• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[sūdzība] Hardwell Castellani


Recommended Posts

1. Tavs niks spēlē :Helvijs_Vicivskis

 

2. Administrātora niks spēlē :Hardwell_Castellani

 

 3. Pierādījumi par pārkāpumu : Screeni lūdzu http://failiem.lv/g/wydigzw#aa/hhh.jpg   http://failiem.lv/g/lkgxjev#aa/hhhhh.jpg

 

 4. Apraksts par situāciju : Man neko nevajag, nu varbūt pēc atgriešanās tikai naudu :DDD kā to saka edavardi ar ansi :D

bet ja nopitni man vnk interesē tas, vaitad snuffs ir narkas? :D Cik zinu tas ir domāts ķipa priekš iesnām, bet kkadi sītkie tikai to šņauc domājot par kaifu :D Tāpēc jamm cik zinu nav nelegāls un pa to nevarētu jailot :D Vēl liels fujj ir par to ka rakstīju /report vairākas x un neviens no 3 tajā brīdī esošiem on adminiem neatbildēja ;/ naw smuki puikas!

Edited by Heelijs (jauns acc)
  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

:s_idiot:

  1. Tev tur riktīgs CS, kurš pie velna stacijā kliegs un pārdos snufu? :s_idiot: 
  2. Kas ir snuffs? http://prntscr.com/90wenb  http://prntscr.com/90wera 
  3. Par reportiem varu pateikt to ka tu neesi vienīgais serverī un mums čats spamojas 24/7
  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nu tur ir rakstīts ka baigi labā štelle :D un par nelegālismu nekas naw teikts :D taka vot tā.

Un snuffu lieto arī pieauguši cilvēki, bet neregulāri pret iesnām ;)

Nū, bet kā var neredzēt ja 10min laikā uzraksta 4-5 reportus? :D vai pat bija ja nemaldos vairāk

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Snuffs ir narkotikas lol :D pats mātē goglē pameklē un par reportiem neko nevaru teikt jo 5sec 3reproti, padomā pats tālāk :D

  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Pag pag, jūs bijāt 3admini on :D nemuldi ka neviens no trijiem neredz reportu :DDDDDDDD

 

http://spoki.tvnet.lv/aktuali/Snuff-snaucama-tabaka/288502 <--- šņaucamā tabaka nevis narkotikas un viņš, pirmkārt, kā jau teicu, ir legāls nevis nelegāls :D

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Pag pag, jūs bijāt 3admini on :D nemuldi ka neviens no trijiem neredz reportu :DDDDDDDD

 

http://spoki.tvnet.lv/aktuali/Snuff-snaucama-tabaka/288502 <--- šņaucamā tabaka nevis narkotikas un viņš, pirmkārt, kā jau teicu, ir legāls nevis nelegāls :D

Ak Dievs, kāds pasaka šim bērnam ka snuffs nav legāls :D

reportus tiešam neredzēju, personīgi es

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

LOL pasties profilā :D tew 15 man 19 siikais :DDDD

Ak mans Dievs. Es arī varu ielikt ka man ir 30 gadu vai vairāk un pēc tava gramara un uzvedības velk uz 12 (tā ir patiesība Hēlij) tāpēc nav jēgas man te ar tevi diskutet un postus krāt.

 

Chat off 

Lai izskat/aizver acp

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

LOL pasties profilā :D tew 15 man 19 siikais :DDDD

HEEEEELIJAM 19 GADI ? :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Tava bals liecina par to ka tev ir mazak par 12 gadiem.

Edited by -RiffaMndz
Jimix, tev šeit nav atļauts postot, neesi iesaistīts situācijā. ;)
  • Upvote 1
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

pajāt par warn , pats snufu lietoju brīvdienās pērki , tās ir narkotikas , liek pie smaganas aiz lūpas un zelē , sauv arī par zelējamo tsbaku , hēlījs dornis

Edited by -RiffaMndz
Ja pajāt, tad pajāt, pats zināji uz ko ej, +1Wp.. ;)
  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Debīls tu atšķir snufu no zelējamās? :DD snufu šņauc, bet zelējamo zelē LOL :D tak izaugat :D Ja kkas nepatīk skype :) Un Jimmy esi dzirdējis manu balsi? :D dvj Uzraksti PM un uzzvani man iedošu nr :D

  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

HEEEEELIJAM 19 GADI ? :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Tava bals liecina par to ka tev ir mazak par 12 gadiem.

Tu vapšē st*lb*?

Kādi tev vel 12, viņam 19, tad nezinu kāda tev dzirde sapi**a ir, ja izklausas uz 12!

+ Snuff ir šņaucamā tabaka- legāla ja ir 18gadi!

Zviedrijā pat Statoilā pardod tos sūdus!

 

P.S. Ja gribat Snus, Snuff, tirzniecības centrā "Spice" varat iegādāties šos sūdiņus neatkarīgi no vecuma - 2stāva stāvietā ( Turks)

 

 

Sorry pa post, vari likt WP, bet ko viņi šeit gvelž ir bomba :D

Edited by -RiffaMndz
Vismaz paskaidroji lietas kārtību, wp esi ticis cauri.. :D
  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Snuss ir vājā narkotika,pats brīžiem lietoju,to lieto lielākā daļa no hokejistiem,tu to zelē un tev nāk brūnas siekalas, ir snus ko sauc par zemīti kas ir bez maisiņa un tu liec vienkārši tabaku,bet ir viss biežāk lietojamais snus ar maisiņu.

Link to comment
Share on other sites

Snuffs jeb "snafs" nav narkotikas. Pats esmu šņaucis, tas ir pret iesnām ;) Viņus vēl jo projām var nopirkt aptiekā, ja nemaldos.

Un jā, uzskatu, ka šis ir nepamatots jails.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Jocīgs? :DDDD es fočēju ar ctrl+prt sc ja nežini tādu prikolu :D un tad ieliku bildi word, tad ar speciālu programmu izgriezu vajadzīgo :D uz 10win cik zinu s0b nemaz neiet :D

Link to comment
Share on other sites

Viņš to stacijā bļāva ? Tā pat jau cietumiņā iemest ar. Desa labākais, topik gavno.

 

 

Ā, jā. Visi liekie postotāji wp paraus :wub: Apsveicu. :)

Link to comment
Share on other sites

MMM tad lieto tālāk :D nooberiem tik s0b ir :D šas ja atradīšu ielikšu, ja neesmu izdzēsis, jo no šī pc visu dzēšu ārā, tik žēl ka nesaglabāju demo. PS ja man būtu haki es darītu gudrāk, es ņemtu bildi no demo un demo kvalitāte ir daudz labāka nekā šajā bildē :D Jo ja ņem no demo, tad neuzrādās nekādi haki, taka feils tew ;)

Link to comment
Share on other sites

Ehh man vienalga, dariet kā gribiet :D Es tik gribēju uzteikt ar šo ka adminiem biki jāpadomā līdzi, tad arī bumbiņpistoles tik pat labi nevar kliegt spawn!

 

 

2013-2014 the best year in the SAMP.LV !!!

a tgd?....​

Link to comment
Share on other sites

SS nav pilns, apgraizīts, btw, šeit tikai bazaru izstabu esat izveidojuši, viss jau tikuntā skaidrs, nekādi liekie komenti šeit neprasās vairāk!

 

TC

  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...