• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Nobugots [Grove Street Gang]


bluupyz

Recommended Posts

Tātad šodien sastapos ar problemu, ka cilvēki kas ir gsg nevar nevienam iespamot terru, /capture.

Nū grovestreets nevar nevienam iespamot terru, visi uzbrūk vagosiem, mēs arī gribam uzbrukt bet rādas, ka banda jau karoja.

Kad notiek citas terras, un meiģina uzbrukt nerādas, ka kāda no bandām jau karo, bet rādas ka banda jau karoja.

Mēs nevaram nevienam uzbrukt, vislaik rādas, ka karoja, kautgan visi uzbrūk rifām, mēs arī nevaram uzbrukt?

Kāds varētu pateikt kāpēc tā ir?

 

4ek1fgrxfrkoonj3hwc.png

 

af8agcdtdklzu2ew78s.png

Link to comment
Share on other sites

Laikā nekad netrāpat, tas nav nekāds bugs džeki.

Tu izlasiji kas tur rakstits?

Nekad laikā netrāpam? Es tev saku, kad kāda banda karo, mums tikuntā rādas, ka karoja, nevis ka kāda jau karo.

Neviena banda nekaro, ballasiem nebija vairs ar ko karot, mes viņiem liekam terru, bet tikuntā rādas, ka karoja jau.

Visi lika ballām, bet mēs nevaram.

Visi lika rifām, mēs nevaram.

Visi liek vagosiem mēs nevaram.

Kā var nevarēt?

Pliki postu krājēji, tas nepalīdz, kad pasakat kad netrāpam laikā vai huj zin ko. Es prasu palīdzību, nevis uzbraucienus.

Visu dienu meiģinu kādu iespamot, bet nevar.

Link to comment
Share on other sites

Ir bugs, ķipa rifas aizstāv no VG, tagad BG meiģina spam Rifas, un rādas ka banda jau karoja. 

Tas ir bugs. :)

Link to comment
Share on other sites

Tu izlasiji kas tur rakstits?

Nekad laikā netrāpam? Es tev saku, kad kāda banda karo, mums tikuntā rādas, ka karoja, nevis ka kāda jau karo.

Neviena banda nekaro, ballasiem nebija vairs ar ko karot, mes viņiem liekam terru, bet tikuntā rādas, ka karoja jau.

Ja banda aizstāv, var iespamot viņus, ja neaizstāv - nervar.

Drošivien neesat sajēguši to processu .

Nu nezinu, šaubos kad tā var būt, bet tagad pēdējā laikā ir tā - Piemēram LSV aizstāv, bet tā pat iespamot nevar, paņem iespamo mūs, prosta sad.

Link to comment
Share on other sites

Totāls bugs, es nezinu ko darīt, varbūt kāda no bandām var iespamot mūsu hoodu mes aizstavam un tad viss aizies?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

pašam vairākas reizes tā bijis, un pēdējās dienas runājot skypē nākās daudz dzirdēt pa šito joku, aizsūtīšu Kovam

Link to comment
Share on other sites

Mums vispār šodien VLA uzbruka Riffa Gsg un BG viena pēc otra terras  iespamoja ! 

Ir ir ar tā terrām kaukādi bugi ka kuru reizi ! 

Link to comment
Share on other sites

Bļe esmu no LSV, zaebal šodien jūs nevarējat iespamot jo. Mēs no rīta jums pirmie iespamojām chill. Un tādeļ mēs visulaiku jums pirmie iespamojam, mums rāda kad mēs varam karot, bet jums nerāda, kad mēs varam karot. No skill, you noob.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ja banda karoja, viņai nevar uzbrukt un karot 1 stundu, ko nesaprast?

Banda uzbruka, bet tai kurai uzruka, vajag varēt uzbrukt, bet NEVAR, jo ir PISTS BUGS, ko tur nesaprast? 

Tev šo jau klāre vairākus mēnešus................................

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...