• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Pieteikumu izskatīšana, Jūs to nopietni?


Recommended Posts

1. Tavs niks spēlē : Nav svarīgi.

2. Administrātora niks spēlē : Danbo (forumā)
4. Apraksts par situāciju : Tātad, Jūs to ņemat nopietni? Paskatieties uz tā cilvēka esmu nevainīgs-play.. 

 

Creeda pieteikums - http://www.samp.lv/index.php?/topic/69848-europian-mafia-leroy-creed/

Edwards esmu nevainīgs-play - http://www.samp.lv/index.php?/topic/69850-pieteikums-edward-snow-em/

 

paskatieties cik viņa esmu nevainīgs-play ir kļūdas.. + komandas sastāv no diviem vārdiem ^_^

 

http://prntscr.com/9m4s7g

http://prntscr.com/9m4stj

http://prntscr.com/9m4tgb

 

Paskatoties uz Creeda pieteikumu tur var redzēt, ka cilvēks saprot, kas ir esmu nevainīgs-play.

 

KĀ ARĪ TEMATS IR ŠPIKOTS, VARAT PARLIECINĀTIES!!!

 

Nezinu, kā viņu pievienoja aptaujā, neesmu nekāds Creeda draugs, vienkarši ieraudziju šo un biju šokā!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

1. Tavs niks spēlē : Nav svarīgi.

2. Administrātora niks spēlē : Danbo (forumā)

4. Apraksts par situāciju : Tātad, Jūs to ņemat nopietni? Paskatieties uz tā cilvēka esmu nevainīgs-play.. 

 

Creeda pieteikums - http://www.samp.lv/index.php?/topic/69848-europian-mafia-leroy-creed/

Edwards esmu nevainīgs-play - http://www.samp.lv/index.php?/topic/69850-pieteikums-edward-snow-em/

 

paskatieties cik viņa esmu nevainīgs-play ir kļūdas.. + komandas sastāv no diviem vārdiem ^_^

 

http://prntscr.com/9m4s7g

http://prntscr.com/9m4stj

http://prntscr.com/9m4tgb

 

Paskatoties uz Creeda pieteikumu tur var redzēt, ka cilvēks saprot, kas ir esmu nevainīgs-play.

 

KĀ ARĪ TEMATS IR ŠPIKOTS, VARAT PARLIECINĀTIES!!!

 

Nezinu, kā viņu pievienoja aptaujā, neesmu nekāds Creeda draugs, vienkarši ieraudziju šo un biju šokā!

 

Kāds špikots ? 

Es atļauju šeit postot lietotājam ''Spaz's'' un pārejiem GSG,jo es viņiem jautāju kādu tēmu man rakstīt rp,lielākā daļa teica par riepas mainīšanu,ja nezini,nerunā.

  • Upvote 3
  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

Kāds špikots ? 

Es atļauju šeit postot lietotājam ''Spaz's'' un pārejiem GSG,jo es viņiem jautāju kādu tēmu man rakstīt rp,lielākā daļa teica par riepas mainīšanu,ja nezini,nerunā.

Tu labāk man pastāsti nevis par tematu, bet par tavu esmu nevainīgs-play līmeni, izskatās, ka tu esi galīgi tukša nulle. Es arī varu pateikt, ka man tur draugs lika rakstīt pieteikumu, tāpēc tāds temats. nevajag taisīt atmaksas.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Kā jau Shoutbox'ā rakstiju, atnācu te nevis dēļ statusa, bet lai mēģinātu pacelt rp, šeit ir vairāk cilvēku nekā pārējos Latvijas serveros, tāpēc vēlējos šeit kaut ko iesākt, tā kā skatos, ka šeit pieņem līderus var teikt tikkai tāpēc, ka viņi ir šeit OS, vai visiem zināmi, tad redzu ka šeit tas nav iespējams, domāju ka nelegālajās organizācijās pieņem tādus, kas kaut cik māk esmu nevainīgs-Play un izprot tā jēgu, bet sapratu ka šeit notiek kaut kas cits, galvenais ir Zonas/Statuss, labs aims. gl samp.lv

 

 

@Edward: temats nemaz nav špikots, pievienoju 1:01, skatos pēc 47 minūtēm, tas ir 1:48, tavs pieteikums parādās, galīgs gavno un komentārus palasot arī ne pārāk izcēla tavs pieteikums, mācies erpot čali...

