• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Nu Pofo Dod bļē vidiku :@


Recommended Posts

1. Tavs niks spēlē : Ray_Hitman

2. Administrātora niks spēlē : Bob_Stefanos
3. Pierādījumi par pārkāpumu : 

Pierādijumi kad piedalies terra 

mdwk5l9xxstu95xwc3x.png  

Pierādijumi ka papisām

pfi8x231c6rnud2im0r.png 


4. Apraksts par situāciju : Karojām pret gsg man netalu bij māja, tie jau vnk salasijušies, dēmo ārpus zonas, pēc kara, Adminiem ***, Bobam ***, piedalijās dēmošanā pēc kara, tas ir kautkāds pizdzets vnk, es saprotu ka viņam nekā nebūs, ka tiem kas šo lasa arī bus ***, jo viņiem bail risķēt ar reputāciju ;/

 

psc, tiko tikai pamaniju ka uzpiedu uz nika pats, bet pašaprotami ka viņš piedalijās, parasti nebūtu skrīnojis.

 

 

ā jā, liec video par terru kura tiko bij .

Edited by Ray's
  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

Es tur neredzu ,kad viņš ir kāda banda?kpc lai viņam butu kāds vidars jamet?

  • Upvote 4
  • Downvote 5
Link to comment
Share on other sites

Es tur neredzu ,kad viņš ir kāda banda?kpc lai viņam butu kāds vidars jamet?

Nu bāc, es kad ņēmu ss nepamaniju ka uzspiedis esmu tieši uz viņa ...

Tok bij viņš bandā tajā brīdi, gan šāva ārpus terras gan bij uzšpļaut kas notiek apkārt, negribu lai ar šo sūdzību ir kā ar Mareka, šeit ir vairāk pierādijumu ;/

Protams man viņs teiks ka nebij, bet bij to var apstiprināt visi vla biedri!!

Link to comment
Share on other sites

Tev ir 24h ,lai iemestu normalu ss kur ir redzams ,kad viņš atrodas banda

Preteja kadijuma slēgšu ciet sūdzibu.

Link to comment
Share on other sites

Tev ir 24h ,lai iemestu normalu ss kur ir redzams ,kad viņš atrodas banda

Preteja kadijuma slēgšu ciet sūdzibu.

 

 

 

Reku arī pierādijumi .

 

 

mdwk5l9xxstu95xwc3x.png

 

 

Link to comment
Share on other sites

[[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]] [[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

Neredzu laiku čatā! 

Tek tas pats laiks, var manīt kas es miris tieši tajā pašā vietā, tieši tādā pašā pozā

 

 

reku vēl pierādijumi :  http://prntscr.com/9lajl4

Edited by Ray's
Link to comment
Share on other sites

[[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

Parādi ss kur esmu tajā laikā karojis. 

 

Tu ieliki ss kurā es taisu ieročus. 

Ir trīs Screen, vienā kur tu esi on gsg, otrā kur terra papista NO GSG tieši brīdi kad biji gsg on, 3 ss redzams kā tu esi grovē, + no Tonija ss kā tu viņam liki filmēt kā tu karoo!!!

Link to comment
Share on other sites

[[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

Es gribu redzēt video Kuru Bob_Stefanos filmēja ar savu programu kuru iesledza ar savām rokām, nevis kaut kāds admins specojot ;/

Link to comment
Share on other sites

Atvainojos ka postoju, bet Admin drīkst itkā piedalīties terras un mafbizos. Un nešķiet ka pa to jāraksta sūdzība ka Admina piedalās Terrā. Aceros ka citi admini piedalijās Mafbizzos kas tur Slikts???

Link to comment
Share on other sites

Biju boba līderis, kad viņš bija gsg, tapēc atļaušos iepostot ;)

 

Viņam nav iemesla likt video , jo tev nav pierādijumu par to, kad viņš tajā laikā bandā bija .

 

Sūžaini, ne ?

 

Tev vienā SS ir PG, jailā vēl atsēdēsi, 2.8 ļimakus uz rokas realitātē paņemt nav pārāk iespējami, itsevišķi brīdī, kad tu karo. (pēc kara, vai nav vienalga)

 

Var vērt topiku ciet, tev vēl wp uzmest, par to kad taisi mēslu, bez pierādijumiem .

 

Atā . ; )

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Pierādijumi pilna dirsa, ka papisu terru ka vinjs bij on, kādā viedā tad man dabūt lai uzpiežot tab rāda laiku ;/

Link to comment
Share on other sites

Kur ir pierādijumi ka viņš tieši terrā piedalijās? Tas neko nenozīmē ka viņš bija GSG. Pierādijumus nespēji ielikt, TC.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...