• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Sūdzība [Andrejs_Thopmson]


fdkz

Recommended Posts

1. Tavs niks spēlē : Dolaz Taylor 

2. Administrātora niks spēlē : Andrejs Thompson 
3. Pierādījumi par pārkāpumu : Lūdu ss kur redzams kā Andrejs mafbizza laikā vienkārši bez nekādiem noteikumiem atrodās zonā .  
http://imgur.com/nXyiWz1
4. Apraksts par situāciju : Karoju maffbizā tad pēkši nonrp atteleportējas Andrejs . Manuprāt , tas būtu nedaudz CS jo piemēram tad kad karo mafijas par kādu noteiktu teritoriju tur neatrodās liekas personas kā šinī , gadijumā Andrejs kas tur prosta stāv un skatās uz apkārt notiekošo . Tālāk pēctam atbrauca EM sāka pa manīm šaut netālu no vārtiem respektīvi tur pat , es šāvu pretī un mani par to ielika jailā , bet otru nē . Gaidu pierādijumus par to kad biju ārpuss zonas un par to kad tas otrs kas pa manīm šāva nebija ārpuss . Kova , es nesaprotu kāpēc šim īpašajam eksemplāram nav acc off ? Viņa gramatika un aktivitāte ir sliktāka par visu :/ . Ceru kad sāksi beidzot kustēties Kova kā nekā ir jau 22 . septembris un Tu update soliji septembra sākumā , tāpēc lūdzu uz priekšu , mums visiem ir apnicis gaidīt . + Steidzami vajag jaunu administrāciju!!!

 

P.S Fotogrāfēju ar ligshot lai varētu apvilkt viņu :$

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Omgd Akdievs! Nakošreiz neskatīšos vispa maffbizz, Vāresiet Sudzeties kām velies un teik kād sudiīgi Admini! Es tur Staveju skatijos! Ar wh! Ne par vienu adminu nav bijusi sudziba par cs! :D  

Link to comment
Share on other sites

[[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...