• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Sūdzība par [Pazūd Bizzs ne pa ķeksi]


bezvardajanis

Recommended Posts

1. Apraksts par problēmu : Ieliku jau vienu sūdzību pirms divām dienām, par to ka man tu kkads bugs ar vārdu, ka uz mana bizza nerādās. Tagad šovakar ieeju iekšā un mans bizzness pazudis, license bija nauda bizz kontā arī bija dahuja. Kā tas ir iespējams?? Un tagad uz Prizmas benzīntanka vispār nekas nerādās? Ko man tagad darī?


3. Pierādījumi par problēmu : Šeit ir screens pirms 2vam dienām, ka man ir license un arī bizzkontā nauda ir! 


 


Un te bilde šodien, ka man vairs nav bizza, vins ir pazudis, un uz benzintanka vispar nekas nerādās!


 


Link to comment
Share on other sites

Tieši tas pats bija man . Ieliku kontā 1milj , prece bija 2k . Ieeju serverī.. īpašnieks; valsts... ig : floyd_barret.

Piedod ka iepostoju pie tevis.. vnk es kontā iebāzu 1milj.... :/ lol genius.

Edited by ★Tony's★
Lieks posts//+1wp//Tonys
Link to comment
Share on other sites

Tas  bija Opelix benzīntanks , viņš arī Kovam shoutbox'ā rakstija lai atdod viņam atpakaļ viņa biznesu ko viņš pirka par RL naudu. 

Edited by ★Tony's★
Lieks posts//+1wp//Tonys
  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Es to benzītanku par RL naudu pirku,es netiku IG uzrakstīju Kovam viņš man atgrieza.

Link to comment
Share on other sites

Es to benzītanku par RL naudu pirku,es netiku IG uzrakstīju Kovam viņš man atgrieza.

Jāā Saprotu, Un ko man tagad darīt? :DD Iet dirst??

Link to comment
Share on other sites

Jāā Saprotu, Un ko man tagad darīt? :DD Iet dirst??

 

Spēlē tālāk ,benzīntanks netiks atdots.

Link to comment
Share on other sites

Tā kā "Prizma" un prizmas benzīntanks,ēstuve. Tas vis pieder Jimmy un viņš to ir pircis pa RL salīdzinoši lielu naudu! Benzīntanks pieder viņam, kā viņš pa viņu bij aizmirsis ka varēji nopirkt!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...