• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Kova, tak padomā . KOVA IESKATIES !


Recommended Posts

Nē nu labi nevajag man 4lvl jo esmu ļoti reti on (Pēc jūsu domām).  Nevajag nevienu izmest no org, vai kad esat iebagojuši sienās izteleportēt. un kad iekšā ir ap simts cilvēkiem minūtē ienāk kā min 3 reporti un nevaru es atbildēt uz visiem. Ja es vienam kaut kādā veidā palīdzu tad nevaru vel diviem palīdzēt, man ir divas rokas.

biški rēku uzsita :D, tu reportus vispār ignor, on esi, bet neko nedari visiem met ignor un prosta tak spēle itkā tev nebūtu ACC tik pa retam paļubom izmato acc sava labāk. kāda vel teleportēšana un no org mešana? manliekas tu pat reportus nelasi. Desu,Jim par 4lvl un miers. Tonijam bija, bet viņš pats negrib 4lvl.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Nē nu labi nevajag man 4lvl jo esmu ļoti reti on (Pēc jūsu domām).  Nevajag nevienu izmest no org, vai kad esat iebagojuši sienās izteleportēt. un kad iekšā ir ap simts cilvēkiem minūtē ienāk kā min 3 reporti un nevaru es atbildēt uz visiem. Ja es vienam kaut kādā veidā palīdzu tad nevaru vel diviem palīdzēt, man ir divas rokas.

Ja tu nevari minūtē uz 3 reportiem atbildēt ,tad es tiešām nezinu , ko teikt.. Savos laikos es tiku galā ar 130 cilvēkiem viens pats admins esot serverī + ar 1.lvl acc. Ja tu netiec ar 4.lvl acc pienākumiem galā , tad palūdz , lai pazemina tev acc lvl, jēzus.

Un ja ir tā, kā Tony's saka "Kara laikā specoju viens pars Mafbizz,praus jillai lai speco,bet viņa ignorē.", tad vispār ar tavu administratora pienākumu pildīšanu ir pakaļā.

Tajā situācijā.. Kā tu vari būt nomirusi, ja tev vēl ir hp? max rp conirfmed!?!?

http://prntscr.com/97vgvz Šitas teikums arī bombī vaļā. Tātad sēdēji te, krāji stundas? - low.

 

Īsāk sakot, admins 10/10

 

Ā, un ja nemaldos, tad šajā topikā ir pazudis viens Allewa posts, kurā bija skaists ss. Uztaisīju jaunu. http://prntscr.com/97vfpx

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

Man liekas Jilla laba admine, jo viņa vienmēr man palīdz, bet viņu erpojam neesmu redzējis. Un adminiem pārsvarā jauzrauga serveris

Link to comment
Share on other sites

biški rēku uzsita :D, tu reportus vispār ignor, on esi, bet neko nedari visiem met ignor un prosta tak spēle itkā tev nebūtu ACC tik pa retam paļubom izmato acc sava labāk. kāda vel teleportēšana un no org mešana? manliekas tu pat reportus nelasi. Desu,Jim par 4lvl un miers. Tonijam bija, bet viņš pats negrib 4lvl.

es šodien nevienam neatbildēšu uz Reportiem, būs labāk?

un jimam ir 4lvl

  • Upvote 1
  • Downvote 5
Link to comment
Share on other sites

xDD, aizvakar vai vakar visu laiku savā nodabā skraida, kaut, ko mēģina izdarīt.Uzrakstu reportā - Jilla laikam afk, citi ACC var palīdzēt?

Loģiski..Viņai pajāt , skraida tālāk it, kā neviens pat nezin, ka viņai acc ir..

4.lvl točna viņai jāņem nost, lai dod Desiņai vai Tonikam...

Gaidu dislaiku viļņus

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

xDD, aizvakar vai vakar visu laiku savā nodabā skraida, kaut, ko mēģina izdarīt.Uzrakstu reportā - Jilla laikam afk, citi ACC var palīdzēt?

Loģiski..Viņai pajāt , skraida tālāk it, kā neviens pat nezin, ka viņai acc ir..

