• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Zagts.


Salm

Recommended Posts

Sveiki. Nezinu vai pareizajā vietā rakstu, ja nepareizajā nevarnot. Lūgums :D 

Tātad par lietu. Man ir nozagts profils. Proti profilā ir ne tikai ielikts laiks, bet arī nauda un dvēsele. Tapēc gribētos to dabūt atpakaļ. Ir visi pierādījumi ka tas ir mans, inbox'a apstiprinājums. Lūgums izturēties ar sapratni.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

P.s Nevārnojiet, es palīdzu. Tātad, sazinies ar servera īpašnieku Kovu, vai ar tehniķi PoFo, viņi varēs palīdzēt.

Link to comment
Share on other sites

P.s Nevārnojiet, es palīdzu. Tātad, sazinies ar servera īpašnieku Kovu, vai ar tehniķi PoFo, viņi varēs palīdzēt.

Vecais kekss :D ehh, kādi laiki ir bijuši :D es saprotu, bet viņiem es domāju tā jau pilns visādu šitādu kā es, nedomāju ka viņi pat manu vēstuli vērs vaļā..

Link to comment
Share on other sites

Nu labi, izdari tā ieej UCP, iemauc savu inboxu, savu niku, nē uzspied aizmirsu paroli, un uz inboxu jātnāk ir vestulei kāds pw, vai niks. Ceru ka palīdzēja, ja nemāki ar UCP rīkoties, rīt ielikšu SS.

Link to comment
Share on other sites

Tas ir pilnīgi vienkārši ja tev ir saglabājies tas e-pasts uz kura ir reģistrēts tas profils ! 

Ieej ucp uspied aizmirsu paroli un tur vis parādīts kas jādara ! 

Uz inboxu atnāks vēstule ar tavu pw ieej profilā un nomaini ! 

Un aceries ja ej kādā citā projektā tad neliec tādu pašu paroli kādu esi uzlicis šeit ! 

Link to comment
Share on other sites

Tur tā lieta, ka es pat netieku savā interneta kontā. Tam jau ar nomainīta parole.

Link to comment
Share on other sites

Tur tā lieta, ka es pat netieku savā interneta kontā. Tam jau ar nomainīta parole.

Uspied aizmirsu paroli un tad ieraksti savu niku un e-pastu ! 

 

http://www.bildites.lv/viewer.php?file=9rw9ob135gsnn944ufmd.png

Un šeit aispildi ko prasa ! http://ucp.samp.lv/lostpass.php

 

Ja nesanāk tad tev arī ir niks nomainīts ! 

Link to comment
Share on other sites

Tas jau viss ir pildīts neskaitāmas reizes, tapēc uzreiz prasu augstāku personu palīdzību..

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...