• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

PoFo*


Recommended Posts

1. Tavs niks spēlē : Dave McGuiness

2. Administrātora niks spēlē : Forumā - PoFo*
3. Pierādījumi par pārkāpumu : 
http://www.samp.lv/index.php?/topic/67363-dave-mcguiness-latvian-mafia/
4. Apraksts par situāciju : Tātad. Esmu pieteicies par līderi ar normālu pieteikumu kā ari visi man iedeva rekomendāciju tas PoFo* pēkšņi paņem un atteica manu pieteikumu bez jebkāda iemesla?

Nē, man jau *** ka atteica, rp es māku varu pieteikties citā organizācijā kāmert. Bet vismaz lai pasaka iemesli kāpēc atteica?

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Sāksim ar to , kad es postoju šeit , bet attiecīgi  , kad saucamais *PoFo Atsaka viņam, es došos ar savu atbildi , jo šis man ir ļoti labs draugs, tātad sāksim ar to , kad parasti pieteikumos , kad raksta pieraksta, pieņemts , vai atteikts un iemesls , otrkārt Tas ka viņam visi iedeva stabilas rekomendācijas pārsvarā , tāpēc tu viņam atteic? Treškārt Attiecīgi es saprotu , kad pēc rezultāta , skatās adminstrācija arī , bet kā redzams , visi pāsvarā iedeva rekomendāciju , prasības ir izpildītas , roleplays ir pietiekami plašs uzrakstīts, viss ir sastādīts , kāpēc , lai atteikts, attiecīgi es vēlētos , lai šis cilvēks saņem attiecīgu sodu, jo tā nedrīkst , protams atvainojos par gramatiku  , nav tā ''spīdošakā'' , bet nu . Protams iespējams , man ir kāda kļūda, bet izklāsti , kāpēc ? .  

Edited by RaySTF.
+1wp|Lieks posts|Ray
Link to comment
Share on other sites

1 - Tev naaaaav neviena prasība uzliki ka ir piemēram pa postiem bet nav 300 :D 2 - Nepaceltu, PoFo* labi zin !  :D  :D  :pff:

Edited by -RiffaMndz
+1wp, lieks posts..
Link to comment
Share on other sites

Cienijamie admini, lūdzu nelieceit warnus, es tikai vēlos palīdzēt jums ieskaidrot šim cilvēkam, kāpēc viņam atteica.

Zinu, ka tas nav mans pienākums, bet jums kādreiz arī jāatpūšas.

 

 

 

 

R.Grimes, on 11 Dec 2015 - 2:14 PM, said:snapback.png

STABILS ANTI

Ar ko lai sāk.

-screens ar profila statiem nav

-Postu 300 nav.

 -Kas tā par motivāciju, kur tu apraksti "Deivu" un savu brāli, to motivāciju tā arī īsti līdz galam nesapratu.

-Roleplay pielietojumam jābūt apmēram 70 komandām, tev ir 30. Cik es zinu 30 nav apmēram 70. + tev nav neviena /try komanda.

 

Izlasiju visu pieteikumu, btw...    ;)

 
Vecīt ja tu tik ļoti taisies baigais rperis, tad droši aizejam serverī parpojam.
Neesmu ta kā tu, kurš pārkāp serverī cs, gan mix. Ja gribi screen iedošu.
 
Vecīt, es jau tev uzrakstīju, kas tev nav. Ņem kaut vai to par piemēru, tas nav tēmēts uz to, ka tavs RP ***, Dave, es teicu, kas tev pietrūkst pieteikumam, TU man tur uzreiz kaut ko ne pa ķeksi sāki braukt virsū, RPotāj lielas. Mēs varam IG paeRPot, es paļubom tevi pārliktu, atrastu tev kļūdos, spriežot pēc pieteikuma vien.
Iemācies ieklausīties citos
 
"Ain't no converation, all they understand is get a gun" -Wiz Khalifa
Edited by RaySTF.
+1wp|Lieks posts|Ray
Link to comment
Share on other sites

 

Cienijamie admini, lūdzu nelieceit warnus, es tikai vēlos palīdzēt jums ieskaidrot šim cilvēkam, kāpēc viņam atteica.

Zinu, ka tas nav mans pienākums, bet jums kādreiz arī jāatpūšas.

 

 

 

 

R.Grimes, on 11 Dec 2015 - 2:14 PM, said:snapback.png

 
Vecīt ja tu tik ļoti taisies baigais rperis, tad droši aizejam serverī parpojam.
Neesmu ta kā tu, kurš pārkāp serverī cs, gan mix. Ja gribi screen iedošu.
 
Vecīt, es jau tev uzrakstīju, kas tev nav. Ņem kaut vai to par piemēru, tas nav tēmēts uz to, ka tavs RP ***, Dave, es teicu, kas tev pietrūkst pieteikumam, TU man tur uzreiz kaut ko ne pa ķeksi sāki braukt virsū, RPotāj lielas. Mēs varam IG paeRPot, es paļubom tevi pārliktu, atrastu tev kļūdos, spriežot pēc pieteikuma vien.
Iemācies ieklausīties citos
 
"Ain't no converation, all they understand is get a gun" -Wiz Khalifa

 

Tāpec ir iemesls , lai atteiktu ,tu smējies , labāk iznāc ar manīm varoni lielais , gribētu ,lai galvenā adminstrācija redz, rp batlle varoni , māki tik citos ķeksus un atrast kļūdas ja?, jā jā , par tēmu : Tātad ,tu gribi teikt , ja nav 300 posti uzreiz atsaka ja? , redzu te dažam labam arī tādi nav sasniegti un tikuši par līderi , otrkārt vizmaz kāpēc viņš to nepierakstīja , viņam tas bija pār grūtu , aizej vel pielīd klāt , mož iedos kādu adminstratora statusus , ka pielīdis PoFam , bet es esmu šeit pēc taisnības ,tāpēc neatlikšu roku , lai skatās kur raksta,  lai domā ko dara , nav jau slims cilvēks ,kad pieprot tādas tehniķa zināšanas!! . 

Edited by RaySTF.
+1wp|Lieks posts|Ray
Link to comment
Share on other sites

Smird pofo

Edited by -RiffaMndz
Par šādu postu tev pienākas atpūta uz 14 dienām..
  • Upvote 9
Link to comment
Share on other sites

[[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...