• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Kova, tak padomā . KOVA IESKATIES !


Recommended Posts

Pēctam vēl viņa Allew ielika jailā ,ar reason apmēram tā ''Tu mani iepriekš šāvi....'' 

Tas vispār bija low, tādus ,kā Jilla ,tik sist un mērcēt.

Edited by Fritos*
+1wp, tev te nav jāposto. //Fritos*
  • Upvote 6
Link to comment
Share on other sites

Pēctam vēl viņa Allew ielika jailā ,ar reason apmēram tā ''Tu mani iepriekš šāvi....'' 

Tas vispār bija low, tādus ,kā Jilla ,tik sist un mērcēt.

Ā, jā . Allews viņu ievainoja plecā un viņa teica, ka ir mirusi .. Lai ķipa izvairītos no erpošanas .

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

Jillai tak pro rp, kova tak vinju pienema, jo laikam jilla labi deva! :)

Edited by Fritos*
+1wp, tev te nav jāposto. //Fritos*
  • Upvote 6
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

džila, labak piss audzināt to savu bērnu !! viņa dēļ es ceru, ka esi labāka mātes lomā, nekā administratores

Edited by Fritos*
Susp. uz nedēļu, par biedru apvainošanu. //Fritos*
  • Upvote 6
Link to comment
Share on other sites

Jūs vienīgie rūpejaties par serveri, bugus atklājat, es vispār brīnos, banda, bet lielāks  RP nekā legālajām, un tas rp arī nav no tiem sūdīgākajiem, prieks. Bet domāju, ka Jillai diezvai ņems acc nost.Man pret viņu nav nekas pret, bet besī tas, ka viņa sēž ig, bet nav pie PC.

 

E: Es pats nēsu nekāds pro RP, bet es vismaz cenšos  :wub: 

 

Nē nu, gan jau, ka nost neņems, bet kas to lai zin, uzrakstīšu Kovam skype . 

 

 

 

MODI, LŪDZU NEWARNOJAT TOS VISUS ! 

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

Bandām ir rp bet CS nava

Edited by Fritos*
+1wp, tev te nav jāposto. //Fritos*
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Respekt aizmirsi piebilst kad es noerpoju kad iesitu ar [M4A1] pa galvu un kad atteicas erpot

Edited by -KianMndz
Es brīdināju, apbalvoju Tevi ar +1WP
  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Sāksim ar to ka iepriekš nekas tāds nenotika saistibā ar nolaupīšanu, tā kā nevajag te dirst(runāšu rupji). Situācija braucu es baltā mašīnā skatos viens tavējais, nu labi aizvedīšu, aizvedu līdz jūšu hood, viņš izkāpa un es taisījos braukt protm, kad jūs klaunu bars aplencāt mašīnu un bļāvāt aplaupīšana. (Nevis nolaupīšana).  likāt izkāp, izkāpu un jau grasījos erpot ka naudas maka ir tikai 17e, lai jūs zinātu ka no manis vairāk naudu nedabūsat. Bet tad vot jums te kā krutajiem pacaniem ar automātiem sagribējās vel mani pabaudīt ar un raidījāt vairākus šāvienus manā virzienā un pat kāds no šāvieniem trāpīja, un tā kā jūs paši nemākat visu normāli un pa vienam runāt tad es kritu un biju pa galam. Varētu jau iemest chatlogu, bet no tā nav nekādas jēgas, jo on ap 100 cilvēkiem un normāli spamojas, un es nezinu kas kur un kurs man iešāva. nākošā situācija runājot par to jailu PG tas vis bija pēc neilga brīža jūs bijāt mežā un šaudijāties ar mentiem(nezinu kāpēc, bet tūr bija beņa un bobs, tā ka neko nedarīju). tad pamanīju divus augšā visiem aiz muguras kalnā. bija spec to kas ir augšā, vispār jau abi noleca no kalna un bez sekām aiskrēja, bet neredzēju otra id un viņš kautkur pazuda tāpēc tikai viens dabūja jailu par PG, un tā nebija kaut kāda atriebība, vai kas cits ja es gribētu kādus speciāli ielikt jailā, tad tici man jūs visi būtu jailā. par PG pienākas sākot no 150min es viņam uzliku tikai 90min. http://prntscr.com/97v1lp

 

atvainojos par drukas klūdām tiko pamodos

 

Sis bija pēdējais posts šājā sadaļā, no manis?

