• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība par Adminu] Tony Taison.


Recommended Posts

[sAMP.LV] Sūdzības par administrātoriem

 

 

Virsrakstam jābūt šādam : Sūdzība par [Administrātora niks]

 

1. Tavs niks spēlē : Marshall_Cooper

2. Administrātora niks spēlē : Tony_Taison
3. Pierādījumi par pārkāpumu : 

s9bkczf27ch7jqye860s.png


4. Apraksts par situāciju : Tātad. Braucu uz GSG rajonu, Castello jau pamanot kkādu auto kas brauc uz rajona pusi sāk šaut bez iemesla [DM], labi, vienalga. Nogriezos šķērsielā un noRPoju ka paķēru AK-47 no blakus sēdekļa un sāku skraidīt apkārt GSG rajonam meklējot Castello, pamanot viņu sāku šaut pa viņu un Tony_Taison mani izbanoja ārā no servera uz 2 dienām par [DM + QS + CS]. Labi, varbūt izdariju QS, bet kādā sakarā DM un CS? DM netaisiju, bija iemesli viņu šaut un bija viss paņemts ar /me un /do komandu. CS? Really? Kāds sakars CS? Tas ir ghetto rajons kur visi šaudās. Tagad vēlos sev unbanu un paskaidrojumu, vai šis admins vispār pats zin šos terminus. Un kāds sakars uz 2 dienām mani banot? Nevienu reizi netiku sēdināts administrācijas cietumā, bet uzreiz bans uz 2 dienām. Gaidu paskaidrojumu.

Link to comment
Share on other sites

Sāksim ar to,ka tev RP vispār ne bija.


Un Cs bija,ka tu skraidi pa bandu hodu ar ieroci un šaudies,aizbrauc uz ārzemēm un iebrauc bandu hoda un paskraidi ar ieroci,tad redzēsi kas notiks.


DM-Tu nonāci bandas biedru.


QS-Kad novāci skrēji un swapoji ierošus.


Protams video ielikšu.


Un jāraksta ir Bana apelācija,ne viss Sūdzība par Administrātoriem.


Link to comment
Share on other sites

 

Sāksim ar to,ka tev RP vispār ne bija.

Un Cs bija,ka tu skraidi pa bandu hodu ar ieroci un šaudies,aizbrauc uz ārzemēm un iebrauc bandu hoda un paskraidi ar ieroci,tad redzēsi kas notiks.

DM-Tu nonāci bandas biedru.

QS-Kad novāci skrēji un swapoji ierošus.

Protams video ielikšu.

Un jāraksta ir Bana apelācija,ne viss Sūdzība par Administrātoriem.

 

Tu vispār saproti ko pats tikko paskaidroji?

1kārt. Tu tikko paskaidroji ka serverī mums parastajiem civiliedzīvotajiem nav atļaujas šaut bandas biedrus tādēļ ka viņi ir organizācijā.

2kārt. Viņu nobanoji par DM? Nē, jo viņi tad var šaut ikvienu bez iemesla, vienkārši pieskriet un novākt bez iemesla.

3kārt. Kādā sakarā vispār ban uzliki? Bija jāliek administrācijas cietumā kā pārējos.

4kārt. Ja es īstajā dzīvē aizietu uz bandas rajonu, viņi kā priduraki nesāktu uzreiz šaut, bet gan varētu kautko notirgot.

5kārt. Castello vel labu MG uztaisija tad kad biju uz jumta, viņš kautgan bija zem jumta un tad teica ka esmu uz jumta un leca uz tās. [Reālajā dzīvē tev acis arī acis no ķermeņa izaugušas apmēram 1 metru?

 

Ceru ka saprati. Un es tev iesaku pamācīties labāk terminu DM.

 

Termins Deathmatch [DM] - Kādu sist / nosist / nošaut bez /me un /do komandām, vai bez IC iemesla un /me, /do komandām. Lūdzu, lai nevajadzētu mācīt šo terminu es tev viņu skaidrāk pamācīšu.

Link to comment
Share on other sites

Tu vispār saproti ko pats tikko paskaidroji?

1kārt. Tu tikko paskaidroji ka serverī mums parastajiem civiliedzīvotajiem nav atļaujas šaut bandas biedrus tādēļ ka viņi ir organizācijā.

2kārt. Viņu nobanoji par DM? Nē, jo viņi tad var šaut ikvienu bez iemesla, vienkārši pieskriet un novākt bez iemesla.

3kārt. Kādā sakarā vispār ban uzliki? Bija jāliek administrācijas cietumā kā pārējos.