4.lvl točna viņai jāņem nost, lai dod Desiņai vai Tonikam...

Gaidu dislaiku viļņus

tonijam bija 4lvl, bet viņš pats negribēja to. Desa grib 4lvl, bet viņam nedod. 

 

es šodien nevienam neatbildēšu uz Reportiem, būs labāk?

un jimam ir 4lvl

tāpat jau tu neatbildi, vismaz man tu tikai 3x esi atbildējusi no +- 50 reportiem, kas bija tev. cik ar pārējiem esmu runājis tu vispār neatbildot un visiem met ignoru. kā jau BarnyMad teica " aizvakar vai vakar visu laiku savā nodabā skraida, kaut, ko mēģina izdarīt.Uzrakstu reportā - Jilla laikam afk, citi ACC var palīdzēt?

Loģiski..Viņai pajāt , skraida tālāk it, kā neviens pat nezin, ka viņai acc ir.. "

Link to comment
Share on other sites

tonijam bija 4lvl, bet viņš pats negribēja to. Desa grib 4lvl, bet viņam nedod. 

 

tāpat jau tu neatbildi, vismaz man tu tikai 3x esi atbildējusi no +- 50 reportiem, kas bija tev. cik ar pārējiem esmu runājis tu vispār neatbildot un visiem met ignoru. kā jau BarnyMad teica " aizvakar vai vakar visu laiku savā nodabā skraida, kaut, ko mēģina izdarīt.Uzrakstu reportā - Jilla laikam afk, citi ACC var palīdzēt?

Loģiski..Viņai pajāt , skraida tālāk it, kā neviens pat nezin, ka viņai acc ir.. "

tu man raksti ka piemērām tūr kaut kāda mafija hako vai tevi Dm, ko man tev atbildēt? Super, paldies. (ko atbildēt)

e:

Tiko arī report: 1. atdodat man 500k par mājām

                         2. vari iedot 100k

Ko man vajadzētu atbildēt?

e:

Lai nebūtu ka es atkal kautko diršu ko man atbildēt uz šitiem? http://prntscr.com/97vmur

Edited by Jilla
Link to comment
Share on other sites

tu man raksti ka piemērām tūr kaut kāda mafija hako vai tevi Dm, ko man tev atbildēt? Super, paldies. (ko atbildēt)

Tiko arī report: 1. atdodat man 500k par mājām

                         2. vari iedot 100k

Ko man vajadzētu atbildēt?

Lai nebūtu ka es atkal kautko diršu ko man atbildēt uz šitiem? http://prntscr.com/97vmur

 

Pasaki, lai pats nopeln naudu un pamāci viņam, kur var strādāt, lai nopelnītu naudu.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

tu man raksti ka piemērām tūr kaut kāda mafija hako vai tevi Dm, ko man tev atbildēt? Super, paldies. (ko atbildēt)

e:

Tiko arī report: 1. atdodat man 500k par mājām

                         2. vari iedot 100k

Ko man vajadzētu atbildēt?

e:

Lai nebūtu ka es atkal kautko diršu ko man atbildēt uz šitiem? http://prntscr.com/97vmur

 

Pasaki, lai pats nopeln naudu un pamāci viņam, kur var strādāt, lai nopelnītu naudu.

kiwi toč nozaga manu textu :D. tikpat labi vari pateikt ka tu neesi īpašniece un nevari palīdzēt. administrātors ir parasts spēlētās ar atiecīgi acc pienākumiem. jums arī kova nedod naudu prosta tak aiz gara laika, cik es zinu. 

Link to comment
Share on other sites

vai ko man vajadzēja uz šiem diviem reportiem atbildēt? http://prntscr.com/97vpf4

 

Un es nezinu varbūt kādam kova kādam  dod naudu, bet man viņš nav iedevis ne kapeikas. pat tad kad pabalstu daļīja es viņus nedabūju.

Link to comment
Share on other sites

Man pilnībā nav vajadzīgs tas 4.lvl,bet es gribu lai viņa maina savu atieksmi.