 

 

 

Par QS es parasti ielieku, tad kad man nospamo ka kāds kādu DM, es spec bet nezinu vai ir bijis DM un tad re ir QS

  • Upvote 1
  • Downvote 11
Link to comment
Share on other sites

Jūs vienīgie rūpejaties par serveri, bugus atklājat, es vispār brīnos, banda, bet lielāks  RP nekā legālajām, un tas rp arī nav no tiem sūdīgākajiem, prieks. Bet domāju, ka Jillai diezvai ņems acc nost.Man pret viņu nav nekas pret, bet besī tas, ka viņa sēž ig, bet nav pie PC.

 

E: Es pats nēsu nekāds pro RP, bet es vismaz cenšos  :wub: 

ja es esmu on tad ļoti reti kad nejau pie pc. vairs stundas nekačāju. tas ka es neatbildu, vai neko nedaru, nenozīmē ka es neesmu on.

Edited by Fritos*
+1wp par DP. //Fritos*
Link to comment
Share on other sites

Veči, jā, jilla neerpoja, bet jūsu kļūdas pēc manām domās ir smagākas, kā viegls NonRP...

Uzskaitīju kļūdas:

Tātad, tu **** esi? Kāds VZ bandām? Dzīvē tas reāli nebūtu iespējams, kur nu vēl bandām...
Bandas pat sūda domē neietu, lai runātu valsts ziņās, jo tas viņām nav reāli vajadzīgs...
Es nevelku, kāpēc kova vēl to nav izņēmis, bet pats saproti, bandas ir ghetto, "lying low", ja saproti, ko tas nozīmē...

Cik sapratu, ķiveres ir domātas, kā maskas, nepiepisīšos...

Ieroči. Jūs bijāt ar emkām un dīgliem, kas bandām (kuras ko jēdz no ghetto) nrkad nebūs. Emka or smagais ierocis, ko izmanto S.W.A.T, dažreiz kaut kādi pretnarkotiku kantori un armija, bet Grove Street's nav neviens, no iepriekšminētajiem...
Dīglu es īsti nezinu kur izmanto, bet nejau bandās...
Bandas reāli izmanto kā smagos ieročus AK-47, jo tie ir izplatīti, un lēti melnajos tirgos.
Bandām patīk arī 9mm pistoles, jeb kolti, kas or viegli, diskrēti un lēti.
Pēdējie ir UZI un TEC-9, kurus izmanto bieži izbraucienos, ko sauc par "drive by"....

Vieta. Grove Street's nav diskrēta vieta, cilvēki redzētu, kajūs sitat Jillu (mēs pasīvo rp taisam) un ātri vien atlaistu menti un jūs apcietinātu.


Es neatbalstu Jillu, es vienkārši gribu redzēt lietas šeit no citas perspektīvas.

Un šitie visi, kas ipipeles krāj ar saviem postiem. Jūs outsaideri vispār būtu neiejaukušies, adminu ka viņa dabūja, tad dabūja, a jūs te blatojiet ar pipelēm


KIAN SORRY, BET NEWARNO, MAN NERĀDĪJĀS TAVS POSTS, KAMĒR ŠITO RAKSTĪJU.

