• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Par Matiss_Frake ( par zigja sūdzību )


sytnelv

Recommended Posts

1. Tavs niks spēlē : nav vajadzigs

2. Administrātora niks spēlē : Matiss_Frake
3. Pierādījumi par pārkāpumu :
4. Apraksts par situāciju : 

http://www.samp.lv/index.php?/topic/69416-daumant-cheastwood-dm-un-admins-neko-nedar/

Šajā sūdzībā, kuru ielika Zigis ir tik daudz pārkāpēju,  bet Basko nevienu no viņiem nav nobanojis. Skrīns uz viņa gala atbildi. 

5hx5gehder43mgq3oit.png

 

Atgriežamies atpakaļ pie sūdzības.

1. Ir redzams cp, massNonrp, cs.

Pārkāpēja vārds: Eddie_James

2f8pty3wmpwga7jzfbnb.png

2. Daumant_Cheastwood

Skrīnos redzams, ka carDM, cs, nonrp.

Pierādījumi uz to. ( Viņu visu laiku var redzēt, tāpēc tas ir Daumants 100% )

 

igex59hp4vvppv1ljpgi.png

otrs skrīns, kurā redzams Daumants neizejot no kadra.

1q6l0vk0vukzowcxrywt.png

links uz video, lai varētu redzēt to, ka Daumants visu laiku ir kadrā.

Link to comment
Share on other sites

es tikai saku vienu Ka basko Jaatlaiz no admina.. bezī tādi kas  neko nedar.

 

 

 

P.S. Varat warnot. ta pat  būs  noņemts

Edited by Howijs
Lieks ieraksts sūdzību sadaļa. Saņem warnu. P.S. Neņems tev nost neko.//Howijs
  • Upvote 1
  • Downvote 6
Link to comment
Share on other sites

Es tá svinígi paraušu wp,lai izsksaidrotu tev,kāds idiots tu esi..

Kur tu tur redzi CP?

Viņš pārbrauca pāri trīs mirušiem cilvēkiem,video arī to neieraudzīju,to ko tavas acis teica,man pilnīgi pajāt.

Vienīgais ko tur var redzēt,tas ir Daumanta CarDM šajā screena:

2f8pty3wmpwga7jzfbnb.png

CS Tur nav,jo nevar īsti pateikt,kur jūs atrodaties,ja jūs atrastos

LSPD garāžā,tuvumā garāžai cs tur nebūtu,bet ja nē,tad būtu.

Nonrp ir 50/50,ja viņš ieliek screenu,kā pirms tam izvilka ieroci,tad nebūs nonrp,ja neieliks tad būs.

 

So pašol ***

Link to comment
Share on other sites

Es tá svinígi paraušu wp,lai izsksaidrotu tev,kāds idiots tu esi..

Kur tu tur redzi CP?

Viņš pārbrauca pāri trīs mirušiem cilvēkiem,video arī to neieraudzīju,to ko tavas acis teica,man pilnīgi pajāt.

Vienīgais ko tur var redzēt,tas ir Daumanta CarDM šajā screena:

2f8pty3wmpwga7jzfbnb.png

CS Tur nav,jo nevar īsti pateikt,kur jūs atrodaties,ja jūs atrastos

LSPD garāžā,tuvumā garāžai cs tur nebūtu,bet ja nē,tad būtu.

Nonrp ir 50/50,ja viņš ieliek screenu,kā pirms tam izvilka ieroci,tad nebūs nonrp,ja neieliks tad būs.

 

So pašol ***

Tu tikko izgāzies. Tur ir reālākais cp. Ieskaties 0:22-0:25. Skaties uz to Ediju un to čali, kas ir pietupies pie Zigja. Abus nobrauca. Tas čalis, kas bija notupies, viņš pēc nobraukšanas uzreiz piecēlās.

 

 

EDIT: Zigi, Matīsam nevajag ņemt nost, viens no aktīvākajiem adminiem serverī, aktīvi izskata sūdzības. Es ieliku šo, lai vienkārši parādītu pārkāpējus.