Manis pēc kaut vai tramim tas 4.lvl ir.


Galvenais lai cilveks dara savu darbu kas viņam jādara.


 


Kārtīgu parunāju ar jillu un sapratu,ka viņa var spēti mainīties.


Pamācīšu viņu bišķi un būs labi.


Izsakiet savas domas,bet arī kādu labu lietu.


Paldies!!!


Link to comment
Share on other sites

vai ko man vajadzēja uz šiem diviem reportiem atbildēt? http://prntscr.com/97vpf4

 

Un es nezinu varbūt kādam kova kādam  dod naudu, bet man viņš nav iedevis ne kapeikas. pat tad kad pabalstu daļīja es viņus nedabūju.

Uz pirmo reportu nevajag atbildēt, bet specot, ja ir nepieciešamība, tad nobanot. Uz otro reportu vienkārši varēji tp uz spawnu un skatīties, kas notiek.

Link to comment
Share on other sites

Palasiju, atļaušos iepostot, jo es redzams tajā video, līdz ar to esmu arī iesaistīts...

 

Par Jillas RolePlay zināšanām nerunāšu - ja cilvēkam 30 gados grūti kaut cik gramatiski pareizi latviešu valodā rakstīt, tad kur nu vēl iemācīties RP...

 

 

Allewa jails - cmon, te uzreiz ir saprotams, ka tu esi uzēdusies uz viņu. Ja apkārt neviena nav, tad ir tiesības arī neRPot, jo, kā jau mēs zinām, tad samp.lv nav nekāds max rp serveris. (te vsp par rp runāt ir grūti) Arī par QS, kad esi viens kkur lauka vidū mest cietumā ir debīli. Tikpat labi tu spied w, lai ietu uz priekšu, bet trāpi pa e un weps nomainas.. Sarežģīti.

 

 

Par tiem reportiem  - atbildēt ir viegli, nevajag liet. Uz reportiem parasti drukāju atbildes. Ok, uz debīliem neatbildēju, kā, piemēram, kad runāja par postiem forumā u.t.t.... Ja cilvēks māk rakstīt, tad arī uz reportiem atbildēs. Gribat, lai parādu kā to var ? Iedodat acc atpakaļ (no kura labprātīgi atteicos), nodemonstrēšu, ka tas nav nemaz tik sarežģīti :)

 

 

Protams, atzīstu, ka arī mums (GSG) tur bija CS un citas hujņas, bet nu serverī tā jau nekas jēdzīgs nenotiek. Centies rpot - lido cietumā. Hako, pārkāp visu ko vien spēj - viss ok, spēlē droši. :) Diemžēl, tāda te ir ikdiena.

 

 

Un arī.. Baigais tolks tagad kaut ko krāt, ja Kovo visu sapisis ar mājām ir.. (šitas offtopic, bet ceru, ka Kovo izlasīs, lai zin, ka ir 1337 dievs skriptos. :( )

  • Upvote 5
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Palasiju, atļaušos iepostot, jo es redzams tajā video, līdz ar to esmu arī iesaistīts...

 

Par Jillas RolePlay zināšanām nerunāšu - ja cilvēkam 30 gados grūti kaut cik gramatiski pareizi latviešu valodā rakstīt, tad kur nu vēl iemācīties RP...

 

 

Allewa jails - cmon, te uzreiz ir saprotams, ka tu esi uzēdusies uz viņu. Ja apkārt neviena nav, tad ir tiesības arī neRPot, jo, kā jau mēs zinām, tad samp.lv nav nekāds max rp serveris. (te vsp par rp runāt ir grūti) Arī par QS, kad esi viens kkur lauka vidū mest cietumā ir debīli. Tikpat labi tu spied w, lai ietu uz priekšu, bet trāpi pa e un weps nomainas.. Sarežģīti.

