• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Sūdzība par Toniju


Recommended Posts

[sAMP.LV] Sūdzības par administrātoriem

 

 

Virsrakstam jābūt šādam : Sūdzība par [Administrātora niks]

 

1. Tavs niks spēlē : Aleksis_Emerald

2. Administrātora niks spēlē : Tony_Taison
3. Pierādījumi par pārkāpumu :
https://www.youtube.com/watch?v=v7u6iqQsM2g&feature=youtu.be
4. Apraksts par situāciju : Tātad kr4 ir terra. Es Toniju novācu bet viņš atstāj bikīt man hp. Pēc tam sēžu gaidu kad brauks, skatos brauc ar busu un cp mani.

Ok varbūt cp tur nav bet ir nonrp jo viņš izleca no auto kurš brauca apmēram uz 50-80km/h un uzkrīt uz asfalta un neerpo. Reāli tur vajadzētu būt milzīgām traumām, bet viņš pat nenorpoja kad traumu nav.

Link to comment
Share on other sites

Viņš varbūt paspēja noerpot,kad notrieca tevi tu uzreiz pazudi varbūt pēctam viņš noerpoja tev neredzot ne?

Edited by Jilla
wp//noteikumu neievērošana+DP//jilla
Link to comment
Share on other sites

Bļa Es nosistos lecot no mahas ārā plus vēl ,kad priekša Tev maha un Tu ielido zem mahas kuzova ,kas blakām stāvēja ,par sekām nepadomāji Opelx!

Edited by Jilla
wp//Noteikumu neievērošana//JIlla
Link to comment
Share on other sites

Bļa Es nosistos lecot no mahas ārā plus vēl ,kad priekša Tev maha un Tu ielido zem mahas kuzova ,kas blakām stāvēja ,par sekām nepadomāji Opelx!

Kādām *** sekām? Viņš izleca prims sadursmes,busiņš notrieca  Aleksi,un tad satriecās ar otru mašīnu Tonys vienkārši izleca un nepaspēja rp uzrakstīt.

Edited by Jilla
wp//Noteikumu neievērošana+DP//Jilla
Link to comment
Share on other sites

A tagad tu Taison netaisiji savu HARDCORE RP, ka sasities. Uzēdies uz manis biji jo aizskāru tavu drušku Benjaminu.

Edited by Jilla
wp//Noteikumu neievērošana//Jilla
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...