēram nobanot un pateikt pirms gada tev bija MassDM ....

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Tev tiešam vajag ārstu palīdzību. 

 

Paskaidroju 3x, un vel nepietiek? 

Kā jau teicu, man reportoja ka tu dēmo, paspecoju, tu spawnā šaudijies, un sražu vien brīd izgāji off'ā , gaidiju kad tu atpakaļ atnāksi, bet tā ari nesagaidiju, tad kādu laiku pats nebiju aktīvs, nebija laika ienāk serveri, tagad iegāju, un redzēju tevi, pirms metu cietuma vel uzrakstiju, un paskaidroju, par ko tu sēdēsi, tu atbildēji - /b ;D , un tad sākās diršanas, es nezinu par ko, un tā tālāk, visiem cilvēkiem nav sūdīga atmiņa. :) 

Nepavelti beigas bija + Logg off.  :)  

 

Tas bija 3dienas bak, no 12:00 lidz 13:30, tejā laika posmā, pareiķini pats. :) 

Biki sapisos tur, gribēju rakstīt , 3d un kaut kādas stundas bak. 

 

 

Kapēc man, tevi nepar ko mest cietuma? :D Tu man neko neesi izdarijis, kas man no tā mainas, vai tu sēdi, vai nē? 

Saprastu ja es būtu bandā, un tu man būtu pretinieks, ehh. 

  • Upvote 6
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

 Kur  marek tev ir pierādījumi. ja neliek uz reiz , bet velāk jabūt pierādījumi.. 

 

unjails.. ja vel tāds vajadzīgs

 

 

 

tc

  • Upvote 1
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...