• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Sūdziba par Tony_Tason. [/rr abuse]


Recommended Posts

1. Tavs niks spēlē : Jason_Keenann

2. Administrātora niks spēlē : Tony_Tason
3. Pierādījumi par pārkāpumu :   

4. Apraksts par situāciju : Šaubos, ka normāli ir tas, ka admins vienkārši mafbizz laikā visiem pa vidu maisās, es paņēmu, iešāvu viņam. Viņš man /rr uztaisija smuku abuse, kas ir ļoti debīli no administratora puses. Dažas dienas iepriekš Tonyam bija ierocis mafbizz laikā, es arī viņam sāku šaut, viņš mani nošāva, žēl, ka par to pierādijumu nav, bet, ja kova vēlēsies, tad apskatīsies dažas dienas atpakaļ, ka Tony's nošāva mani mafbizz laikā, pats būdams tuning biedrs. 

 

http://prntscr.com/8qw63x

http://prntscr.com/8qw68c

http://prntscr.com/8qw6ec

Link to comment
Share on other sites

Tony, tā jau nu gan nevar, saprotu, speco mafbizzu, atrodies tur uz vietas, bet vismaz nemaisies viņiem pa kājām.  :sauer4:

Link to comment
Share on other sites

  Tev kat 1 lvl un tu nevar teleportēties . kas tevi Teleportēja uz kaudzi?  un kapec tev neteica kas karoja? 

 

Ja tu ienac maffbizz laikā, tad tu neredzi kas karo . 

 

Domāju ka te nekas īpaš nav.

Edited by Ziginiex ジ ジ
Ziginiex
Link to comment
Share on other sites

Teleportēja andrews,pateica par karu,ka IM vs RM.Tur jau tā lieta,es stāvēju uz vietas viņi sāka šauti pa mani,muku prom un novāca.Un ieroča man nebij,ja kova netic logos visu var redzēt.

Raksti Kovam vai Pofo pa šo visu. un tad visi tiks skaidrībā.

Link to comment
Share on other sites

  Tev kat 1 lvl un tu nevar teleportēties . kas tevi Teleportēja uz kaudzi?  un kapec tev neteica kas karoja? 

 

Ja tu ienac maffbizz laikā, tad tu neredzi kas karo . 

 

Domāju ka te nekas īpaš nav.

Vispār, ņemot visu pēc rp noteikumiem, tas ir CS atrasties zonā kur karo Mafijnieki. Protams, ka mafijnieki šaus nost visus kas nav savējie, ja atradīsies tur kur nevajag. Un kā te nekas īpašs nav? Admins taisot Cs nomira, nesavaldīja pirkstus. Par to vien vajadzētu kādu sodu uzlikt. Vissliktākajā gadījumā- Acc off.

E: Tev kā moderatoram, būtu jāprot gramatiski pareizi rakstīt.

Edited by ★Tony's★
Tev nav atļauts šeit postot // 1WP .
Link to comment
Share on other sites

Vispār, ņemot visu pēc rp noteikumiem, tas ir CS atrasties zonā kur karo Mafijnieki. Protams, ka mafijnieki šaus nost visus kas nav savējie, ja atradīsies tur kur nevajag. Un kā te nekas īpašs nav? Admins taisot Cs nomira, nesavaldīja pirkstus. Par to vien vajadzētu kādu sodu uzlikt. Vissliktākajā gadījumā- Acc off.

E: Tev kā moderatoram, būtu jāprot gramatiski pareizi rakstīt.

Saku to ka viņš nevarēja teleportēties prom jo viņam 1 lvl  un  tu to laikam nesaprot.

Link to comment
Share on other sites

Nēz ,Ko lai sāka! Sītuācija ir pāgruta!Nez Lai izkāta Kova un pofo.

Link to comment
Share on other sites

 

Ienācu serverī 18:02

./a čatā prasu kas karo.

Mani tp uz kaudzi.

Stāvu skatos,ieslēdzu WH,lai varētu sākti admina darbu.

Bet pēkšņi sāk viens gudrinieks šauti,protams nošauj mani.

Aiz dusmām iznāca.

 

 

Esmu gatavs atvadīties no adminastrātora amata,jo redzu,ka tev tas ļoti svarīgi ir,lai pats varētu ātrāk pieteikumu rakstīti.

 

Nevajag ne no kā atvadīties, mazliet muti palaidi un viss + nekāds traks rr abuse nebija. Un šaut pa administratoriem nav gudra doma. Un Tony varēji pajautāt vai viņš netīšam vai tīšām iešāva un pat ja tīšām nevajag tā uzvilkties :)

Link to comment
Share on other sites

[[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...