Link to comment
Share on other sites

Es tá svinígi paraušu wp,lai izsksaidrotu tev,kāds idiots tu esi..

Kur tu tur redzi CP?

Viņš pārbrauca pāri trīs mirušiem cilvēkiem,video arī to neieraudzīju,to ko tavas acis teica,man pilnīgi pajāt.

Vienīgais ko tur var redzēt,tas ir Daumanta CarDM šajā screena:

2f8pty3wmpwga7jzfbnb.png

CS Tur nav,jo nevar īsti pateikt,kur jūs atrodaties,ja jūs atrastos

LSPD garāžā,tuvumā garāžai cs tur nebūtu,bet ja nē,tad būtu.

Nonrp ir 50/50,ja viņš ieliek screenu,kā pirms tam izvilka ieroci,tad nebūs nonrp,ja neieliks tad būs.

 

So pašol ***

Tu vsp video esi skatijies? :D zigis ir vienigais kas tur ir miris! Un basko jau protams neka neredz kautvai ir sudziba foruma sita adminu nolaidiba zb jau ir!

Vsp vajadzetu adminus paskirot jo sita nevar ka jus tgd uzvedaties un basko tu jai man no pasa sakuma likies kad sudus varis nu luk rezultats...

 

P.S paldies par wp mazie!

Link to comment
Share on other sites

Tu tikko izgāzies. Tur ir reālākais cp. Ieskaties 0:22-0:25. Skaties uz to Ediju un to čali, kas ir pietupies pie Zigja. Abus nobrauca. Tas čalis, kas bija notupies, viņš pēc nobraukšanas uzreiz piecēlās.

 

 

EDIT: Zigi, Matīsam nevajag ņemt nost, viens no aktīvākajiem adminiem serverī, aktīvi izskata sūdzības. Es ieliku šo, lai vienkārši parādītu pārkāpējus.

Tu nekam nederīgais Idiot,*** tu vispār biji/esi līderis? KĀDS BĻED CP? VIŅŠ VARBŪT NETĪŠAM IESKRĒJA,BĻED 

CP-NOHUJĀRĪ KĀDU,STĀVOT VIŅAM VIRSŪ AR MAŠĪNU

 

Tu vsp video esi skatijies?  :D zigis ir vienigais kas tur ir miris! Un basko jau protams neka neredz kautvai ir sudziba foruma sita adminu nolaidiba zb jau ir!

Vsp vajadzetu adminus paskirot jo sita nevar ka jus tgd uzvedaties un basko tu jai man no pasa sakuma likies kad sudus varis nu luk rezultats...

 

P.S paldies par wp mazie!

 

 

Paškirot? Neizdara vienu lietu,ko gribi jtagad jāšķiro? Bļe tev dirsā kautkas jāizškiro,pats gribi adminu itkā piesakies,tagad pats nodirs viņus,gl hf dabūt adminu.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Tu nekam nederīgais Idiot,*** tu vispār biji/esi līderis? KĀDS BĻED CP? VIŅŠ VARBŪT NETĪŠAM IESKRĒJA,BĻED 

CP-NOHUJĀRĪ KĀDU,STĀVOT VIŅAM VIRSŪ AR MAŠĪNU

Lab, negribu ar tevi dirsties, pieņemsim tavu viedokli, bet tam čalim ir nonrp, cs, jo kurš dzīvē brauktu virsū baram cilvēku, ieskaitot swat vienības biedru. Tas ir pilnīgākais nonrp, cs. 

Link to comment
Share on other sites

Jā, esmu vainīgs, jo ātri vajadzēja izskatīt, jo biju vienīgais admins IG. Uzmanības kļūda. Editošu to sūdzību.

 

 

@Zigim : Man ar besī arā tie , kas nemāk gramatiku. Labāk ej atrodi sev darbu, nevis spēlē SAMPU. 

Ja tev ir tik liela vara SAMP.LV, tad noņem man to acc .

Ev what ? Aaa jā Tu esi niecība.

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...