Vienīgā lieta kas tev nav manā rp špikota, ir tas, kāpēc tev vajag mainīt riepu un tas kā tu viņu maini :D

 

 

Pluss, manā pieteikumā pat neviens anti nebija, cik skatijos, viss bija ideāli, a viņam kas? Pilns ar visādiem iebildumiem, nu skaidrs...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Visu cieņu, bet viņš jau ir pieredzējis admins, kā arī ir ACP(6lvl admins) , viņš tomēr zinās labāk ;)

Nu bet cilvēkam ir RP garāks, protams skatās arī uz prasībām, utt. ...

Link to comment
Share on other sites

Kā jau Shoutbox'ā rakstiju, atnācu te nevis dēļ statusa, bet lai mēģinātu pacelt rp, šeit ir vairāk cilvēku nekā pārējos Latvijas serveros, tāpēc vēlējos šeit kaut ko iesākt, tā kā skatos, ka šeit pieņem līderus var teikt tikkai tāpēc, ka viņi ir šeit OS, vai visiem zināmi, tad redzu ka šeit tas nav iespējams, domāju ka nelegālajās organizācijās pieņem tādus, kas kaut cik māk esmu nevainīgs-Play un izprot tā jēgu, bet sapratu ka šeit notiek kaut kas cits, galvenais ir Zonas/Statuss, labs aims. gl samp.lv


 

Piekrītu tev , nevienu neredzu par līderi ,kas būtu iesildijies samp.lv visi OS!

Edited by -JakobMndz
Tev šeit nav jāposto, +1wp, lieks posts
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Visu cieņu, bet viņš jau ir pieredzējis admins, kā arī ir ACP(6lvl admins) , viņš tomēr zinās labāk ;)

Nu bet cilvēkam ir RP garāks, protams skatās arī uz prasībām, utt. ...

Viņš ir sestā levela adminstrators jā, bet objektīvi skatoties tādu pieteikumu ir smieklīgi ņemt uz aptauju xD

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

samaksāja 15 euro vai 20 euro un pieņēma to sīko p0k3monu .

Edited by -JakobMndz
Tev arī šeit nav jāposto, +1wp par lieku postu
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Admins tomēr zina labāk ko dara un ko pieņem,protams kad admins pieņems OS,jo ir zināms purns,atnāks kāds jaunais,būs uzreiz atteikts!

  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Admins tomēr zina labāk ko dara un ko pieņem!

Admins laikam neredz, ko lietotāji no foruma raksta viņa pieteikumā, atvainojos Danbo...

Link to comment
Share on other sites

samaksāja 15 euro vai 20 euro un pieņēma to sīko p0k3monu .

pokemons esi tu :DDD čali bija balsošana :D kāda nauda ? :DDDD

  • Upvote 3
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Admins laikam neredz, ko lietotāji no foruma raksta viņa pieteikumā, atvainojos Danbo...

Nu ta jau ir viņa problēma ja viņš ir akls un neredz labāku esmu nevainīgs-play!

Edited by Evan Price
+1wp, lieks posts
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

pokemons esi tu :DDD čali bija balsošana :D kāda nauda ? :DDDD

Bet rp tu ša vai tā neizproti, viss ko tu proti, ir lietot Pro Aim, jo tas ir vienīgais veids kā tu šo mafiju uzcelsi/uzcel.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

pokemons esi tu :DDD čali bija balsošana :D kāda nauda ? :DDDD

Lieta tāda, ka Tu esi esmu nevainīgs-play ziņā nulle.

1. Tu neatšķir /do komandu no /me komandas..

2. īss esmu nevainīgs-play, dažas rindiņas sastāv no diviem vārdiem.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Lieta tāda, ka Tu esi esmu nevainīgs-play ziņā nulle.

1. Tu neatšķir /do komandu no /me komandas..

2. īss esmu nevainīgs-play, dažas rindiņas sastāv no diviem vārdiem.

es atšķiru tu...

/me darbība

/do kad kaut kas jau izdarīts.

tas,ka es nedaudz sapis**,nenozīmē,ka mans esmu nevainīgs play līmenis ir nulle.

