• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Sūdzība par Benjamin un Jim [Admins Savā Labā]


Sniegs*

Recommended Posts

neko tādu nesaskatu,savā laikā pat kikoju cilvēkus lai izglābtu savējos . piemēram jim mendez kad izglābu no fake HPH..

Edited by Evan Price
+1wp, lieks posts
  • Upvote 6
Link to comment
Share on other sites

neko tādu nesaskatu,savā laikā pat kikoju cilvēkus lai izglābtu savējos . piemēram jim mendez kad izglābu no fake HPH..

Nu bet pus stundu rāvos , ķēru , RPoju , visu dariju , bet viņš tāpat ņēma un izlaida.

 

Ē,Tev te nav jāposto vecais.

Link to comment
Share on other sites

eee,snow, tev labs kompis. :DD

Varat vienreiz beigt Postot ? Gaidam Adminu ziņas

E? Kur savu atradi ? Mežā? 

sxAUeaN.png

Link to comment
Share on other sites

Up, lai šo izskata kova !!

Edited by Evan Price
+1wp, tu te nevari neko postot
Link to comment
Share on other sites

Tiešām čaļi dara visu darbu, AR RP. Mēs to jau sen gribam attīstīt, tagad kad tas sāk vairāk attīstīties admini vienkārši to iznīcina. To vēlmi pēc rp lietošanas. Tas ir ļoti neadekvāti no adminstratoru puses. Atvainojos par postu...

Edited by Evan Price
+1wp ,lieks posts
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Vienā reizē es arī ar vēl vienu čuvaku Benjaminu iesēdinājām a Jims viņu izlaida.

Edited by Evan Price
+1wp, lieks posts
Link to comment
Share on other sites

Esmu redzējis video pa šito un man nepatīk šadi admini kas savu meiteni vienkārši izlaiž ārā ar savu ACC

Edited by Evan Price
+1wp, lieks posts
Link to comment
Share on other sites

Oi nabadziņi.

Cerams jus nepavinosietie?Kas jums kasa ko mes daram?Ak pareizi kasa.Ak kad paši pikstat mani iemeta cietuma ment lūdzu izlaižat.A un runajot par to ,kad Benjamins izlaida Ely ,jo viņa tiko atnaca uz serveri un mēs viņai māju meklejam ,bet Daumants iekaucas bez iemesla.

  • Upvote 8
  • Downvote 10
Link to comment
Share on other sites

Oi nabadziņi.

Cerams jus nepavinosietie?Kas jums kasa ko mes daram?Ak pareizi kasa.Ak kad paši pikstat mani iemeta cietuma ment lūdzu izlaižat.A un runajot par to ,kad Benjamins izlaida Ely ,jo viņa tiko atnaca uz serveri un mēs viņai māju meklejam ,bet Daumants iekaucas bez iemesla.

Bez iemesla ? Viņa uztaisija CP Arhtur Weed , tad es viņu kādu laiciņu ķēru līdz mašīna saplīsa , tad ar RP apcietināju un jūs prosta viņu izlaidāt.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

nē es neko nesaku vis čill, bet nu tur jau ir team work :D, un varējāt vismaz tā lai neviens neredz :D

  • Upvote 2
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Ko tu te vispār runā? Pats arī izmanto acc savējo labā. Citus kicko par Nika maiņu, savējiem nomaini, un attīri čatu, un domā ka neviens nepamana? Nezināji, ka ir tāds - CHATLOG, kur var redzēt visu.

Būtu, labāk paklusējis, lielākā kļūda bija pieņemt Tevi par adminu.

Varat warnot.

wow, un nomainiju niku viņam un atīriju čatu, so what? es to arī darītu kadam citam ja palūgtu, puika vienkārši vēlējās sākt spēli lai neviens nezin kas viņš ir.

  • Upvote 1
  • Downvote 8
Link to comment
Share on other sites

Es domāju kad būtu jāsoda Jim un Benjamin reāli? Čalis erPo visu laiku un benjamins paņem un izlaiž? Vēl Jims chatu attīra :DD Domāju kad jāsoda abi.

Edited by Evan Price
+1wp, lieks posts
Link to comment
Share on other sites

nē es neko nesaku vis čill, bet nu tur jau ir team work :D, un varējāt vismaz tā lai neviens neredz :D

Nebija gaidijis ka Rekordos kāds , es zināju ka laidīs ārā , nebija grūti dažas minūtes pafilmēt.

