• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Sudziba par Mack_Makaveli


Recommended Posts

Šo jau gaidīju, tagad aizbrauksi uz slimnīcu uzrakstīsi Rp, un varēsi visus Dēmot ? :O Pasaki kads bija ic iemesls ? :)

vins man NJ uztaisija. viens cits vinam atnema roleri un es vinu nosavu.

Link to comment
Share on other sites

Šo jau gaidīju, tagad aizbrauksi uz slimnīcu uzrakstīsi Rp, un varēsi visus Dēmot ? :O Pasaki kads bija ic iemesls ? :)

nu ja dmosu tad ari liks cietuma par CS vai dm atkariba ka busu rikojies.

Link to comment
Share on other sites

nu ja dmosu tad ari liks cietuma par CS vai dm atkariba ka busu rikojies.

Tu vispār izproti , ko nozīmē Dm ? :O

 Jau jau esi tik gurds, tad lūdzu paskaidro . ;)

Link to comment
Share on other sites

Tu vispār izproti , ko nozīmē Dm ? :O

 Jau jau esi tik gurds, tad lūdzu paskaidro . ;)

Special for U. 

  • Deathmatch (DM)

 Deathmatch (turpmāk DM) ir cita spēlētāja nogalināšana bez IC  iemesla. Proti, ja Jums IC nav nekāda iemesla nogalināt citu  spēlētāju, tad Jūs to nedrīkstat darīt, jo tas skaitīsies kā  termina pārkāpums. Nogalināšanas iemesls var būt tikai un  vienīgi IC, nevar būt OOC iemeslu, piemēram: "Viņš ir mans  draugs reālajā dzīvē, tāpēc pakaušos ar viņu prikola pēc,  mēģināšu nosist." vai "Viņš forumā vislaik kaitina mani, laiks  atriebties spēlē."

Link to comment
Share on other sites

Special for U. 

  • Deathmatch (DM)

 Deathmatch (turpmāk DM) ir cita spēlētāja nogalināšana bez IC  iemesla. Proti, ja Jums IC nav nekāda iemesla nogalināt citu  spēlētāju, tad Jūs to nedrīkstat darīt, jo tas skaitīsies kā  termina pārkāpums. Nogalināšanas iemesls var būt tikai un  vienīgi IC, nevar būt OOC iemeslu, piemēram: "Viņš ir mans  draugs reālajā dzīvē, tāpēc pakaušos ar viņu prikola pēc,  mēģināšu nosist." vai "Viņš forumā vislaik kaitina mani, laiks  atriebties spēlē."

pašam jau nav sajēgas, jāmeklē gūglē ;ddddd

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Nenaglei! mani iebaza uz 4h   5. CommonSense [CS]

CommonSense - jeb veselais saprāts ir roleplay attēlošana ar loģiku, proti visam, kas tiek darīts ir jābūt  savai loģikai. Jūs nevarat iet pārdot ieročus pie domes, jo tas jau ir CS termina pārkāpums, jo tas ir neloģiski - reālajā dzīvē Jūs momentāli tiktu arestēti, Jūs fiksētu simts un viena kamera.

  • Cietumsods sākot no 100 minūtēm un beidzot ar 200!
  • Apsaukājot policistus cietumsods sākot no 100 minūtēm un beidzot ar 180!
Link to comment
Share on other sites

nu bļed, ktvai tu noerpoji savus sūdus, tā pat tas ir mass cs, aizej rl ar pišķiku uz slimnīcu, pat izšaut nepaspēsi, ka jau sapakots būsi, macka vietā es tevi uz 3h iebāstu par MassCS.

tātad tu viņu nošāvi par NJ ? "vins man NJ uztaisija. viens cits vinam atnema roleri un es vinu nosavu. " tad vēl var pieskaitīt 20 min par MG. Tev rl noņems rolleri, šausi nost ?!

Neesi baigajs Umniks? Ko tu vari zinat. Ja butu ierocis nosautu dzive pa to ka atnema man roleri? tu mani dzive zini? nezini tapec negudro pasakas! Dod vel kadu argumentu dabusi preti 3.

Link to comment
Share on other sites

Esat pieradisu pie ta , ka neviens nesudzas par administracijas izdaribam un samierinas!Sak te cikstet ka mazi berni. gruti samazinat sodu un piekapties? Man kaut ka galigi darit nav ko , tapec ir atskiriba cik ilgi sezu cietuma.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...