Edited by Fritos*
+1wp, tev te nav jāposto. //Fritos*
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Sāksim ar to ka iepriekš nekas tāds nenotika saistibā ar nolaupīšanu, tā kā nevajag te dirst(runāšu rupji). Situācija braucu es baltā mašīnā skatos viens tavējais, nu labi aizvedīšu, aizvedu līdz jūšu hood, viņš izkāpa un es taisījos braukt protm, kad jūs klaunu bars aplencāt mašīnu un bļāvāt aplaupīšana. (Nevis nolaupīšana).  likāt izkāp, izkāpu un jau grasījos erpot ka naudas maka ir tikai 17e, lai jūs zinātu ka no manis vairāk naudu nedabūsat. Bet tad vot jums te kā krutajiem pacaniem ar automātiem sagribējās vel mani pabaudīt ar un raidījāt vairākus šāvienus manā virzienā un pat kāds no šāvieniem trāpīja, un tā kā jūs paši nemākat visu normāli un pa vienam runāt tad es kritu un biju pa galam. Varētu jau iemest chatlogu, bet no tā nav nekādas jēgas, jo on ap 100 cilvēkiem un normāli spamojas, un es nezinu kas kur un kurs man iešāva. nākošā situācija runājot par to jailu PG tas vis bija pēc neilga brīža jūs bijāt mežā un šaudijāties ar mentiem(nezinu kāpēc, bet tūr bija beņa un bobs, tā ka neko nedarīju). tad pamanīju divus augšā visiem aiz muguras kalnā. bija spec to kas ir augšā, vispār jau abi noleca no kalna un bez sekām aiskrēja, bet neredzēju otra id un viņš kautkur pazuda tāpēc tikai viens dabūja jailu par PG, un tā nebija kaut kāda atriebība, vai kas cits ja es gribētu kādus speciāli ielikt jailā, tad tici man jūs visi būtu jailā. par PG pienākas sākot no 150min es viņam uzliku tikai 90min. http://prntscr.com/97v1lp

 

atvainojos par drukas klūdām tiko pamodos

 

Sis bija pēdējais posts šājā sadaļā, no manis?

 

 

 

Par QS es parasti ielieku, tad kad man nospamo ka kāds kādu DM, es spec bet nezinu vai ir bijis DM un tad re ir QS

ko nu dirs, domā ka mēs tev tā noticēcim uz šādiem pekstiņiem?

Edited by Fritos*
+1wp, tev te nav jāposto. //Fritos*
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

OMG, sāksim ar to, kad iejiesi ig, iesēdini sevi par MASSCS, tu biji bandas hoodā kur apkārt tev čuhani ar ieročiem nu gribētu redzēt, kā tu rl vēl kko tur sprēgātu.

par manu pg jailu, jā Vitaļiks nolēca, kkādas 2 min es pa malu skraidiju un nokritu, tas ir tas pats, ja tu serverī būtu viena on, nokristu no tā kalniņa, NU ATVIČAJ tu nekādas rp komandas nerakstītu :) (neviena nebija tuvumā, kas es viņas gabenam rakstītu? )

kad es tev protestēju par manu jailu pusi reportus tu ignorēju un pēc tām vēl uzrakstiji "Nevaidzeja man pirmīt šaut"

Kian, atpisies ar saviem wp, te loģiski domājot var gandrīz katrs izteikties! + es esmu tur iesaistīts! :)

Jā es tev neatbildēju uz reportiem, bet reporti bija tādi, *** es jaila, kāds sakars ar PG neviena nebija, un tu visu laiku spamoji, tad arī uzrakstīju lai liec mieru. bet nē tu tāpat turpināji piesieties un tad es caur spec tev paskaidroju par ko tevi ieliku, vai arī tā nebij.

 

Davai davai nomelnojat mani, Jo pārējie admini nez kāpēc jums neko nedara, izņemot mani. nu ja un tāpēc jau es sliktā.

