• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Andrejs pašauj vaļā


Recommended Posts

[sAMP.LV] Sūdzības par administrātoriem

 

 

Virsrakstam jābūt šādam : Sūdzība par [Administrātora niks]

 

1. Tavs niks spēlē :Artis_Makaveli

2. Administrātora niks spēlē :Andrejs_Thompson
3. Pierādījumi par pārkāpumu :
https://failiem.lv/g/zb5ss7cp#
4. Apraksts par situāciju :Es uzrakstiju /report Lūdzu specojat terru. Bet saņēmu jauku adbildi.

  • Upvote 3
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Tāda nu mums ''Administrācija'' Ar dažiem izņēmumiem. :) Patīk spēlēt komūnā kurā par tevi rūpējas admini.! :)

Edited by -RiffaMndz
Tev šeit nav jāposto, +1wp.. ;) Off Topic.
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Ko tu neteiksi tito hakeriti, Jus makāt tikai dmot bez iemesla,  + Apsviecu jus ar kartejiem wp.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Ko tu neteiksi tito hakeriti, Jus makāt tikai dmot bez iemesla, 

Tu galvu nēesi saspiedis kkur? :D Ar kādām tiesībām tu atļaujies ''Dirst'' Man virsū ? Un ar kādām tiesībām tu izvairies no savu tiešo pienākumu veikšanas iekš spēlē! ?

Vai arī tev /admin komanda vajadzīga ,lai savu puņķaino klasesbiedru priekšā parādīt, kāds tu bļē SENCIS esi savos 12 gados ??!!! Iemācies Adminēt, un PASŪKĀĀĀ!!! 

 

 

Edited by -RiffaMndz
Tā nebūs labi, btw, Andrejs izprovocēja, līdz ar to, +1wp..
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Kāds sakars pa dēmošanu?? Admini vnk parastos mirstīgos noliek. Tas ir normāli??

Link to comment
Share on other sites

Ko tu neteiksi tito hakeriti, Jus makāt tikai dmot bez iemesla,  + Apsviecu jus ar kartejiem wp.

nosakuma sac darit savu darbu un tad piepisies citiem

Edited by -RiffaMndz
Tev šeit nav jāposto, +1wp..
Link to comment
Share on other sites

A tas ir normali dmot? Adminus ! Protams ja ,Tito nomierini sava heitere pirktstus. Kās te čats vai?

Link to comment
Share on other sites

A tas ir normali dmot? Adminus ! Protams ja ,Tito nomierini sava heitere pirktstus. Kās te čats vai?

Nu ko tu piepisies tgt pie tito? pats nepildi admina pienākumus, dirs virsū spēlētājiem un vel gaidi normālu attieksmi pret sevi?

Edited by -RiffaMndz
Šeit nav čats, vēlviens Wp...
Link to comment
Share on other sites

Ko es diršu kur tu redzi diršanu? Jus tagad te drišat heiteriši mazie!

Edited by -RiffaMndz
Neaizraujies ar čatu..
Link to comment
Share on other sites

Ko es diršu kur tu redzi diršanu? Jus tagad te drišat heiteriši mazie!

Da neko tu nedirs, nemaz. Protams ka mēs mazie heiterīši, a ko citu?

Edited by -RiffaMndz
Kārtējais +1wp..
Link to comment
Share on other sites

Ko es diršu kur tu redzi diršanu? Jus tagad te drišat heiteriši mazie!

kursh te ir mazais bet nepar to iet runa sac darit vienreiz savu admina darbu un tad nevajadzes chiktet

Edited by -RiffaMndz
Kārtējais +1wp..
Link to comment
Share on other sites

Jus Te čatot vārat ilgi un dīkti! Tik brinos kapec jus sežat jaila un tad raudat ;) Un haakojat un brinas par ko bāns?! 

Link to comment
Share on other sites

Jus Te čatot vārat ilgi un dīkti! Tik brinos kapec jus sežat jaila un tad raudat ;) Un haakojat un brinas par ko bāns?! 

Piedod, bet ja es sēžu jaila patiesi tad es neraudu, bet tas reti kad sēžu. Un es nehax

Link to comment
Share on other sites

Kādi bani ,kādi jaili vnk BG hax es tev normāli pajautāju bļin speco terru tu adbildi jauki.... Es nesaprotu manu prāt ar tavu atieksmi ir jādodās prom no šī amata.

Link to comment
Share on other sites

Nu nu ,Tā jau visi sāka.

Protams ka saka tā visi. Domā teiks ka hako utt? Protams ka nē

Edited by -RiffaMndz
Kārtējais +1wp..
Link to comment
Share on other sites

Andrej,tev tak sodien varda diena!

 

Nodzersim tavu ''admin'' statusu. :D

Edited by -RiffaMndz
+1wp par Off Topic..
Link to comment
Share on other sites

Tu normalais, tu paņemi vispa nošavi mani bez ic iemesla, profesos Butu jasež jail.

Link to comment
Share on other sites

Tu normalais, tu paņemi vispa nošavi mani bez ic iemesla, profesos Butu jasež jail.

tava gramatika iesūkā :D

Un tas saucās admins? :b_lol2: :b_lol2:

Edited by -RiffaMndz
Off Topic, +1wp..
Link to comment
Share on other sites

Tu normalais, tu paņemi vispa nošavi mani bez ic iemesla, profesos Butu jasež jail.

ADMINS esi tu vai kā ? No tevis nav neviena bana šodien.!  Bļe pisies prom no šejienes ( AKtivitāte = 0, Kompetence = 0, Nesaproti vsp ko dari,) 

Edited by -RiffaMndz
+1wp par Off Topic..
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

ADMINS esi tu vai kā ? No tevis nav neviena bana šodien.!  Bļe pisies prom no šejienes ( AKtivitāte = 0, Kompetence = 0, Nesaproti vsp ko dari,) 

pilniba piekritu tito

Edited by -RiffaMndz
+1wp par lieku postu...
Link to comment
Share on other sites

Atļaušos arī iepostot, kāda jēga jums no acc , ja jūs tupi nosēžat ig un nepildat savu darbu. Kad es vai kāds cits spamo reportu tu nesaņem pretī neko vai arī uzbraucienu! Tas šķiet normāli jums pašiem ? Piemēram, kad notiek terra, es domāju jūs vidēji saņemat 7 report, bet protams, pēc terras kad jums kāds uzdirš kad nepildas savu darbu , tas cilvēks tiek nobanots par AA 14 dienām, kur bļaviens loģika, kapēc cilvēki aiziet no Samp.lv ? dēļ mūsu krutejiem acc!

   Vienīgi ko es redzu kas kko dara, tas ir Jims,Tony,Desa un Benja!

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

Krče ko es teikšu Piedod vēcīt no tavas puses bij dm,Atbildeju tev tikai ta, Domā ko velies ;) Es te netaisos čatot.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...