• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Sūdzība par [Administrātora niks]


Recommended Posts

1. Tavs niks spēlē :Jack_Honigan

2. Administrātora niks spēlē :Mack_Makaveli
3. Pierādījumi par pārkāpumu :

    
4. Apraksts par situāciju : Es mierīgi braucu un aukšā atrodas Mack_Makavelī un sāk pa mani šaut jo Viņam usprāga mašīna un gribēja lai arī netieku redzams nau kas šāva bet pēc tā kā 

viņs smējās un uzbrauca ar necendzetu repliku! 

Link to comment
Share on other sites

Pirmkārt pirmajā video neredz kad esmu par tevi šavis un nemaz nešāvu , tapēc neizdomā brīnumus lūdzu, to var apliecināt Rick_Grimes,jo tajā brīdi skrējām uz hood.


  Un kapēc esi apgriezis video otro , es braucu pēc kravas,bet redzēju kad stāvi uz ielas un gribēju izpalīdzet un tevi nogādāt hooda, bet tu izdarīji Nj, negribēju tev sodīt un tapēc es tevi uzslepoju, jo nozagi man fūrīti.


Link to comment
Share on other sites

Tev pašam smiekli nenāk,Jūms aukstāk krava palika un dzirdēju blīkšķi, sāki šaut un tad vel pasmējies čatā un es pirmais tiku līdz hood un tu man NJ ustaisiji ! 

Link to comment
Share on other sites

Tev pašam smiekli nenāk,Jūms aukstāk krava palika un dzirdēju blīkšķi, sāki šaut un tad vel pasmējies čatā un es pirmais tiku līdz hood un tu man NJ ustaisiji ! 

Kur ir redzams kad mēs tevi šāvām ? :O Mēs jau sen bijām gabalā, kāds sakars! Es tev nj uztaisīju vai tu man ? Kā tad tu tiki pie jaunas fūres tik ātri, ja apgalvo kad tevi sašāva viņu ? :O

Gribēju kā labāk , pažēloju no jaila,bet redzi kā tu izrīkojies.

Link to comment
Share on other sites

Tu biji aukšā cik reizes var teikt es biju nedaudz zemāk tu sašāvi fūri es apskatijos kur palikāt neredzeju jūs un sāku skriet uz hood ! 

Link to comment
Share on other sites

Tu mūs neredzēji augšā, jo bijām lejā... Macks bija fūrē ar mani un man viņa avarēja, mēs noslīdējām līdz pašai lejai. Sākām skriet uz hoodu uzreiz. Viņš rēca par to, ka es avarēju... 

Link to comment
Share on other sites

Bet tur neviena izņemot mūstrīs nebija un ķimboļi es ar fūri braucu un man Mack Nj ustaisija !

Link to comment
Share on other sites

Otra video var redzēt pēc čata kad bijām hooda pēc jaunām fūrēm,un Rikis palika augšā pildīties tikmēr es biju lejā jau nobraucis, kur sastapu tevi , un tu izdarīji nj, kā jau teicu negribēju tevi sodīt, bet izdarīju /slap pret tev. tu nekadīgi nevarēji aizskriet lidz hood pēc jaunas fūres.Tākā nenoliedz savu vainu un neapvaino mūs kad esam tev šāvuši.

Link to comment
Share on other sites

Tikpat labi tu uz tā tilta varēji gaidīt Rikiju kad adbrauks pakaļ jo viņs bija pirmais hood un tev apnika skriet ! 

Link to comment
Share on other sites

Tikpat labi tu uz tā tilta varēji gaidīt Rikiju kad adbrauks pakaļ jo viņs bija pirmais hood un tev apnika skriet ! 

Aaaa , tad man tev jautājums ,kur tu fūri dabūji , ja pirmā video ir redzama kad tev viņa ir saplīsusi?

Link to comment
Share on other sites

Mēs abi reizē uzskrējām, viņš aizbrauca pa priekšu, es vēl pildijos augšā hoodā, to var redzet 2. video čātā, es vēl prasīju cik Mackam ir degviela, jo viņš uzreiz aiznesās no hood.

Link to comment
Share on other sites

Kā jau teicu es biju aiskrējis pakaļ ! Es nezinu  veči varbūt viņjam udeni iekrita es nezz zinu to ka man bija fure un mack staveja uz tilta ! 

Link to comment
Share on other sites

Kā jau teicu es biju aiskrējis pakaļ ! Es nezinu  veči varbūt viņjam udeni iekrita es nezz zinu to ka man bija fure un mack staveja uz tilta ! 

Pirmkārt nekur nav redzams kas iepriekš esi teicis kad esi aizskrējis pakaļ un otrkārt tev pašam neliekas kad esi sapinies savos melos?

Pēc manām domām tīri gaiši redzams kad melo, bet nu ok, lai izskata kāds augstāk stāvošs admins.

Link to comment
Share on other sites

Es taj brīdī vispār neko neteicu *** man būtu jāsaka ka paņēmu kravu ja tu mani sašāvi ! 

Akdievs wnk kaukāds bespriģels *** man būtu jamelo es no tā neko nevineju un nezaudeju tas tev acc noņems vienkārsi es jau ta nelieku sūdzības bet kaitina es 20 min čakarējos lai tiktu pie tās kravas mahas tad vel tu viņu sašauj un jā 40min kaukur ieveilkās tas viss Nezinu cilvēku kas par to tikai pasmietos ! It īpaši vakarā ! Pēc garas darbadienas ! 

Link to comment
Share on other sites

Atvainojos Tiešām Mackam_Makaveli Man pateica kurš tas bija Ceru ka man piedosiet par Sagādātajām neertībam ! 

Uz to brīdi bija mans brālis brauca kalnā un man teica ka Mack tas bija vinš simpunkti to zināja bet ne piedošanu Ceru ka šis topiks būs slēkts ar mieralīgumu ;) 

Gadās gadās ! 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...