  • Upvote 1
  • Downvote 9
Link to comment
Share on other sites

Sāksim ar to ka iepriekš nekas tāds nenotika saistibā ar nolaupīšanu, tā kā nevajag te dirst(runāšu rupji). Situācija braucu es baltā mašīnā skatos viens tavējais, nu labi aizvedīšu, aizvedu līdz jūšu hood, viņš izkāpa un es taisījos braukt protm, kad jūs klaunu bars aplencāt mašīnu un bļāvāt aplaupīšana. (Nevis nolaupīšana).  likāt izkāp, izkāpu un jau grasījos erpot ka naudas maka ir tikai 17e, lai jūs zinātu ka no manis vairāk naudu nedabūsat. Bet tad vot jums te kā krutajiem pacaniem ar automātiem sagribējās vel mani pabaudīt ar un raidījāt vairākus šāvienus manā virzienā un pat kāds no šāvieniem trāpīja, un tā kā jūs paši nemākat visu normāli un pa vienam runāt tad es kritu un biju pa galam. Varētu jau iemest chatlogu, bet no tā nav nekādas jēgas, jo on ap 100 cilvēkiem un normāli spamojas, un es nezinu kas kur un kurs man iešāva. nākošā situācija runājot par to jailu PG tas vis bija pēc neilga brīža jūs bijāt mežā un šaudijāties ar mentiem(nezinu kāpēc, bet tūr bija beņa un bobs, tā ka neko nedarīju). tad pamanīju divus augšā visiem aiz muguras kalnā. bija spec to kas ir augšā, vispār jau abi noleca no kalna un bez sekām aiskrēja, bet neredzēju otra id un viņš kautkur pazuda tāpēc tikai viens dabūja jailu par PG, un tā nebija kaut kāda atriebība, vai kas cits ja es gribētu kādus speciāli ielikt jailā, tad tici man jūs visi būtu jailā. par PG pienākas sākot no 150min es viņam uzliku tikai 90min. http://prntscr.com/97v1lp

 

atvainojos par drukas klūdām tiko pamodos

 

Sis bija pēdējais posts šājā sadaļā, no manis?

 

 

 

Par QS es parasti ielieku, tad kad man nospamo ka kāds kādu DM, es spec bet nezinu vai ir bijis DM un tad re ir QS

 

Tu tak neko nerubi, tevi ievainoja plecā, tad mēs ar tevi gribējām uzerpot, bet tu sēdi kā mēma pīle un neko neraksti, iemācies rp pirms sāc te spēlēt .. Bet tapat te ir tikai daži cilvēki kuri kaut ko jēdz no RP, bet tu esi admins, tev RP ir jāprot . Tev saka : KĀP BUSĀ . Nē, tu atsakies erpot un neko nedari . Tad tu OOC čatā saki, ka esi mirusi, kaut gan tevi ievainoja tikai plecā . Tā ķipa tu izvairies no erpošanas ? 

  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

Beidzot kāds uzdrošinājās par viņu kārtīgu sūdzību :)


Man patīk.


Kara laikā specoju viens pars Mafbizz,praus jillai lai speco,bet viņa ignorē.


Labākais 4.lvl ko var atrasti. 


Tā turpinam samp.lv un tad RP būs 10/10.


 


PS.Visi variet droši izteikties,netiksiet wārnoti.


Ja tiksiet personīgi noņemšu.


SAMP.LV vai izteikties tauti,jo viņi redz visu notiekošo serverī.


  • Upvote 3
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Veči, jā, jilla neerpoja, bet jūsu kļūdas pēc manām domās ir smagākas, kā viegls NonRP...

 

Uzskaitīju kļūdas:

 

Tātad, tu **** esi? Kāds VZ bandām? Dzīvē tas reāli nebūtu iespējams, kur nu vēl bandām...

Bandas pat sūda domē neietu, lai runātu valsts ziņās, jo tas viņām nav reāli vajadzīgs...

Es nevelku, kāpēc kova vēl to nav izņēmis, bet pats saproti, bandas ir ghetto, "lying low", ja saproti, ko tas nozīmē...

 

Cik sapratu, ķiveres ir domātas, kā maskas, nepiepisīšos...

 

Ieroči. Jūs bijāt ar emkām un dīgliem, kas bandām (kuras ko jēdz no ghetto) nrkad nebūs. Emka or smagais ierocis, ko izmanto S.W.A.T, dažreiz kaut kādi pretnarkotiku kantori un armija, bet Grove Street's nav neviens, no iepriekšminētajiem...

Dīglu es īsti nezinu kur izmanto, bet nejau bandās...

Bandas reāli izmanto kā smagos ieročus AK-47, jo tie ir izplatīti, un lēti melnajos tirgos.

Bandām patīk arī 9mm pistoles, jeb kolti, kas or viegli, diskrēti un lēti.

