• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Sūzība no Elliota par desu


Recommended Posts

Virsrakstam jābūt šādam : Sūdzība par [Administrātora niks]

 

1. Tavs niks spēlē : Elliot Quattros

2. Administrātora niks spēlē : Desa, Hardwell_Cos...
3. Pierādījumi par pārkāpumu : Tātad, notika karš, lcn karoja pret Sicīļiem un Dm gribēja zagt, rakstu report, ka DM zog, bet Desa nekikoja viņus āra un ļāva viņiem zagt, beigas nenozaga, jo Bruce negribēja dabūt wp, bet tomēr šis admins nav tik pieredzējis spēlētajs un nezin, kādi clisti ir kad uzbrūk un kad vinē. Tātad šeit ss, ka man uzbrūk Sicīļi 
http://www.bildites.lv/viewer.php?file=14va6a5tu5farqzwofim.png šeit paša čata augša viņš saka, ka karo lcn pret Dm ​http://www.bildites.lv/viewer.php?file=6exkjqzhgklz968kxvd5.png vēlos lai jūs viņu pabrīdiniet un nepieredzējušo adminu sodat, vai arī pasakat, kādi īsti ir clisti, citādāk te ir tik nepieredzējišu un random admini
4. Apraksts par situāciju : Augstāk

 

P.S //Šo visu man lika rakstīt Elliots, jo viņam kaut kas noticis ar forumu, visu pārkopēju ko viņš teica, nekādā veida neesmu skars ar šo lietu ! //

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

Mainās clist kad mafbizz laikā vinē? :D Man report spamoja ka karo DM pret SM, nja stulba situācija ss tik nav, un runājot par to ka mainās clist kad kāda mafija vinē, pirmo reizi dzirdu. Sāku specot kad pateica ka notiek karš pa naftu, srazu pastijos kartē kas karo un mirogja DM pret LCN un viss.

Naftā bija DM un Elliots viens pats un tad ieraudzīju sicili vienu pašu naftā un domāju ka viņš nekaro. Like that..

Un Bruce teica ka naftu atdeva, un par to ka mainas clist kad mafbiz laika uzvar kāda mafija, pirmo reizi dzirdu.

Edited by Desiņa
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Mainās clist kad vinē? :D Man report spamoja ka karo DM pret SM, nja stulba situācija ss tik nav, un runājot par to ka mainās clist kad kāda mafija vinē, pirmo reizi dzirdu. Sāku specot kad pateica ka notiek karš pa naftu, srazu pastijos kartē kas karo un mirogja DM pret LCN un viss.

Naftā bija DM un Elliots viens pats un tad ieraudzīju sicili vienu pašu naftā un domāju ka viņš nekaro. Like that..

Un Bruce teica ka naftu atdeva, un par to ka mainas clist kad mafbiz laika uzvar kāda mafija, pirmo reizi dzirdu.

 

DM jau bija vinejuši fermu, Tonyam varēji pajautā + mainās clists, viņi uzbruka viņiem bija Vijolets, kad viņi vinētu viņiem būtu savādāks, es tev rakstiju reportā, bet tu neuzklausīji, vēlos lai tevi tikai pabrīdina un pasaka, ka tā ir, citādāk tu te vari citiem visu sabojāt

 

/Elliots/

Link to comment
Share on other sites

DM jau bija vinejuši fermu, Tonyam varēji pajautā + mainās clists, viņi uzbruka viņiem bija Vijolets, kad viņi vinētu viņiem būtu savādāks, es tev rakstiju reportā, bet tu neuzklausīji, vēlos lai tevi tikai pabrīdina un pasaka, ka tā ir, citādāk tu te vari citiem visu sabojāt

 

/Elliots/

Nu pagaidām nevienām izņemot šodien kas notika, neko neesmu sabojājis, runājot par report tu pats zini kā tas ir kad ir 90 cilveku un reprot spamo kā Kukī klikeru :D

Mana vaina jau ir, es tik redzēju ka mini mapē karo DM pret LCN un viss. Lai nu kā Bruce atdeva naftu, domāju tā ir labak pēc mana sastrādātā.  :wacko: 

Link to comment
Share on other sites

Īstenībā par melošanu vajadzētu likt wp, agrāk kad bija vel Gedwils admins, viņam sameloja un viņš lika wp par to.

 

/Elliots/

Link to comment
Share on other sites

Īstenībā par melošanu vajadzētu likt wp, agrāk kad bija vel Gedwils admins, viņam sameloja un viņš lika wp par to.

 

/Elliots/

Pag tu saki ka es meloju? Vai tas ka report teica?

Link to comment
Share on other sites

Pag tu saki ka es meloju? Vai tas ka report teica?

Nē, es domāju par to, ka DM tev meloja, līderim par to vajadzētu likt wp, vismaz agrāk tā lika

 

/Elliots/

Link to comment
Share on other sites

Nē, es domāju par to, ka DM tev meloja, līderim par to vajadzētu likt wp, vismaz agrāk tā lika

 

/Elliots/

Nu tas bija agrāk, laiki mainās :D

Domāju ka te viss skaidrs un izrunāts, varētu TC?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...