Link to comment
Share on other sites

Vot šis gan ir negodīgi pret spēlētājiem. Admini pēdējā laikā sāk atļauties pa daudz. Šis no admina puses bija nesmuki un vienmēr viņi tiek sveikā cauri. Pietiks adminiem vilkt adminus. Visus sodat kā pienākas, visi ir vienādi. Ja laid vienu ārā no jail, tad laid visus. Ja sodi parasto spēlētāju par kļūdu, tad sodi adminu par kļūdu. Liekat warn cik gribat, bet nu jūs jau sākat būt cūciski.

Edited by -JakobMndz
Lieks posts, +1wp.
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Kova , izbrīvē šim laiku , pārāk bieži viņi tā dara .

PACEĻU

Link to comment
Share on other sites

aj jaj jaj :D otra reize jau... ko darīs ar jums?

Kova tā ir tapati reize :D

Link to comment
Share on other sites

aj jaj jaj :D otra reize jau... ko darīs ar jums?

Izdomāju intereses pēc uzfilmēt , kādēļ viņi tik bieži tos čatus tīra , TĀ NAV PIRMĀ REIZE un nebūs arī pēdējā . Viņi to dara ļoti bieži , man vienkārši paveicās ka bija Fraps ieslēgts un viņus tiešām uzķēru 

Link to comment
Share on other sites

Mazie drotmani,doma adminiem loti patik vergot,lai Kovam iekasetu?  Saprotiet pasi,izklaideties ari vajag.

 

Visu laiku  jaspeco geji,jafilme,jaliek video ''Youtube'' Kip ahujenna forsi,ne? Laiks paiet atri sita darot,ta jau nevar.

 

Butu kaut kadu dzeku izlaidusi,bet ta ir meitene! Meitenes jalutina,a jus ta ka ge.ji kunkstat.

 

Beidziet raudat,pats ari budams admins izmantoju acc sava laba.

 

Kads vel ***-uj RP? Ka jums vel si hujna nav apnikusi,nesaprotu.

 

Butu viniem pateikusi paldies,ka vini uztur kaut cik serveri kartiba.

 

Nedod dievs jus sikos pidarus laist par acc,dirsa bus. 

 

Esiet pieklajigi,cieniet citu darbu.

 

Paldies! :)

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

Mazie drotmani,doma adminiem loti patik vergot,lai Kovam iekasetu?  Saprotiet pasi,izklaideties ari vajag.

 

Visu laiku  jaspeco geji,jafilme,jaliek video ''Youtube'' Kip ahujenna forsi,ne? Laiks paiet atri sita darot,ta jau nevar.

 

Butu kaut kadu dzeku izlaidusi,bet ta ir meitene! Meitenes jalutina,a jus ta ka ge.ji kunkstat.

 

Beidziet raudat,pats ari budams admins izmantoju acc sava laba.

 

Kads vel ***-uj RP? Ka jums vel si hujna nav apnikusi,nesaprotu.

Ely ? Kaut kā saīsinājums no Elvis :D Neliekas jums tā ? 

 

Paceļu!

Link to comment
Share on other sites

Mazie drotmani,doma adminiem loti patik vergot,lai Kovam iekasetu?  Saprotiet pasi,izklaideties ari vajag.

 

Visu laiku  jaspeco geji,jafilme,jaliek video ''Youtube'' Kip ahujenna forsi,ne? Laiks paiet atri sita darot,ta jau nevar.

 

Butu kaut kadu dzeku izlaidusi,bet ta ir meitene! Meitenes jalutina,a jus ta ka ge.ji kunkstat.

 

Beidziet raudat,pats ari budams admins izmantoju acc sava laba.

 

Kads vel ***-uj RP? Ka jums vel si hujna nav apnikusi,nesaprotu.

 

Butu viniem pateikusi paldies,ka vini uztur kaut cik serveri kartiba.

 

Nedod dievs jus sikos pidarus laist par acc,dirsa bus. 

 

Esiet pieklajigi,cieniet citu darbu.

 

Paldies! :)

Pag pag, nejauc te ar parastu līderi adminstratora pienākumus. Ja ej uz adminu, tad ar to rēķinies ka tev viss tas būs jādara. Un tu nevarēsi ne šaudīties ne normāli izklaidēties. Tev būs jāstrādā. Gribi visu dzīvi ig vnk čillot ej uz kādu mafiju/bandu un sēdi laimīgs. 

Edited by -JakobMndz
Par tevi nebija sūdzība +1wp par lieku postu.
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...