• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Divu adminu priekšā nošauj divus cilvēkus.


qGplv

Recommended Posts

 Mēs atsitāmies pret to malu un jūs uzreiz taka ērgļi  QS sākat tēmēt,šaut un sakat pisās prom a mošk mēs pārbijāmies, un nezinājām ko lai dara?

Un tikai 2 purni bija mafijozņiki jūs pārējie bijāt civilie....

 

Tak nesāc vēl muldēt . Vienkārši vajadzēja braukt prom, es pat vēl līdz trīs aizskaitiju, lai Tu laidies lapās . :D Nē - tu uzmet kaut kādu goda apli un nebrauc prom . :D

Link to comment
Share on other sites

omg kā man besī šie rp`eri lielie, ja jūs rpojat tad rpojat, lai šie civilie redz, ka jūs rpojat nevis 5min pirms izerp`ojat to situāciju =]]]]]]

Edited by Desiņa
+1wp | Lieks posts | Desa
Link to comment
Share on other sites

http://www.samp.lv/index.php?/topic/64799-pieteikums-uz-administratoru-matiss-frake/ .

Tā viņu es dabūju. Varam parunāt par to, man nav nekas pretim.

 

Kurš draugs ta rakstīja to pieteikumu? Jā mēs braucam uz terru tu tur prosta ar emku ber visiem ķip PRo RP?

 

Link to comment
Share on other sites

Piedrāžu visu,mana banda iesaistīta IG,ģimene arī...

Sāksim ar to,ka mēs esam rp banda..Tur neviena tuvumā nebija,kā redzēju lasot,tu vienkārši tur piepisies klāt,tu traucē bizznesu kapēc lai tevi nenošautu?

Es tur nekādi nesaskatu DM,un vēl mazāk cs..

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Tak nesāc vēl muldēt . Vienkārši vajadzēja braukt prom, es pat vēl līdz trīs aizskaitiju, lai Tu laidies lapās . :D Nē - tu uzmet kaut kādu goda riņķi un nebrauc prom . :D

Kādu goda apli?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Piedrāžu visu,mana banda iesaistīta IG,ģimene arī...

Sāksim ar to,ka mēs esam rp banda..Tur neviena tuvumā nebija,kā redzēju lasot,tu vienkārši tur piepisies klāt,tu traucē bizznesu kapēc lai tevi nenošautu?

Es tur nekādi nesaskatu DM,un vēl mazāk cs..

 

Jājā aistāvi savējos kautvaij nebiji klāt un es pavēlu vienkārši fraps ierubīju!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Piedrāžu visu,mana banda iesaistīta IG,ģimene arī...

Sāksim ar to,ka mēs esam rp banda..Tur neviena tuvumā nebija,kā redzēju lasot,tu vienkārši tur piepisies klāt,tu traucē bizznesu kapēc lai tevi nenošautu?

Es tur nekādi nesaskatu DM,un vēl mazāk cs..

Ja bļeģ mošk vel kāds grib aiztāvēt tos Petuhus? 

  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Kādu goda apli?

 

Da nu es tur saku - tinies prom . Viņš ķipa brauc, bet uzmet mazu cilpu un atbrauc atpakaļ . :D

Labi, chat off . 

Link to comment
Share on other sites

Piedrāžu visu,mana banda iesaistīta IG,ģimene arī...

Sāksim ar to,ka mēs esam rp banda..Tur neviena tuvumā nebija,kā redzēju lasot,tu vienkārši tur piepisies klāt,tu traucē bizznesu kapēc lai tevi nenošautu?

Es tur nekādi nesaskatu DM,un vēl mazāk cs..

rp banda top kek

Edited by Desiņa
+1wp | Lieks posts | Desa
Link to comment
Share on other sites

Vairs nerakstīšu šajā bazarā .

Nākamreiz visu filmēsiet, lai jūs mazie neraudātu.

CHAT OFF.

Tu un lielais pa 2 gadiem vecāks,lielais atradies,ej nevainību zaudē un tad sauc sevi par lielo.

Edited by Desiņa
+2wp | DP | Desa
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jūs pat mums Rp reāli neatļāvāt uzrakstīt ,ka mūs jau nošāvāt.

neatļāva??????? Jūs piebraucāt, un pa /b čatu dirsāt virsū, pašiem CS kad jums acu priekš ar deagl temē sejā a jus ar moci braukājaties.

Un rp tik tiešam bija, Matiss man pazvanija IC un nolēmu satikties ar viņu, tad piebrauc vēl 5 purni un mani saķer, un TAD JŪS MŪSU ZVAIGZNES PRO RP, pie braucāt sākat vēl filmēt un dirst pa virsu, būtu labāk erpojuši pēc situācijas, nevis filmēt un domāt ka dabūt nost adminus mums.

 

GG lai veicas

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

omg kā man besī šie rp`eri lielie, ja jūs rpojat tad rpojat, lai šie civilie redz, ka jūs rpojat nevis 5min pirms izerp`ojat to situāciju =]]]]]]

Es par to pašu,ja es redzētu to Rp tad man poxuj būtu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Es par to pašu,ja es redzētu to Rp tad man poxuj būtu.

tev tā uz visu *** varu derēt.

Tāpēc ir ss un video, lai nav pārpratumu la nenoerpoja

Link to comment
Share on other sites

Da ko jūs raudiet? 

Jums nepielec vēljoprojām?

Jūs ielikāt sūdzibu,ka ķip nebij RP un ndmoja..

Tātad,mēs esam Banda tā teikt,mums nepatīk meksikāņi,mēs sadarbojoties ar vienu no mūsu draugiem,nolaupijām Desu,jo viņš ir Rifās un ir Meksikānis,pēc kā sākam rpot,visu jūs piebraucat un kautko piepišaties pa /b čatu?

Faking,piebrauc pie čaliem kas kādu ir nolaupījuši nomaļā vietā,un piepisies viņiem kautko,vēlu veiksmi izdzīvot.

RP bija,tur nekāds dm random nebija..

Man visu paskaidroja Skype sarunā.

Tapēc, :pff: un TC.

 

E: Kaviaar,viņiem jau ierocis pirms tam tika izvilkts,reku pierādījumi ir jau iemesti..Kapēc mums tas vēlreiz jādara?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...