• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Jilla_Stefanos


Recommended Posts

1. Tavs niks spēlē : Mike_Scofield

2. Administrātora niks spēlē : Jilla_Stefanos
3. Pierādījumi par pārkāpumu :

0sjk0usxs3fnbp36rmru.png

Nu tur daži lamājās. :lol:
4. Apraksts par situāciju : Notika karš. Izkikoja mūsējo bez jebkādiem iemesliem, rezultātā pazaudējām biznesu.

Visu karu detroitieši ar hp hax deva vaļā Jillai bija pie vienas vietas turpināja neko nedarīt.

Kā arī bija labs moments, bet diemžēl neuzņēmu SS kur viņa izkikoja mūsējo ar iemeslu: "Nākošreiz bans par hph" :D

Rekur no čatloga izkopēju, kaut gan šaubos vai kādam interesē tas...

[18:09:27] Administrators Jilla_Stefanos kikoja Karlis_Thompson. Iemesls: nākosreiz ban par hph

 

 

P.S Kova meklē jaunus acc jo stāvoklis serverī nav izturams.

Link to comment
Share on other sites

:DDD, vsp mums nebija hph. 
Kārlīti izkikoja par hph nevis mani :D

[18:10:45] Administrators Jilla_Stefanos kikoja Karlis_Thompson. Iemesls: nâkosreiz ban par hph

Wow editoji :D

Edited by Maikijs.
Lieks posts +1wp
Link to comment
Share on other sites

Sāksim ar to ka id 66 bija lejā karjerās un bugoja lai priecājas ka nav bans http://prntscr.com/946xce te reportā iemaica ka bugo es spec un kick

Sakāt ka bija hph tad nākošreiz sakāt uz reiz kuram, jūs bijāt 19 par ko es tito teicu un viņam bij vienalga un pretīm jums bija 17 kopā 36. Biju viena admine un specoju katru cik varēju redzēju jā ka vienam atlec dzīvības uzreiz izkikoju ar iemeslu hph nākošreiz banošu. jo mums tač esot HPH bugs. un cik es redzēju nebija neviens kas paliktu nemirstīgs, jo mainījāties jūs visu laiku, vel reiz atkārtoju jūs kopā bijāt 36 nejau 5. Atvainojos par drukas klūdām ātri drukāju!

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ko tu murgo tagad? :lol: Es biju kopā ar viņu vienā mašīna apstājāmies aiz sētas lai sagaidītu savējos. Mani nošāva, viņš palika karot. Tu nepaķeksi izkikoji. Vēlos saņemt pieradījumus par bugošanu. No kura laika savējo sagaidīšana saucās par bugošanu?

 

 

@Sheidijs Neko neesmu editojis, tikai papildināju sūdzību.

Link to comment
Share on other sites

Viņš bija lejā karjerās ar moci. un tagad parādi, kur tūr lejā ir sēta un izbeidz melot http://prntscr.com/94730j

http://prntscr.com/9473nf

 

e:Varbūt ielikt video vienu kur redzams ka viņš jau kādu laiku tūr lejā ir :D

 

 

E: tu vispār zini kas ir par melošanu administrācijai

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

1.Ja bugoja tad pareizi ir ka kickoja. Jums jau pierasts nozagt bizzu un notēlot ka nekas nenotika, vai netīšam izbrauca cauri utt. 

2.Ja būtu banojusi visus par HPHAX tad būtu daudz nepatiesu banu, jo ir kaut kāds HP bugs, bet kamēr paši nepateiksat kas un kā, tikmēr paši vainīgi.

3. Ja situācija būtu atkartojusies runājot par HPHax tad būtu bans, un pats vainīgs vien esi kad nenoreaģē kad lec HP atpakaļ.

4. Vienam ir grūti izsekot visam karam līdzi, pilnīgi saprotu Jillu.

5. Par tiem kick, pirmo reiz kick un next ban.

6. IM paši nav nekādi baltie putniņi kuri nehaxo. 

7. Detroita arī haxo kā traka.

8. Kā parasti karo divas hakeru mafijas.

9. Sūdzība aplama, TC.

E: Melot ir slikti.

Edited by Kareivis
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...