 

 

Par tiem reportiem  - atbildēt ir viegli, nevajag liet. Uz reportiem parasti drukāju atbildes. Ok, uz debīliem neatbildēju, kā, piemēram, kad runāja par postiem forumā u.t.t.... Ja cilvēks māk rakstīt, tad arī uz reportiem atbildēs. Gribat, lai parādu kā to var ? Iedodat acc atpakaļ (no kura labprātīgi atteicos), nodemonstrēšu, ka tas nav nemaz tik sarežģīti :)

 

 

Protams, atzīstu, ka arī mums (GSG) tur bija CS un citas hujņas, bet nu serverī tā jau nekas jēdzīgs nenotiek. Centies rpot - lido cietumā. Hako, pārkāp visu ko vien spēj - viss ok, spēlē droši. :) Diemžēl, tāda te ir ikdiena.

 

 

Un arī.. Baigais tolks tagad kaut ko krāt, ja Kovo visu sapisis ar mājām ir.. (šitas offtopic, bet ceru, ka Kovo izlasīs, lai zin, ka ir 1337 dievs skriptos. :( )

Tu arī biji tajā vietā tūr mežā kur bija GSG un policija, kur notika apšaude. vai tad tieša'm viņš bija palicis vienīgais dzīvais :D tad jau labi visi var taisīt PG kāpiemēram no sf pa tune;i ieskrienoties un braucot taisni uz ls vai pretēji lekt uz lidostu. Neviena jau blakus nav tātād var taisīt PG.

Link to comment
Share on other sites

Tu arī biji tajā vietā tūr mežā kur bija GSG un policija, kur notika apšaude. vai tad tieša'm viņš bija palicis vienīgais dzīvais :D tad jau labi visi var taisīt PG kāpiemēram no sf pa tune;i ieskrienoties un braucot taisni uz ls vai pretēji lekt uz lidostu. Neviena jau blakus nav tātād var taisīt PG.

Es tur nebiju, jo kāds admins setoja man visu laiku 0 HP :D:(

 

Ja tā ir skumja vieta, kur apkārt tuvumā tiešām neviena nav, tad nemest labāk cietumā. :)

 

 

Ā. Es aizmirsu - par reportiem nedomāju sakarā ar tevi šoreiz, jo man tu uz reportiem atbildi :)

Link to comment
Share on other sites

žēl, ka man nav admins es banotu visu pa hax , ka ienakutu ar unbanu atkal tapat banotu !!!
Jūs visi te hakoja un vel drišat virsū Džilai , ka viņa neko nedara! A, ka dara, tad sakat "par ko bans ,par ko cietums  u.c u.t.t "

kas būtu tad Džilai jādara, uz katru report atbildēt  aks nav korekti  noformēts ...
piemēram kā jūs policijāi /call darat ,es stacija ķerat mani vai  sapaw man nozaga mašinu u.c u.t.t Kur jūsu loģiskā domāšana ir...

  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

wtf Jila?

Tev taja situācija bija jāerpo jebkurā gadijuma .Tur tīri ir redzams tavs rp līmenis un protams tur pārkap RP likukumu .Tas tāka skaitas RP AVOIDT un ir sodāms ar 1 dienas banu.

Jilla padoma loģiski?GSG biedri tevi paludz aizvest ,līdz viņu sporta klubam.Tu viņus aizved.Tad seko tas ,kad viņi izvelk savus ieročus un sāk mērķet uz tevi ,lai tu nobītos un veidotu RP situāciju ,un protams ,kā parasti tu vai nu nenoerpoji vai noignorēji un sāki OCC čata maukt.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Palasot visu ,ja godīgi ,Jilla tu tiešām neesi piemērota adminam. Padomā, jebkurš admins erpotu ,tas ir pirmais.

Otrais, kāds sakars tur ar aplaupīšanu, ja mēs teicām ,ka tevi nolaupam un ar policiju viss bija sarunāts, ka mēs tevi nolaupam un tad viņi brauc un mēģina tevi atrast un atgūt, veidojot erpē situāciju ,šaudīšanos un tā. A tu bļe visu vienmēr pārrproti un vēl pēctam kādu jailā bāāz, ej tač auklē savu bērnu.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...