Pēdējie ir UZI un TEC-9, kurus izmanto bieži izbraucienos, ko sauc par "drive by"....

 

Vieta. Grove Street's nav diskrēta vieta, cilvēki redzētu, kajūs sitat Jillu (mēs pasīvo rp taisam) un ātri vien atlaistu menti un jūs apcietinātu.

 

 

Es neatbalstu Jillu, es vienkārši gribu redzēt lietas šeit no citas perspektīvas.

 

Un šitie visi, kas ipipeles krāj ar saviem postiem. Jūs outsaideri vispār būtu neiejaukušies, adminu ka viņa dabūja, tad dabūja, a jūs te blatojiet ar pipelēm

 

 

KIAN SORRY, BET NEWARNO, MAN NERĀDĪJĀS TAVS POSTS, KAMĒR ŠITO RAKSTĪJU.

  1. Bandām nevar būt M4 ? Melnajos tirgos var nopirkt M4, bet nav viens no lētākajiem. ASV vairāk bandām , kā piemēram Crips ir M4, un viņu viņi izmanto bandu nemieros.
  2. GSG patrulē policija, ja patrulētu būtu CS.?  Jo Crips hooda, nav nekad policija, jo viņiem baili iebraukt. Tur tik brauc SWATI, ne patruļas vienība. Un swat brauc nemieru brīžos.
Edited by Basko(Frīks juniors)
...
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Tu tak neko nerubi, tevi ievainoja plecā, tad mēs ar tevi gribējām uzerpot, bet tu sēdi kā mēma pīle un neko neraksti, iemācies rp pirms sāc te spēlēt .. Bet tapat te ir tikai daži cilvēki kuri kaut ko jēdz no RP, bet tu esi admins, tev RP ir jāprot . Tev saka : KĀP BUSĀ . Nē, tu atsakies erpot un neko nedari . Tad tu OOC čatā saki, ka esi mirusi, kaut gan tevi ievainoja tikai plecā . Tā ķipa tu izvairies no erpošanas ? 

TAd kad pirmo reiz man iešāva es Noerpoju ka no gutajām traumām krit beigta. Un tad caur /b visu laiku rakstīju ka nevajadzēja šaut

piebraucāt busu un gribējāt mani kautkur aizvest jā tu vēri durvis valā, (Biju jau beigta) es no guļošās pozas piecēlos un notupos lai jūs varat ievilkt mani busā. Bet ja IC chatā pasaka kāp busā tad najuh man tas būtu jādara. ja beigta.

/Do no gūtajiem ievainojumiem krīt beigta

 

 

un šo noteikumu sākšu pieskatīt nopietnāk

 
7. Ieroču izmantošana, šaudīšanās, personāža nogalināšana.
Ieročus serverī drīkst izmantot tikai nelegālās organizācijas un policija. Pie sevis līdzi var nest pistoles, nažus.. Automāti būs izmantojami tikai maffbizz vai terras, viņus drīkstēs atstāt mašīnā vai pielietot tikai blakus mašīnai. Bez kārtīga IC iemesla jūs nedrīkstat nošaut kādu no spēlētājiem, kā arī nederēs debīli IC iemesli ka piemēram "Es esmu rasists, Viņš izvaroja manu sievu, utt." Atceraties, šis ir RolePlay servers un roleplay nozīmē Attēlošana no īstās dzīves, respektīvi pirms izdomājat kādu nogalināt padomājat vai tomēr jūs to spētu izdarīt kādam dzīvē..
 
Ja tiek nogalināts spēlētājs bez IC iemesla jūs varat tikt sodīts ar :
Cietumsodu uz ilgu laiku
Banu uz pārs dienām
Ja jūs esat RP situācijā kur vajag nogalināt kādu cilvēku ir jāpielieto visas RP komandas, un jāpadomā kā jūs to darīsiet. Ja jums nav pierādījumi un kārtīgs IC iemesls jūs adminisrātors var sodīt ar (Ja jūs nogalinat ar IC iemeslu jāņem pieradījumi, vēlams Video materiāls):
Cietumsodu uz ilgu laiku
Banu uz pārs dienām
 
 
Paldies heiteriem davai heitojat heitojat.
  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

TAd kad pirmo reiz man iešāva es Noerpoju ka no gutajām traumām krit beigta. Un tad caur /b visu laiku rakstīju ka nevajadzēja šaut

piebraucāt busu un gribējāt mani kautkur aizvest jā tu vēri durvis valā, (Biju jau beigta) es no guļošās pozas piecēlos un notupos lai jūs varat ievilkt mani busā. Bet ja IC chatā pasaka kāp busā tad najuh man tas būtu jādara. ja beigta.