4kārt. Ja es īstajā dzīvē aizietu uz bandas rajonu, viņi kā priduraki nesāktu uzreiz šaut, bet gan varētu kautko notirgot.

5kārt. Castello vel labu MG uztaisija tad kad biju uz jumta, viņš kautgan bija zem jumta un tad teica ka esmu uz jumta un leca uz tās. [Reālajā dzīvē tev acis arī acis no ķermeņa izaugušas apmēram 1 metru?

 

Ceru ka saprati. Un es tev iesaku pamācīties labāk terminu DM.

 

Termins Deathmatch [DM] - Kādu sist / nosist / nošaut bez /me un /do komandām, vai bez IC iemesla un /me, /do komandām. Lūdzu, lai nevajadzētu mācīt šo terminu es tev viņu skaidrāk pamācīšu.

Video būs.

Banoju par DM +QS+CS.

Jo pietiek demoti.

RP tev toč ne bija.

Link to comment
Share on other sites

 

Video būs.

Banoju par DM +QS+CS.

Jo pietiek demoti.

RP tev toč ne bija.

 

Tu manu vispār ierakstu izlasiji visu?

 

Pietiek DM'eri vel saka. Kautkā vakār visus DM'erus a-jailoji, tas pats šodien, bet mani vienīgo izbanoji. Vēlreiz iekopēšu, lai Tu izlasi un man visu paskaidro.

 

1kārt. Tu tikko paskaidroji ka serverī mums parastajiem civiliedzīvotajiem nav atļaujas šaut bandas biedrus tādēļ ka viņi ir organizācijā.

2kārt. Viņu nobanoji par DM? Nē, jo viņi tad var šaut ikvienu bez iemesla, vienkārši pieskriet un novākt bez iemesla.

3kārt. Kādā sakarā vispār ban uzliki? Bija jāliek administrācijas cietumā kā pārējos.

4kārt. Ja es īstajā dzīvē aizietu uz bandas rajonu, viņi kā priduraki nesāktu uzreiz šaut, bet gan varētu kautko notirgot.

5kārt. Castello vel labu MG uztaisija tad kad biju uz jumta, viņš kautgan bija zem jumta un tad teica ka esmu uz jumta un leca uz tās. [Reālajā dzīvē tev acis arī acis no ķermeņa izaugušas apmēram 1 metru?

 

EDIT: Smuks video vispār. Pirms tās vietas tieši noRPoju ka šajam nomērķēju virsū un izšauju galvā 5 lodes.

Link to comment
Share on other sites

Tā,kā es tur biju vēlējos piebilst to, ka tu jau otro reizi sāki pa mani šaut, es nodomāju, nu labi vienreiz jā, un tad otrajā reizē atbrauci, un sāki mukt šaut kad bija iespēja, tad man piegriezās un stāvēju vienkārši vidū, jo tas bija uzreiz saprotams ka nošausi otro reizi, un pats vainīgs pie tā, ka nesaproti ko dari , reāli iebrauc ghetto rajonā un šaudies, tas ir ppc.

Link to comment
Share on other sites

Tā,kā es tur biju vēlējos piebilst to, ka tu jau otro reizi sāki pa mani šaut, es nodomāju, nu labi vienreiz jā, un tad otrajā reizē atbrauci, un sāki mukt šaut kad bija iespēja, tad man piegriezās un stāvēju vienkārši vidū, jo tas bija uzreiz saprotams ka nošausi otro reizi, un pats vainīgs pie tā, ka nesaproti ko dari , reāli iebrauc ghetto rajonā un šaudies, tas ir ppc.

Tu laikam smejies, ne? Es gribēju atbraukt pie Jums un IC pajautāt vai nepārdodad bumbiņpistoles vai bumbiņautomātus. Tu ļāvi man vispār piebraukt pie tevis un izskāpt no auto, kaut vienu reizi? Nē, Tu uzreiz paspaidiji savus bindus un sāki šaut pa manīm. Tas notika pirmajā reizē. Otrajā reizē es vispār biju pie Ten Green Bottles kad jau redzēju tevi ka Tu sāki šaut pa manīm bezsakarā, vecīt. Bija vispār kāds iemesls pa manīm šaut pirmajā reizē un otrajā?

