• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Sūdzība [Mack_Makveli]


Recommended Posts

1. Tavs niks spēlē : Tony Keenann

2. Administrātora niks spēlē : Mack_Makaveli
3. Pierādījumi par pārkāpumu : 

Video kur ķēru Haķēri : 

Ekrān  šāviņš ar Cietumu : 


4. Apraksts par situāciju : nu kā, bij terra, es piebraucu redzu šauj mans un bg, manu manējam hph 'itkā' , meiģināju filmē nobraucot, īsti zem mašinas viņu padbāzt nesanāca, tad oke, davai ar ieročiem, bet tad jau bij manāms izrubija hph, ja tas bij ... Tad saņemu sodu par CP, cik zinu terras atļauts CP + es centos pieķert hāpē haķeri, bet CP nozīme ir ja NOBRAUC bet es pat neuzbraucu virsūm, administrācija laikam neizprot to Termiņu...

 

  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Cik es zinu , Cp ir aizliegts arī terras laikā, vienīgi kas ir atļauts terra gan mafbizz laikā ir Qs.

 Un es tur hph nesaskatu,tas tīri redzams video, varbūt lēnāk nonāk hp viņam, tas varētu būt dēļ tā kad lagoja serveris.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Cik es zinu , Cp ir aizliegts arī terras laikā, vienīgi kas ir atļauts terra gan mafbizz laikā ir Qs.

 Un es tur hph nesaskatu,tas tīri redzams video, varbūt lēnāk nonāk hp viņam, tas varētu būt dēļ tā kad lagoja serveris.

nu es pirms tam redzēju, bet lieta tur ka tu mani iejailoji BEZ IEMESLA es viņam pat neuzbraucu .....

 

 

PIRMS SĀC ADMINĒT IZLASI SODA SISTĒMU, TUR PAT NAV TĀDA TERMIŅA CP IERAKSTĪTS, UN KUR TU VĒL SODA MAIŅU PATS IZDOMĀJI

http://www.samp.lv/index.php?/topic/40700-samplv-sodu-sist%C4%93ma/&do=findComment&comment=556148

Link to comment
Share on other sites

 

Neuztraucies, es zinu soda sistēmu.

 Lai šēit izskata kāds augstāk stāvoš admins

 

Man drīz jails beidzas, nebūs jau jēgas tad no sūdzības, tu netaisnīgi iejailoji .... :@

tas katram gudram saprotams .

Link to comment
Share on other sites

Sūdzība aplama, jo jau ilgi laiku pastāv CP termins šajā serverī, tikai nav ielikts pie sodu sistēmas, tuvakajā laikā būs edits sodu sistēmā.  TC

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...