/Do no gūtajiem ievainojumiem krīt beigta

TU BIJI IEVAINOTA, NEVIS BEIGTA, tad tu nepareizi noerpoji . Kā tu vari būt mirusi, tev tāpat vēl bija HP, tātad biji ievainota . 

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

Kova padomā loģiski, prekškam administrātorus kas praktiski neko nedara? Jillai tu iedod 4lvl, kautvai viņa visiem met ignoru, un uz report viņa atbild 1x mēnesī. tu vel iedod viņai 4lvl, labāk desiņai būtu dēvis, tas divreiz atsaucīgāks. pasēdētu tu vairāk serverī redzētu. Labi nekas prersonīgs pret Jillu, bet viņa manliekas RP zin tāpat kā Zigis, terminus zin, bet RP loģiku neizprot. šijā gadijumā es uzskatu ka acc off gluži nevaidzētu, bet derētu viņu kkā nedaudz sodīt. un jā es neuzskatu ka viņa būtu pelnijusi 4lvl, labāk dod desiņai un pieņem jaunus 1lvl, jo serverī vienīgie ko redzu kas RPo ir GSG.

Link to comment
Share on other sites

 

Beidzot kāds uzdrošinājās par viņu kārtīgu sūdzību :)

Man patīk.

Kara laikā specoju viens pars Mafbizz,praus jillai lai speco,bet viņa ignorē.

Labākais 4.lvl ko var atrasti. 

Tā turpinam samp.lv un tad RP būs 10/10.

 

PS.Visi variet droši izteikties,netiksiet wārnoti.

Ja tiksiet personīgi noņemšu.

SAMP.LV vai izteikties tauti,jo viņi redz visu notiekošo serverī.

 

 

 

 

Piekritu *** vinjai vsp 4 lvl adminu deva? Un es EM ari saku meiginat erpot vairak, jo savadak rp paudis vsp! :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Pag Jilla tiešām ignorē?:D Vakar viņa bija 2 h on bet ne reizi atbildēja, es domāju, ka viņa nav pie pc. 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Nē nu labi nevajag man 4lvl jo esmu ļoti reti on (Pēc jūsu domām).  Nevajag nevienu izmest no org, vai kad esat iebagojuši sienās izteleportēt. un kad iekšā ir ap simts cilvēkiem minūtē ienāk kā min 3 reporti un nevaru es atbildēt uz visiem. Ja es vienam kaut kādā veidā palīdzu tad nevaru vel diviem palīdzēt, man ir divas rokas.

  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Nē nu labi nevajag man 4lvl jo esmu ļoti reti on (Pēc jūsu domām).  Nevajag nevienu izmest no org, vai kad esat iebagojuši sienās izteleportēt. un kad iekšā ir ap simts cilvēkiem minūtē ienāk kā min 3 reporti un nevaru es atbildēt uz visiem. Ja es vienam kaut kādā veidā palīdzu tad nevaru vel diviem palīdzēt, man ir divas rokas.

 

Jilla tev vsp acc off vjg,jo nejedz adminet un kāda jega no tevis ja esi ķipa on bet neatbildi uz reportiem, ņemsim par piemēru vakardienas karu. Vakar karojām mēs EM VS IM par fabriku... Im mierīgi pa fab ar hakiem mauc un tu man reporta uzraksti, ka nekā neredzi značit sūdigi skaties un nēmāki adminēt + Im uz pedejam 120 sec stāvoši db un hakiem mauc un tu ķipa neka neredzi... Man jautājums *** tad mums vsp tādu adminu vjg????

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...