• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sudziba] Mack...


Recommended Posts

1. Tavs niks spēlē : Mack_Lopez

2. Administrātora niks spēlē : Mack_Makaveli
3. Pierādījumi par pārkāpumu : 
https://www.youtube.com/watch?v=-xLh1Vwtv7U&feature=youtu.be
4. Apraksts par situāciju : Karo4, pie slimenees bija MassDM, es to biju visu filmejis, atteleportejas Pofo, tad es pieskreju pie vina un gribeju kautko jautat.., un vidika varesiet redzet, ka es vinam raktiju, - " Paga, Nemet jaila sas parmainisu " (Biju domajis ieroci) , un tad Mack Makaveli iemet mani jaila, neskatoties cata ko es biju rakstijis lai nemet jaila, ka es tgt parmainisu ieroci... Ari vidika varesiet redzet, ka man ir nobugojies kkas, ka man roka neradas ierocis, bet tas ierocis ir...!

Link to comment
Share on other sites

Pēc principa,mums adminiem nav jāgaida,kad tu izdomāsi novakti ieroci publiskā vietā.Bet šajā situācijā,varēja 2.min uzgaiditi,gan jau kaut kādu rp parādītu.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Es nesaubos kad tev tur būtu bijis kkāds Rp, bet sabiedriskā vietā normāls cilvēks nestaigātu ar ieroci rokās, sajā gadījumā es gāju cauri specam, ieraudzīju esi sabiedriskā vietā ar Wep rokās un tiki iejailots, par Cs.

Kā arī, tu netiki vienīgais sodien par to iejailots, ar ko tu atstiries no cita !?

Link to comment
Share on other sites

Es nesaubos kad tev tur būtu bijis kkāds Rp, bet sabiedriskā vietā normāls cilvēks nestaigātu ar ieroci rokās, sajā gadījumā es gāju cauri specam, ieraudzīju esi sabiedriskā vietā ar Wep rokās un tiki iejailots, par Cs.

Kā arī, tu netiki vienīgais sodien par to iejailots, ar ko tu atstiries no cita !?

Ar to, ka neviens cits nerakstīja lai nejailo, jo tgt nomainīšu,bet es yzrakstiju. + kad atspavnojies slimnīcā tev iedodas tavs ierocis. + vidika var redzēt ka man neradās weps rokas...
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...