• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Sūdzība par Tony_taisons


Recommended Posts

1. Tavs niks spēlē : Elvis_Kane

2. Administrātora niks spēlē : Tony_Taison
3. Pierādījumi par pārkāpumu : nebiju gaidījis tādu idotismu tapēc pat necentos ņemt screenus
4. Apraksts par situāciju : Iebraucu tur kur taisa ieročus, un apstājos, pēkšņi Tony Taisons brauc ar kādiem 5 km/h ietriecas manī. es izkāpu. piegāju pie viņa.  un tikmēr viņš rakstija savu hardcore RP ka drošības josta nostrādāja no 5 km/h. un tad iemeta mani jail par NonRP. Nu jebal šitādu adminu vajag kastrēt un miskastē izmest.

Link to comment
Share on other sites

bļa ja tu runā par RP. Tu spēlē esi no Grove street gang. Tu tur /do drošības josta nostrādāja. būtu bijis Ko tu bļag izdariji ar manu autiņu? a ?. Kā ists gangsta nevis ka sīka *** tur raudāt aaaa mans celītis atsitās pret paneli

 

Lowriderī ar drošības jostu braukā pa ieroču fabriku, Thats gangsta!  :D: :D:D:D:D 

Link to comment
Share on other sites

Nejiet vairs runa par to kur tas notiek.

 

Kā nav nozīmes? Ja tu pēc RP skaties, kapēc cilvēki pievienojas bandām dzīvē kā tev šķiet? Drošība un Respekts. Šitajā situācijā tu pats ieripoji manā mašīnā, un tad kā maza *** rpoji ka izmanto drošības jostu. Es saku tevi vajadzēja par NonRP uz stundu iehujārīt cietumā. Jebkurš bandas loceklis dzīvē tev pizdi izrakstītu ja sapistu viņa lowrideri.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...