• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Administrātors - Daniel Hitman - [Pārdod savu profilu + 3lvl acc]


Recommended Posts

Tu pušeli šodien roltonus ar drosmi esi apēdis, ko tu grudri vari dirst tu ble man neko nevari izdarit taka sēdi sava čuhņā un droto sampu.. un jā nopērc dzīvi :D

 

P.S kaut kas nepatīk atbrauc pie manis un visu noskaidrosim, viens pisaks ar kasteti tev un ble gadu varēsi putriņas ēst 

Dzīvoju kazdanga kad brauc pado ziņu 

Nesaprotu tādus čuvakus kā tevi , varam droši satikties Riga jebkura laikā , protams ja vien dūša būs ierasties tev?

-Ja nebus dūšas tev ierasties , tad tā ir tava paša vaina kad te prasies uz kautiņiem :D 

Tu mani sauc uz kautiņu , tad brauc uz Rigu ;) 2mēnešus tur būšu , jebkura laika raksti skype un varesi pec tam tricekli raustīt sarunāts?

Axx švaka tev tā dzīve kad galva kaut ko sadomājies esi ;) :D

Ej padročī tālak lab?

Link to comment
Share on other sites

Baddass ;d , ņemu savus vārdus atpakal , bet nevis par šiem umņikiem kas aizstāv ķekaru - hitmanu ;)

Pats reali šitus taisa pa forumu , cip baigais vecs? Izaudz lab? ;d 

Kad iziesi no vecāku apartamentiem tad pabazarēsim sarunats?

-Savādāk , čist iekundzējies ;d , nosēdies uz zemes , nevis vell autiņos sedi sarunāts? :D

Pajies paris gadi atradīsies vell pie vecākiem un zubrīsi šo hreņu?

Hui glaz bratuļa 

 

 

 

Savus IG ģimenes locekļus nesodi par wp? :D

Skaidrs , tulit par bazaru iedosi man wp - jo taisnibu saku? :D

Šitais visu izsaka vecīt - savā edita pie tā kur liek , wp esi baigi pacenties

http://prntscr.com/9sppos

 

 

 

 

 

**PACEĻU** 

 

 

Hitmans daudz atļaujās - tur kur moderācija liek wp , šis izsakas 

Kur tādi ub**daki rodas? - Lab žēl man tevis tāpat 

Heiters gona heit - Tieši tas par tevim attiecas 

Beigsi heitot citus kas ir pret tevim , tad varbūt vell kadreiz mainišu domas pret tādiem sikiem kver**** kā tevi 

Ej pazadroto ok? ;d 

 

 

Kā arī veikur vellviens screens kur izmanto mcp & jeb acp - tur kur liek postus par offtopic & izsakas tiem kam nevaidzētu izteikties , a ko šis hitmans dara? - Ņem un izsakas kur vaidzēja gerkanam uzmest wp , bet tas nebij izdarīts , bet tur atrodās hitmana oftopiks , tapat ka iepriekšēja bilde - http://prntscr.com/9sprju , davai kovik & pofik , lemjat tač - ir pagajis liels laiks :) , tas kad šie offtopika kaut ko bazarē un cip cenšās hitmanu aizstāvēt ;) tas vienkārši visu iespārda , kaut ja koviks redzētu kas visus unbano tie kas ir patiesi nobanoti vien varētu redzēt kad to visu dara viens cilveks - Daniel Hitman , droši savējos unbano kas prasa ;d , ahh man tevis žēl , ka jau teicu - līdz ko dzīvo pie vecākiem un viņu apartamentos , tad vien šitāds siks cīcis paliksi uz visu mūžu , padomā par nakotni nevis zadroto kaut kādā samp serveri , pēdējais laiks iet prom no amata , kurā tevi nevaidzēja vispar pieņemt, es kovas & pofika vieta jau sen butu pēc šiem sūdiem tevi izmetis ārā !!

Kad būs taisniba (( pofo & kovak )) ??

tu tak esi āmurs, es nevaru nemaz unban :D  biki aprāvies ne? Unbanot var tikai 3 cilvēki šinī serverī - Kamārs, Benja, Bobs. Ā ne tagad ir arī ceturtais, Fruktes, Bet tas drīzāk mani ban nekā kādu no manējiem unban. un Low, man vienkarši nav ko teikt tu nemaz nezini Administrācijas sistēmu un te šķidri kko di*s, MCP tpt var Likt WP kautvai es esmu kko ierakstijis tur, vienkārši viņi nodzēš manis rakstīto un uzliek, vai pieraksta jaunu teikumu par WP.  taka labāk paklusē bērns un ej spēlējies ar saviem Nerf tālāk, un pie reizes paņem savu 20mm pisķiku līdz kas tev mājās "esot". taka puika pirms kko vispār raksti noskaidro kas un kā ir :P. Velkas man nav ACP  tas ir tikai tiem trim cilvēkiem kas var unban, respektīvi 6+ acc. , es kādu heitojot  labs prikols, man tādām muļķībām nav laika. Laigan tev ir 19, bet laikam vel bet sēdi vel bērna prātā.

 

P.S čali nopēc Humorizjūtu

 

E: nosūtiju Kovam jau kādu 3x un PoFo arī

Link to comment
Share on other sites

Bļa Hitmans vismaz ir normāls administrators un nelien nevienam analy, kā to dara lielākā daļa... Viņš nav palicis par uzpūtīgu keju, kurš ir ķipa baigi kruts, jo redz ir dabūjis acc. Tas, ka viņš citreiz pajokojas ir tikai normāli, neviens tak nav ideāls. Nesaprotu cilvēkus, kuri par katru huiņu mēģina ieriebt otram...

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

[[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...