• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Sūdziba par Mack_Makaveli


Kennedy

Recommended Posts

1. Tavs niks spēlē : Emilio_Kennedy

2. Administrātora niks spēlē : Mack_Makaveli
3. Pierādījumi par pārkāpumu :

 

r6s5mhtq9l1hccbe7l97.png


4. Apraksts par situāciju : Biju kazino "Caligula" ar deagle rokās un pēkšņi iemet cietumā par CS, kāds sakars kazino ar cs, pieņemu, ka pēc viņa domām cs, jo bija deagle rokās, kazino ir tāds ranks Apsargs, un ir pieeja komplektam bruņas + deagle, kazino pēc manām domām ar ieroci rokās var atrasties tikai kazino darbinieki, jo viņi to apsargā, un deagle rokās ir tikai tāpēc, ka bieži vien ienāk mafijas un sāk dmot.

Es uzskatu, ka šis cs ir nepamatots, jo kazino ar deagle rokās drīkst atrasties tikai tā darbinieki.

Lūgums pēc iespējas ātrāk izskatīt, jo netaisos sēdēt 6000sek ne par ko.

Link to comment
Share on other sites

Aāaaa tev pašam liekas kad piemēram tu dzīve ieej kazino un tevi darbinieks/apsargs sagaida ar ieroci rokās ? :D Un otrkārt , nevienam darbiniekam kazino iestādēs nav ierocis,jo tam ir domāta trauksmes poga lai izsauktu apsardzi/policiju , šādā gadījumā tev ir komanda /call ar ko izsaukt policiju.

Link to comment
Share on other sites

Man kazino ir cekpoints kur var paņemt ieroci, un viņš ir tikai tāpēc lai varētu speletajus un pašu sevi pasargat no dmeriem, plus padomā pats kamer tā policija atbrauks sen jau visi būs nodmoti.

Link to comment
Share on other sites

Aāaaa tev pašam liekas kad piemēram tu dzīve ieej kazino un tevi darbinieks/apsargs sagaida ar ieroci rokās ? :D Un otrkārt , nevienam darbiniekam kazino iestādēs nav ierocis,jo tam ir domāta trauksmes poga lai izsauktu apsardzi/policiju , šādā gadījumā tev ir komanda /call ar ko izsaukt policiju.

Feniksa ja protams ka nav,bet LAS Vegasa ir apsargiem ieroci,un vinji dazreiz staiga ar tiem rokas piemeram ja mekle kadu zagli vai krapeju.

Link to comment
Share on other sites

Man kazino ir cekpoints kur var paņemt ieroci, un viņš ir tikai tāpēc lai varētu speletajus un pašu sevi pasargat no dmeriem, plus padomā pats kamer tā policija atbrauks sen jau visi būs nodmoti.

Es atvainojos , es nezināju kad šeit kazino ir tāda sistēma, bet pretējā gadījumā tev ierocim tāpat bija jāatrodas aiz siksnas, vai arī kāda citā vietā. Tu tak RL ieej veikalā , tur apsargs ar wep nestaigā rokās, ne ?

Man liekas kad šis ir tāds pats gadījums. Tu ieroci, vari pielietot, tad kad tev draud briesmas vai arī kādam citam.

Link to comment
Share on other sites

Es atvainojos , es nezināju kad šeit kazino ir tāda sistēma, bet pretējā gadījumā tev ierocim tāpat bija jāatrodas aiz siksnas, vai arī kāda citā vietā. Tu tak RL ieej veikalā , tur apsargs ar wep nestaigā rokās, ne ?

Man liekas kad šis ir tāds pats gadījums. Tu ieroci, vari pielietot, tad kad tev draud briesmas vai arī kādam citam.

Nu tu salīdzināji, veikalu, ar kazino, kazino ir azartspeles, un ir bijuši gadījumi, ka kāds zaudējot visu naudu sāk visu šaut tāpec jau arī man rokās vienmēr ir ierocis, tad es saprotu, ka tu šoreiz atzīsti savu vainu vai kā? Ja tā ir tad lūdzu izlaist no cietuma, negribu sēdēt 2h.

Link to comment
Share on other sites

Šis ir CS, jo ieroci izvelk nepieciešamības gadijumā, nevis 24/7 pa kazino ar ieroci nesies apkārt. Sūdzība aplama, TC.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...