• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Sūdzība par Hārdvīlu.


Recommended Posts

Tavs niks spēlē : Artūrs Vīds

2. Administrātora niks spēlē : Hardwell_Castellani

3. Pierādījumi par pārkāpumu : bildites.
4. Apraksts par situāciju : tā.Tātad bija erpē situācija, sēžu vnk fabrikā , ar busu piebrauc divi, okāy, savāc mani aizved uz tālu vietu, šie ķip mani izrubī , tā bija , desa pazuda kādas 8 reizes ic situācijā, fokus pokus, vai tomēr acc savā labā? pēctam bija tā, es ķip ooc saku ka nedošu ja nepateiksi ķip kā tu uzzināji ka man ir 2m uz rokas, labi piekāst par to PG, bet kāpēc jāuzraksta caur ooc dodu 1min laika vai 5h cietumsods, es saku vecīt tu tagad ķip nu , draudi ?  pēkšņi izzūd desa, un izzūd otrs, skatos abi teleportējušies FOKUS POKUS,  :) 

 

 

xsovz03uxdju56ose00s.png

njx0ufbi2dgw6x24c6ne.pnglot4c2006zbucqxe0la5.png

tbky0agz58ux8d7fhg6c.png

71vqko83yby8jnb2vqwk.png

929139fpe8njv594if1r.png

 

Reku bildītes vel 37 visa situācija, cik tur pareizas erpē komandas :D.

p.s te redzams kā desa /do 200k  , vai tas atļauts?

:

https://failiem.lv/u/etr39uyg 

Link to comment
Share on other sites

Mēs tevi izvēlejamies jo tu MAFIJS LĪDERIS un tev ir daudz naudas.

Un es pazudu, jo specoju cilvekus, spamojas ka lieto speedhax un mack teica banot utt...

Un rp bija teikts ka tu nomiri un tev sirds apstājas un tad pēkšņi opā dzīvs.

 

Ā un vel. es viņā teicu, lai abi izejam off un tad uz terru ejam

Edited by Desiņa
Link to comment
Share on other sites

Mēs tevi izvēlejamies jo tu MAFIJS LĪDERIS un tev ir daudz naudas.

Un es pazudu, jo specoju cilvekus, spamojas ka lieto speedhax un mack teica banot utt...

Un rp bija teikts ka tu nomiri un tev sirds apstājas un tad pēkšņi opā dzīvs.

 

Ā un vel. es viņā teicu, lai abi izejam off un tad uz terru ejam

BRĪNUMI NOTIEK :) sirds atsāka savu darbību, kā tad es izietu no spēles, sēdētu 24/7 kamēr kāds izkiko? 

redz ,bet draudēt ir takā slikti, un būtu pievēris acis, man naudas nav daudz, neviens bizz nepieder , 

kā tad tu uzzināji /getstats ?  + Bez rp pazūd, būtu vismaz fokus pokus uztaisījis, bet nē šis pazūd,

rp situācija adminiem tāpat takā attiecās, tas pats, ka tas ir jāievero, nu nevar tā

 

Iemetīsu tūlīt vel 40 photos.

Link to comment
Share on other sites

Mēs tevi izvēlejamies jo tu MAFIJS LĪDERIS un tev ir daudz naudas.

Un es pazudu, jo specoju cilvekus, spamojas ka lieto speedhax un mack teica banot utt...

Un rp bija teikts ka tu nomiri un tev sirds apstājas un tad pēkšņi opā dzīvs.

 

Ā un vel. es viņā teicu, lai abi izejam off un tad uz terru ejam

ES TAB PALŪRĒJU JŪS TELEPORTĒJĀTIES, ko tu te tagad melo , tak 

bija redzamss teleports, jo tu vislaik tā izzudi, ja tu pazudi, un uzrakstīji /rr arthur pectam jails, 

tad tas bija caur telefonu bļač? vai kā ? fokuus pokus 2 ? :D , izskatās, ka tomēr tas bija, /tp vai /goto kāds spēlētājs kas ir tuvāk terrai

un pēctam savu pacančiku /gethere :) 

Link to comment
Share on other sites

ES TAB PALŪRĒJU JŪS TELEPORTĒJĀTIES, ko tu te tagad melo , tak 

bija redzamss teleports, jo tu vislaik tā izzudi, ja tu pazudi, un uzrakstīji /rr arthur pectam jails, 

tad tas bija caur telefonu bļač? vai kā ? fokuus pokus 2 ? :D , izskatās, ka tomēr tas bija, /tp vai /goto kāds spēlētājs kas ir tuvāk terrai

un pēctam savu pacančiku /gethere :)

:s_confused:  :D_dash:  :s_idiot:

Man slikti jau paliek, uz terru mēs ar 3min nokavešano ieradāmies. Poh par to terru 

Gribējām normāli apzagt cilvēkus ar rp, ne tu mums staigājoš mironis esi + naudu jau izvilku ara no maka ar rp un kad tu pateici ka tev nav naudas tad es /getstats, bet nauda jau bija izvilkta un + padomā kpc mēs neizvelejāmies kkadi mehu vai taxistu, bet gan maf. lideri?

man nāk miegs un noguru pēc šodienas, negirub te neko dirsties ne arvienu.

P.S neko es tevi nejailosu vari būt brīvs, tc?

Link to comment
Share on other sites

:s_confused:  :D_dash:  :s_idiot:

Man slikti jau paliek, uz terru mēs ar 3min nokavešano ieradāmies. Poh par to terru 

Gribējām normāli apzagt cilvēkus ar rp, ne tu mums staigājoš mironis esi + naudu jau izvilku ara no maka ar rp un kad tu pateici ka tev nav naudas tad es /getstats, bet nauda jau bija izvilkta un + padomā kpc mēs neizvelejāmies kkadi mehu vai taxistu, bet gan maf. lideri?

man nāk miegs un noguru pēc šodienas, negirub te neko dirsties ne arvienu.

P.S neko es tevi nejailosu vari būt brīvs, tc?

Lai tā būtu, tikai nemelo , rekur lai kāds vel paskatās tās bildes un , vel vēlos uzzināt vai tas bija atļauts /do 200k no tavas puses?

Link to comment
Share on other sites

/do 200k atrodas rokās

/do divisimtā kā atrodas rokās

/do divisimti tukstoši atrodas rokās.

 

Izvelies ko gribi 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...