• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Sūdzība - Nepaties jails + OOC insults ;)


Sniegs*

Recommended Posts

[sAMP.LV] Sūdzības par administrātoriem Virsrakstam jābūt šādam : Sūdzība par [Administrātora niks]

1. Tavs niks spēlē : Daumant_Cheastwood

2. Administrātora niks spēlē : Andrejs_Thompsons

3. Pierādījumi par pārkāpumu : https://www.youtube.com/watch?v=IhRGrHNTTtM

NZXeo8m.png

4. Apraksts par situāciju : Braucām uz izsaukumu un pieturējām smago auto vadītāju , šis pēkšņi sāka šaut , mēs atbildējām ar šāvieniem pretī , nošāvām to , tad viņš mūs nosauca pa Pidariem , Slimiem un arī izteica frāzi Ahujel ? Tad vienkārši bezsakarā iemeta jail pa S! ?????

Kas ar viņu notiek ? 

  • Upvote 3
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

A Es pastastišu vienu! Jums tur nav jašauda jebkurš Braucošais! Loģiski Man bija occ insults! KurŠ relaja dzive šaudas pa māšinam!! + Deretu liderim wp! Iemesls Bija CS,PG! Neesu pieradis! Pie šis jail sistemas!  Unjail bus! Tik Nez par šadu ricibu! Kks butu jadara Lietas laba! Visi Sudzas tiešis par jums! 

  • Upvote 2
  • Downvote 4
Link to comment
Share on other sites

A Es pastastišu vienu! Jums tur nav jašauda jebkurš Braucošais! Loģiski Man bija occ insults! KurŠ relaja dzive šaudas pa māšinam!! + Deretu liderim wp! Iemesls Bija CS,PG! Neesu pieradis! Pie šis jail sistemas!

Tas nav iemesls, lai administrators aizvainotu spēlētājus ooc čatā

  • Upvote 6
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

A Es pastastišu vienu! Jums tur nav jašauda jebkurš Braucošais! Loģiski Man bija occ insults! KurŠ relaja dzive šaudas pa māšinam!! + Deretu liderim wp! Iemesls Bija CS,PG! Neesu pieradis! Pie šis jail sistemas! Unjail bus! Tik Nez par šadu ricibu! Kks butu jadara Lietas laba! Visi Sudzas tiešis par jums!

Mēs nevienu nešāvām, kautkas muka, mēs dzināmies pakaļ, līdz tu uzradies un sašāvi mašīnu un tad šāvi pa mums. Plus vēl draudēji ar wp.

Tas kad tu nomirsti, nozīmē tu vari mūs OOC insultēt?

Link to comment
Share on other sites

Ko Nešavat Jusu video Tās nāva! Es mierigi braucu pā ceļu Un visadi šaudas! Padoma loģiski kurš tev ments realaja dzive šaudas pa māšinam?! Ja Es šavu! Un occ Bij! Jo Jus man 

savat!

Link to comment
Share on other sites

1. Ja viņi sašava tavu auto tad tas skaitas carDM.

 

2. Andrej tev tur smuks OOC INSULT

Link to comment
Share on other sites

Es biju aculiecinieks es policijas manina sedeju arestets un Daumants saka šaut par neko tapat ka mani bez rp cuff un jail
Un Admins pareizi izdarjja

Edited by Jilla
wp//Noteikumu neievērošana//Jilla
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Kr4e Lai nebutu Nēkadu Problemu Esu Banots Uz 7d Occ Insults! Netaisos Te čakareties! ! Un Ataisnoties!

Link to comment
Share on other sites

[[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...