 

 

e: ja jau man tik ''zems'' rp,tad tev vēl zemāks ? :O kāpēc ? Tāpēc,ka es vismaz spēju uzrakstīt savu pieteikumu nevis kopēt,tā,kā to dari tu :lol:

Edited by Edward's
  • Upvote 3
  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

es atšķiru tu...

/me darbība

/do kad kaut kas jau izdarīts.

tas,ka es nedaudz sapis**,nenozīmē,ka mans esmu nevainīgs play līmenis ir nulle.

Nedaudz? :D Tu nezini cik daudz tas nedaudz ir...

Latviešu valoda arī tev īsti neiet. Vārds "mēģina" tev ir "Meiģina" Kādās 10 vietās kā minimums, to jau nu tu netīšām nevarēji sajaukt...

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Nedaudz? :D Tu nezini cik daudz tas nedaudz ir...

Latviešu valoda arī tev īsti neiet. Vārds "mēģina" tev ir "Meiģina" Kādās 10 vietās kā minimums, to jau nu tu netīšām nevarēji sajaukt...

ak dievs tu tiešām esi glups,tev nepielec tas,ka es esmu daļēji latvietis,daļēji krievs :/ biju jau to minējis vairākas reizes.

  • Upvote 3
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

ak dievs tu tiešām esi glups,tev nepielec tas,ka es esmu daļēji latvietis,daļēji krievs :/ biju jau to minējis vairākas reizes.

Kā man tas varēja pielekt? Nekur tu neesi to minējis.

Link to comment
Share on other sites

Es to minējis biju shoubox,kad mani pieņēma :P

Es tad nebiju ne on, ne es to varēju redzēt. Un par to viņa pieteikumu, tev nav jāvērtē viņa pieteikums, bet gan mans un savs, kurš tev ir galīgi zems...

 

E: Un lielība nav laba lieta čali, tas ka tevi pieņēma, dēļ tā ka OS un mani neviens šeit nezin, nenozīmē ka tu viņu nopelniji. Bad Carma Pays Back.

Link to comment
Share on other sites

Es tad nebiju ne on, ne es to varēju redzēt. Un par to viņa pieteikumu, tev nav jāvērtē viņa pieteikums, bet gan mans un savs, kurš tev ir galīgi zems...

 

E: Un lielība nav laba lieta čali, tas ka tevi pieņēma, dēļ tā ka OS un mani neviens šeit nezin, nenozīmē ka tu viņu nopelniji.

:DD saproti,ka viņš MAN kaut ko te dir* un pats rp kopē nevis raksta :D

Link to comment
Share on other sites

:DD saproti,ka viņš MAN kaut ko te dir* un pats rp kopē nevis raksta :D

Viņš RP kopē? Tu idiots patiešām esi, parādi no kurienes stulbeni, par to, ka cilvēks uzraksta labāk par Tevi roleplay nenozimē, kad viņš ir kopējis. Edited by -JakobMndz
+3wp par biedru apvainošanu//Jakob
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

es atšķiru tu...

/me darbība

/do kad kaut kas jau izdarīts.

tas,ka es nedaudz sapis**,nenozīmē,ka mans esmu nevainīgs play līmenis ir nulle.

 

 

e: ja jau man tik ''zems'' rp,tad tev vēl zemāks ? :O kāpēc ? Tāpēc,ka es vismaz spēju uzrakstīt savu pieteikumu nevis kopēt,tā,kā to dari tu :lol:

Tu dauni man negribējās esmu nevainīgs-playot situāciju vienkarši nokopēju, jo es zinu viņu ideāli, tāpēc domāju nav jēgas censties. 

 

*** pa dp

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

:DD saproti,ka viņš MAN kaut ko te dir* un pats rp kopē nevis raksta :D

tu jau neesi labāks, nokopē tēmu, tālāk tavas komandas iespārda, valodu tu ar neizproti, vārds "Mēģina" jau nav grūts čali, tava ''Argumentācija simt vārdu apmērā , kāpēc tieši Tu? (100 vārdi)'' arī ir kaut kādus 20-30 vārdus gara, prasības nav pat aizpildītas, njā, admins pat neskatijās...

 

Nu labi, ap 50, bet tāpat kaut kas uzpļūtīts.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...