Link to comment
Share on other sites

1. tu iebrauc ghetto rajonā, un gaidīji attieksmi kā pret karali ? čali sāku šaut 1 reizi , nesaproti KA NEPĀRDOŠU IEROČUS, un 2 reizi sāku šaut, jo biju iegaumējis tavu mehāniķa automašīnas nummuru, un sāku šaut, jo sapratu ka tu, un kāpēc tev vajadzēja bumbiņpistoles, ja  jau bija ak47 ? (kā video redzams) čali tev tak cs, vienreiz iebrauc pa tevi sāk šaut 2 reiz iebrauc atkal šauj, jo nedalec pats vainīgs , ka līdi ghetto rajonā. 

Link to comment
Share on other sites

1. tu iebrauc ghetto rajonā, un gaidīji attieksmi kā pret karali ? čali sāku šaut 1 reizi , nesaproti KA NEPĀRDOŠU IEROČUS, un 2 reizi sāku šaut, jo biju iegaumējis tavu mehāniķa automašīnas nummuru, un sāku šaut, jo sapratu ka tu, un kāpēc tev vajadzēja bumbiņpistoles, ja  jau bija ak47 ? (kā video redzams) čali tev tak cs, vienreiz iebrauc pa tevi sāk šaut 2 reiz iebrauc atkal šauj, jo nedalec pats vainīgs , ka līdi ghetto rajonā. 

1. Tu vispār kā reālajā dzīvē notiek ar tirgošanos? Es tev ieteiktu noskatīties Gangland. IC es nezināju ka netirgosi ieročus, es nevienu vārdu vel nebiju teicis, bet Tu bez iemesla sāki šaut pa manīm. Kad kāds piebrauc pa viņu nesāk uzreiz šaut. No sākuma sāk skaidroties un tad pēc pircēja attieksmes skatās, šaut vai nē.

Ar AK-47 nepatīk staigāt, tāpēc nolēmu nopirkt sev citu ieroci.

 

2. Tu stāsti ka otrajā reizē redzēji manu mehāniķa numuru, Tu domā nummurzīmi? Ja jā, tad reāls MG, jo reāli man jau bija cits mehāniķa auto. Un kādā sakarā Tu kautko varēji saprast? Es tevi novācu, viss, tas skaitās PK, neko no tās lietas neatceries ka es atbraucu vai ko tamlīdzīgu.

Link to comment
Share on other sites

1. Tu vispār kā reālajā dzīvē notiek ar tirgošanos? Es tev ieteiktu noskatīties Gangland. IC es nezināju ka netirgosi ieročus, es nevienu vārdu vel nebiju teicis, bet Tu bez iemesla sāki šaut pa manīm. Kad kāds piebrauc pa viņu nesāk uzreiz šaut. No sākuma sāk skaidroties un tad pēc pircēja attieksmes skatās, šaut vai nē.

Ar AK-47 nepatīk staigāt, tāpēc nolēmu nopirkt sev citu ieroci.

 

2. Tu stāsti ka otrajā reizē redzēji manu mehāniķa numuru, Tu domā nummurzīmi? Ja jā, tad reāls MG, jo reāli man jau bija cits mehāniķa auto. Un kādā sakarā Tu kautko varēji saprast? Es tevi novācu, viss, tas skaitās PK, neko no tās lietas neatceries ka es atbraucu vai ko tamlīdzīgu. Kad braucu otro reizi, es gribeju atrast sakarīgāku cilvēku kurš tur būs, neviss tādu [dalb*****] kā tevi, kurš DM sacensības sāks rīkot.

Oi, atvainojos par šo, nezinu kas notika, kautko sačakarējos. Lūdzu delete.

Link to comment
Share on other sites

1. Tu vispār kā reālajā dzīvē notiek ar tirgošanos? Es tev ieteiktu noskatīties Gangland. IC es nezināju ka netirgosi ieročus, es nevienu vārdu vel nebiju teicis, bet Tu bez iemesla sāki šaut pa manīm. Kad kāds piebrauc pa viņu nesāk uzreiz šaut. No sākuma sāk skaidroties un tad pēc pircēja attieksmes skatās, šaut vai nē.

Ar AK-47 nepatīk staigāt, tāpēc nolēmu nopirkt sev citu ieroci.

 

2. Tu stāsti ka otrajā reizē redzēji manu mehāniķa numuru, Tu domā nummurzīmi? Ja jā, tad reāls MG, jo reāli man jau bija cits mehāniķa auto. Un kādā sakarā Tu kautko varēji saprast? Es tevi novācu, viss, tas skaitās PK, neko no tās lietas neatceries ka es atbraucu vai ko tamlīdzīgu.

