• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Sūdzība par [PAZUDA VISS KAS VAREJA PAZUST]


Jack_Amaro

Recommended Posts

1. Apraksts par problēmu : Nu tātad, mani dārgie moderātori un kova, varbūt dēļ mūsu labajiem updatiem un restartiem ir pazudusi nauda, mašīnas, mājas. Nu, ko lai saka, nesen pazuda mašina, kuru atguvu, tagad man pazuda viss kas varēja pazust.. :(. Gribu dzirdēt šim visam iemeslu.


3. Pierādījumi par problēmu : 


*še skrīnšots pirms serveris mani apzaga*


https://gyazo.com/4681bf691290005fc104fd87a4a41455


 


 


 


*še, skrīnšots kāds es bomzis paliku, kad mani serveris apzaga!?*



 

 

 

 

 

esmu gatavs dzirdēt visas versijas un gribu atgūt savu māju, mašīnu, naudu

Link to comment
Share on other sites

Man tā patik problēma! Nauda pazudusi, Mājas nav [neticu ka stundas laikā no mājas konta pazuda  - 1,3milj]

 

563e434bcd42emgmecec1446921035.PNG

 

 

P.S Kova, ja vari atgriezt vismaz naudu, tad tas būtu labi!

Edited by sarkasms
Link to comment
Share on other sites

Aptīrija acc ganjau.
Mans draugs grib nākt serverī, a redz ka kāds čalis sēž viņa acc, notika servera RR, viņš ātri iegāja un nomainija pasw.
Ja nelienat citos projektos ar savu pasw, vai neejat tajos sudos sampnauda.tk tad nekas nenotiks  :wub:

Link to comment
Share on other sites

Aptīrija acc ganjau.

Mans draugs grib nākt serverī, a redz ka kāds čalis sēž viņa acc, notika servera RR, viņš ātri iegāja un nomainija pasw.

Ja nelienat citos projektos ar savu pasw, vai neejat tajos sudos sampnauda.tk tad nekas nenotiks  :wub:

Nēesu līdis citos projektos, ja kāds zināja iepriekš manu paroli, tad droši varēja to iepriekš attīrīt jo atsāku spēlēt es ~pirms nedēļas, varbūt mazāk un tā parole ir tikai sampam. Nu diezvai.

Link to comment
Share on other sites

Cik es saprotu, neesmu vienīgais, ar kuru tas notika.

Apmēram pirms nedēļas mana māja pārdevās pati pa sevi(tajā dienā ieliku 50k kontā), šis nekādīgi nevar būt dēļ uzhakota profila, jo pārējā nauda uz rokas palika.

 

Mājas nauda arī nav pienākusi.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...