• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Sūdzība par adminu daniel hitman


Recommended Posts

ivm50xps4n6m2xljr4.png

 

820898_m.png

 

[sAMP.LV] Sūdzības par administrātoriem

 

 

Virsrakstam jābūt šādam : Sūdzība par [Administrātora niks]

 

1. Tavs niks spēlē :Alans Roznieks

2. Administrātora niks spēlē :Daniel_Hitman
3. Pierādījumi par pārkāpumu : 
https://www.youtube.com/watch?v=J2TmLESlsHY&feature=youtu.be Atvainojos par video gan kvalitāti gan izmēru jo neko nelaboju vienkārši pa taisno ieliku...
4. Apraksts par situāciju : Tātad braucu garām līdz pamanu kad daniela draudziņš ar pāršautām riepām braukā =cs,pg beigsim ar to kad daniels car demo tonyju nu lūk cik jums te labi administrātori :)

 

 

Atceramies, ka bez pierādījumiem sūdzība tiks slēgta un tu tiksi sodīts (posts tiks uzskatīts par lieku un sodīts ar 10% warn.).
Šajā sadaļā drīkst rakstīt tikai administrācija un topika autors. Pārējie , kuri postos saņems 10 procentus warn!

 
  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

nja, tajā brīdī serverī pat nebija 25 spēlētāji, džeks man pajautāja lai paršauju riepu un pāršāvu so what?  labi tik pat labi varu ielikt sevi par CS ja tev no tā vieglāk paliks+ tajā laikā es pat acc PW ievadijis nebiju, tātad prosts spēlētājs. Admini arī vēlas kādreiz paspēlet prosta darot kko, kā old time kā bez acc. labi zinu mans pienākums ir rādīt piemēru u.t.t, bet padomā pats, acc nav prsota izklaide kā visi domā, tam reāli bieži vaig nervus, tāpēc es spēleju no rītiem kā parasts spēletājs bez acc, Jo tpt mums nemaksā par to, es vēlos arī atpūsties nedaudz no visa.

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Vo liec sev Daniel_Hitman banu 3 diens pa cs! Kā man uzliki , bet savu draugu Frenk_Hitman  nenobano šas ar surly mauc un pēc tam hph bet man uzliek banu 3 dienas pa cs Dm , es pat viņu nevarēju nošaut jo viņam bija HPH

uzkatu ka Admins  Daniel_Hitman ir jāņem nost pārāk bieži aizstāv hakerus un  jēgas no viņa nav!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Vo liec sev Daniel_Hitman banu 3 diens pa cs! Kā man uzliki , bet savu draugu Frenk_Hitman  nenobano šas ar surly mauc un pēc tam hph bet man uzliek banu 3 dienas pa cs Dm , es pat viņu nevarēju nošaut jo viņam bija HPH

 

uzkatu ka Admins  Daniel_Hitman ir jāņem nost pārāk bieži aizstāv hakerus un  jēgas no viņa nav!

čali CS ir viena liet, bet DM ir pavisam kkas cits taka jam + kā viņam vareja būt hph ja viņam ielagoja, tajā brīdi runāju ar viņu skype beidzu filmēt tu atkal sāki šaut, viņam vairāk pa pus hp norāva

Link to comment
Share on other sites

Daniel_Hitman tiks sodīts ar 190 minūšu cietumsodu par CS+CarDM.

Tony_Hitman tiks sodīts ar 150 minūšu cietumsodu par CS.

TC.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...