• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Čata bans @ Andrejs_Thompson


Recommended Posts

1. Tavs niks spēlē : Mike_Cyne

2. Administrātora niks spēlē : Andrejs_Thompson
3. Pierādījumi par pārkāpumu : wtqyk2hcvlpma3jah1o.png
4. Apraksts par situāciju : Karoč varat pajautāt Joe Keenann . Viņš sauca palīgā es tur erpiski vi''nam caur IC atbildeju utt . Viņš teica tu busi un es uzrakstiju mazliet pagaidi būšu es bišku afk . Atnāku no afk rakstu Izbraucu gaidat un parādas jums ir liegta pieejas rakstit čatā.

Patinu čatu Thompsons uzlicis chata banu

Vēlos lai šim administratoram pazemina viņa privilēģijas , lai nesāk pirkstus palaist!

 

EDITS : Es uzrakstu okei ,vari pateikt uz cik ilgu laiku čata bans? Tad izlec kautkas šitāds : yo9ijf3g173xl6x7f25.png

Edited by Wolfeens
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Es tev iesaku nepalaist muti Un nečatot pa d čatu,lovak, Aizej lbk pamacies.

Link to comment
Share on other sites

Administrators šādā līmeni? Palaiž muti uz lietotājiem man tas bija aizskaroši. Tev nav tiesību apzvainot mani ar aizskarošiem vārdiem. Pamācies tu! 

 

Kā arī gagoji bez brīdinājuma pabrīdināt arī var ;) 

Link to comment
Share on other sites

Es panakšu lai tevi izmet no metiem Par d čatošanu, Kur tadus var pieņemt. Un Neposto nekraj postu Sedi gaidi. Es tev saku Iemaci nečatot pa d čatu,  Rekur Ludzu pieradijumi http://www.bildites.lv/viewer.php?file=cfp5vnazwck86wz64x0t.png 

Link to comment
Share on other sites

Neko neredzu Andreja pierādījumos..

Kapēc gan nevar čatot pa /d čatu? Protams, aizrauties ar ooc lietām tur nevajadzētu, bet tavā ss nekas nebija pārkāpts, viņš vienkārši pateica, lai beiz taisīt MG!

+ Saņem +2Wp par biedru aizvainošanu, tā darīties tomēr nav labi..

Link to comment
Share on other sites

A tatad nozime pa d čatot tagad var čato ok lai nu iet. Nu kā ari Priekškam domati ig Telefoni,nevari sazīnaties mekle citu izeju! 

Link to comment
Share on other sites

Tas ir atļauts, andrejs man arī to pasu izdarīja,  andrejs, nemīlam tevi :(

Edited by -RiffaMndz
Tev šeit nav tiesības postot, lieks posts.. ;) +1wp
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...