• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] PoFo*


Recommended Posts

1. Tavs niks spēlē : #Nātre

2. Administrātora niks spēlē : PoFo*
3. Pierādījumi par pārkāpumu : Pieteikums uz mod.
4. Apraksts par situāciju :Whata fak? Kā tu vari spriest, kāds es esmu tagad? Kautvai kad es biju mod tu vispār nebiji aktīvs? Tu saki, ka esmu parādījis sevi no sliktākās puses, bļīn tu gandrīz visus bijušos pieņem atkal kautvai tie ir vārījuši lielākus sūdus. Tu nevari spriest nezinot, kāds es esmu tagad.! Fritos ir hujņu vārījis un tu to pieņēmi. Pff. Heitot nav labi. :)PP

 

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Tev 2x atņēma mpc dēl neaktivitātes un deļ ''netīrās'' pagātnes. Domā pēc tāda ilga laika atnāksi un pieņems tevi uz mcp? Nebūs, pierādi ka ir aktivitate un viss pārējais.

Link to comment
Share on other sites

Kādas 2 reizes? Man vienu reizi atņēma, jo nebiju aktīvs jā. Tad es tiku back, Zigis palīdzēja jo zināja ka esmu spējīgs. Tad sākās skolas laiki gudriniek, semestri man bija jāsāk labi, tāpēc atteicos. :) Es tā sēžu katru dienu online, tu nevari pateikt, ka nēsmu aktīvs. Tajā laikā kad pats nēsi aktīvs forumā. :P ))

Link to comment
Share on other sites

[[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

Tu kārtējo reizi parādi savu zemo attikesmi, ka tu pieņem savus draugus vai ģimenes locekļus pff. Bezsakars, neredzi iemeslu atteikt, vn kkautkādu sūdu izdomāt. :) Kā maziņš bērns tiešām.

Link to comment
Share on other sites

Es neko nemelonoju, man to ir teikuši bet PoFo reāli pieņem tik savus draugus vai gimenes locekļus. Bezsakars, Kova iečeko. Es jau nesaku, ka mani ir jāpieņem vienkārši, ko viņš sev te atļaujās? Baigi labi jūtās, pats nav aktīvs tikai apdiršs citus, ja slikti strādāja via parādija no sliktākās puses. Pff.

Link to comment
Share on other sites

Nātre... Tev atņēma dēļ neaktvitātes. Un es neredzu jēgu šai sūdzībai ..... 

Edited by Ziginiex ジ ジ
Link to comment
Share on other sites

Es neko nemelonoju, man to ir teikuši bet PoFo reāli pieņem tik savus draugus vai gimenes locekļus. Bezsakars, Kova iečeko. Es jau nesaku, ka mani ir jāpieņem vienkārši, ko viņš sev te atļaujās? Baigi labi jūtās, pats nav aktīvs tikai apdiršs citus, ja slikti strādāja via parādija no sliktākās puses. Pff.

Man PoFo pat vēl tagad nav skype, neesmu ar viņu kontaktējies, kā arī es ig neesmu zem viņa uzvārda.

Link to comment
Share on other sites

Zigi? Tev parādīt topiku kur aizeju pats? Ja atradīšu nometīšu.

 

Es jau saku, ka PoFo baigi izrāda sevi.

Link to comment
Share on other sites

Kāda atšķirība ko pieņem, ko nē. Tā ir tikai viņa izvēle.

P.S par to itkā parasti neraksta sūdzību.

Link to comment
Share on other sites

pirms pieņem skatās tavu aktivitāti kāda tev ir bijusi kad esi bijis MCP un ja esi bijis neaktīvs tev sevi japierāda un tad domāt uz iet uz MCP..

 

Atļaušos TC jo neredzu jēgu sūdzībai..

 

 

Sūdzība aplama. 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...