• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Sudziba Par [Talbraucejiem] un Par masinu konficesanu


s1mple

Recommended Posts

1. Apraksts par problēmu : Tadat man besi ara tas kad kautkas uzbugojas un cela vidu stav kautkadas 5 koku kravas kuram nevar cauri izbraukt! Piemeram es braucu nodod kravu peksni cela vidu ir cita krava bez masinas


tikai koki rinda un es visu laik stipri ietriecos un man janem jauna masina jo pie mehanikiem masinu nevar ielikt jo par lielu un ja ieliek tad bugojas caur maju! reali to problemu vajag izlabot jo savadak man besi


triekties tajas kravas un teret lieki naudu par masinu un kravu


3. Pierādījumi par problēmu : Es domaju kad vairaki ir redzejusi un gribejusi sudzeties ! 


 


2.Problema 


 


1. Apraksts par problēmu : Tadat eju ara no majas ! viss kartiba sezu masina, darbinu dzineju, peknsi OPA masina pazud, skatos chata Jusu masina tika konfisceta, jums jamaksa izpirkuma maksa 50,000 


man bija tads (wtf) jo man viss tehnikais Polise viss bija un vnk neparko konfisce masinu un bija jaizsviez visa nauda par masinu! lai tikai dabutu vinu atpakal! 


es domaju kad tas ir kada admina vai cita izdaribas ! jo ja konfiscetu tad butu kada mentene pie majas vai mehanikis kas aizvelk to masinu! 


3. Pierādījumi par problēmu :Nejiedomajos nofocet jo ka konfisceja masinu ta ari samaksaju to sodu un admin notirija chatu! 


Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...