Bļa, kāpēc tad tu šāvi vispār pa mani ? varbūt tas nebiju es? mans dvīņu brālis ?  varbūt vispār es tur nebiju iesaistīts, un kā tu no sākuma rakstīji ''Costello sāka šaut'' Kā tu to zināji ? kad es stāvēju centrā , kāpēc tu šāvi ? varbūt tas nebiju es? kāpēc nevainīgu cilvēku nošāvi ? 

Link to comment
Share on other sites

Bļa, kāpēc tad tu šāvi vispār pa mani ? varbūt tas nebiju es? mans dvīņu brālis ?  varbūt vispār es tur nebiju iesaistīts, un kā tu no sākuma rakstīji ''Costello sāka šaut'' Kā tu to zināji ? kad es stāvēju centrā , kāpēc tu šāvi ? varbūt tas nebiju es? kāpēc nevainīgu cilvēku nošāvi ? 

Izskatās ka Tu sāc zaudēt, jo reālo hujņu sāc rakstīt par savu dvīņa brāli u.t.t.  <_<

Šī ir OOC sadaļa neviss IC, tāpēc es drīkstu rakstīt tavu IG vārdu un uzvārdu. Dvīņu bŗalis sāka šaut.  :lol:  :lol:  :lol:

Vecīt, es redzēju ka Tu stāvēji pie auto un tad sāki pa manīm šaut, vēlāk kad aiz Ryder mājas biju, es mērķēju uz to auto un Tu tieši uzleci uz auto sākot šaut kautkur prom un tad es tevi novācu. Man piemēram bija IC iemesls, bet par tevīm nezinu, tev tiešām nebija IC iemesla, lai mani šautu nost.

 

E: Tagad vēlos no Tony dzirdēt dažus vārdus, vai izlasija un visu apdomāja?

 

Tony ,tagad sīki un un skaidri paskaidrošu. Kad no'RPoju, Tu tieši sāki specot mani un tā nav mana vaina ka Tu esi lēns un nevari ātrāk kādu skatīties.

Link to comment
Share on other sites

RP tev ne bija.


Un jūs abi ar draugu GSG braucāt dēmoti,tu staigāji pa šoseju ar Ak rokās.


Meklēji GSG un kad atradi paņēmi novāci.


Labi,ka GSG prot izmantoti /report.

Link to comment
Share on other sites

Izskatās ka Tu sāc zaudēt, jo reālo hujņu sāc rakstīt par savu dvīņa brāli u.t.t.  <_<

Šī ir OOC sadaļa neviss IC, tāpēc es drīkstu rakstīt tavu IG vārdu un uzvārdu. Dvīņu bŗalis sāka šaut.  :lol:  :lol:  :lol:

Vecīt, es redzēju ka Tu stāvēji pie auto un tad sāki pa manīm šaut, vēlāk kad aiz Ryder mājas biju, es mērķēju uz to auto un Tu tieši uzleci uz auto sākot šaut kautkur prom un tad es tevi novācu. Man piemēram bija IC iemesls, bet par tevīm nezinu, tev tiešām nebija IC iemesla, lai mani šautu nost.

 

E: Tagad vēlos no Tony dzirdēt dažus vārdus, vai izlasija un visu apdomāja?

 

Tony ,tagad sīki un un skaidri paskaidrošu. Kad no'RPoju, Tu tieši sāki specot mani un tā nav mana vaina ka Tu esi lēns un nevari ātrāk kādu skatīties.

ES PA TEVI 

ŠĀVU ? ?KUR KĀDI PIERĀDĪJUMI KA ES ESMU ŠĀVIS// soor par caps, bet kur tu redzi, ka es tev esmu šāvis ? 

Link to comment
Share on other sites

ES PA TEVI 

ŠĀVU ? ?KUR KĀDI PIERĀDĪJUMI KA ES ESMU ŠĀVIS// soor par caps, bet kur tu redzi, ka es tev esmu šāvis ? 

Bērns, lūdzu izaudz un esi vienreiz godīgs, neviss melo administrācijai. Tu saki ka Tu man neesi šāvis? Labi. Lejā būs jau tava atzinība, pats atzinies ka pirmajā reizē sāki šaut un otrajā reizē sāki šaut.

1. tu iebrauc ghetto rajonā, un gaidīji attieksmi kā pret karali ? čali sāku šaut 1 reizi , nesaproti KA NEPĀRDOŠU IEROČUS, un 2 reizi sāku šaut, jo biju iegaumējis tavu mehāniķa automašīnas nummuru, un sāku šaut, jo sapratu ka tu, un kāpēc tev vajadzēja bumbiņpistoles, ja  jau bija ak47 ? (kā video redzams) čali tev tak cs, vienreiz iebrauc pa tevi sāk šaut 2 reiz iebrauc atkal šauj, jo nedalec pats vainīgs , ka līdi ghetto rajonā. 

