• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība]Tony_Taison


Sniegs*

Recommended Posts

ivm50xps4n6m2xljr4.png

 

820898_m.png

 

[sAMP.LV] Sūdzības par administrātoriem

 

 

Virsrakstam jābūt šādam : Sūdzība par [Administrātora niks]

 

1. Tavs niks spēlē : Daumant Cheastwood

2. Administrātora niks spēlē : Tony Taison 
3. Pierādījumi par pārkāpumu :

FPPmi0j.png

Aizvaino mani , taisot MG + CS , bet Tonijam jau pie dirsas 

 

EGnUZcc.png

Tepat blakus , bet neko nedara

 

1CMcttG.png

Kapēc jāspamo /rr ????
4. Apraksts par situāciju : Nepilda pienākumus

Link to comment
Share on other sites

Nu spamojas čats , tas tev vienīgajam ? Pēdējā laikā vispār neatsaucīgi esat. Un es tev rakstiju vairākas reizes , kas un kā , kā arī /report par to Heli , kā ne kā /report ir gaishi zilā krāsā , domāju to ir vieglāk pamanīt ?

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Daumaunt vai zini tādu  komandu, ka /report

Apsaukāt tevi var visi caur IC

Ja kāds apsaukā caur OOC tad tas ir Insult par ko  ņem ss un iec sūdzību par spēlētāju.

 

Admini neredz visus spēlētajus, viņi speco pa vienam spēlētājam un /report iesaku rakstīt ar lielajiem burtiem moška viņi pamana

 

Kā Džila teica 3sek ap 10 report ienāk un tu  admin čatā nevari visu izlasit, ka jau viss tas ir vēsturē ka attīt atpakaļ nevar!

 

zini zinu wp viens man

 

 

P.S Lai nesaņemtu vel WP raktu te!

A varbūt viņs nav ielagojies kā admins!

Vai esi padomājis, ka vins ar grib uzpēlēt un dabūt naudu mājas īrei un auto remontam.
Adminam neviens nekādu naudu nemaksā!

 

Tu neesi labāks ignorējot Policijas sirēnas MassCS
 

Edited by Fritos*
+1wp par lieku postu //Fritos*
  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

Daumaunt vai zini tādu  komandu, ka /report

Apsaukāt tevi var visi caur IC

Ja kāds apsaukā caur OOC tad tas ir Insult par ko  ņem ss un iec sūdzību par spēlētāju.

 

Admini neredz visus spēlētajus, viņi speco pa vienam spēlētājam un /report iesaku rakstīt ar lielajiem burtiem moška viņi pamana

 

Kā Džila teica 3sek ap 10 report ienāk un tu  admin čatā nevari visu izlasit, ka jau viss tas ir vēsturē ka attīt atpakaļ nevar!

 

zini zinu wp viens man

Čali tu ar galvu sienā esi skrējis ? Viņš nemaz nevienu tur nespeco , admina pienākums ir izskatīt /report , bet kā redzi , viņsh stāv , neko nedara . Ja nevar izlasīt , uzņemties to ko vajg , ta kapēc vispār viņš iet par adminu ? Visi zina ka tas darbs nav viegls , bet tas nav iemesls būt vienaldzīgam , un padomā Stacijā bļaut caur /s Veidojot MG+CS , tas nav nekas ja ?

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Varbūt viņš bija aizgājis uz wc vai pīpēt. Varbūt admina čats nav ieslēgts.

Un tiešām kad on ir 100 spēlētāji nav reāli atbildēt uz visiem reportiem, un visus pamanīt. Jo visu laiku kāds nāk on, vai iziet. Kāds kādu nošau, kāds nomirs. Un vel ha esi org, tad vel tas. Tad tas viss visu laiku spamojas. Tāpēc es neesmu org lai vairāk var sekot līdzi.

Bet ko Tony no tevis gribēja kad spamoja /rr to tik jums zināt.

Link to comment
Share on other sites

Te ir 100 dažādi iemesli, kāpēc neielika cietumā.

Izlemjiet PM, kurš būs īstais.

 

TC

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...