 

 

 

 

Viņš pa jums abiem vispār nešāva.

Jūs abi kā bosi iebraucāt un sākāt medītī kā trusi.

 

Lūdzu video / bildes studijā ka mēs abi [Kas vispār otrs? Es viens braucu] sākām pa viņu pirmie šaut. Vecis pats atzinās ka redzēja IC no attāluma kautkādu mehāniķi un sāka šaut pa to, bez iemesla. Es nesaprotu. Jums laikam vispār *** ko es te rakstu, jo nemākat lasīt un normāli atzīties. Var jau tagad redzēt ka Tu jau viņu aizsargā, jo viņš ir kautkāda GSG members, *** ka viņš to un to ir pārkāpis, galvenais ko parastie spēlētaji ir pārkāpuši. Vot šis man viss vairāk patīk no administrācijas puses. Kā mazi bērni uzvedās, melo, nelasa faktus, uz visu uzspļauties.

Link to comment
Share on other sites

Bērns, lūdzu izaudz un esi vienreiz godīgs, neviss melo administrācijai. Tu saki ka Tu man neesi šāvis? Labi. Lejā būs jau tava atzinība, pats atzinies ka pirmajā reizē sāki šaut un otrajā reizē sāki šaut.

 

 

 

Lūdzu video / bildes studijā ka mēs abi [Kas vispār otrs? Es viens braucu] sākām pa viņu pirmie šaut. Vecis pats atzinās ka redzēja IC no attāluma kautkādu mehāniķi un sāka šaut pa to, bez iemesla. Es nesaprotu. Jums laikam vispār *** ko es te rakstu, jo nemākat lasīt un normāli atzīties. Var jau tagad redzēt ka Tu jau viņu aizsargā, jo viņš ir kautkāda GSG members, *** ka viņš to un to ir pārkāpis, galvenais ko parastie spēlētaji ir pārkāpuši. Vot šis man viss vairāk patīk no administrācijas puses. Kā mazi bērni uzvedās, melo, nelasa faktus, uz visu uzspļauties.

Šajā sūdzībā  es tikkai esmu iesaistītais, es jau daudz ko varu  teikt, ka sāvu un nešāvu, bet video nekas tāds nav redzams, ka esmu vispār šāvis vai tēmējis uz tevi, samierinies ar to, ka šoreiz tu esi pats vainīgs pie tā, ko izdarīji .

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

 

RP tev ne bija.

Un jūs abi ar draugu GSG braucāt dēmoti,tu staigāji pa šoseju ar Ak rokās.

Meklēji GSG un kad atradi paņēmi novāci.

Labi,ka GSG prot izmantoti /report.

 

Man RP bija. Un kādu fuckin' draugu braucu uz turieni? Tu ieliki vai kāds cits ielika a-jail manu draugu un serverī uzturos viens.

 

Tu saki ka māk izmantot /report. Tu esi debīls vai galīgi debīls? Es vakār Jums ar /report spamoju par to ka slimnīcā šaudās, kāds atnāca? Neviens nenāca, neviens neskatijās.

Link to comment
Share on other sites

Perfekts vienkārši komūns. Pilna dirsa ar meļiem kuri melo un vel nav noslaukuši no lūpām mātes krūts pienu. Vispār perfekti. 

 

Nesaprotu, man ko, Latviešus sākt ienīdēt ka tādi dalbajobi vispār ir dzimuši? Es gribetu redzēt vissmaz vienu Latvieti kurš šeit nemelotu par šo lietu. Vienkārši ka visādi meli no administrācijas puses un no spēlētāja kurš "ķip" nav vainīgs.

Link to comment
Share on other sites

Perfekts vienkārši komūns. Pilna dirsa ar meļiem kuri melo un vel nav noslaukuši no lūpām mātes krūts pienu. Vispār perfekti. 

 

Nesaprotu, man ko, Latviešus sākt ienīdēt ka tādi dalbajobi vispār ir dzimuši? Es gribetu redzēt vissmaz vienu Latvieti kurš šeit nemelotu par šo lietu. Vienkārši ka visādi meli no administrācijas puses un no spēlētāja kurš "ķip" nav vainīgs.

Mātes neiejauc, tu pats droši vien senča zobu bakstāmo ņem aiz vaiga :)

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...