• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Sūdzība par [Biznesa Pazušana]


kortess

Recommended Posts

ivm50xps4n6m2xljr4.png

 

820898_m.png

 

[sAMP.LV] Sūdzības par serveri

 

 

 

1. Apraksts par problēmu : Nolēmu beidzot nopirkt savu biznesu, nu nopirku. Iztērēju VISU savu naudu un biju laimīgs.

Izgāju offline uz kādu laiku, kad ienācu atpakaļ serverī uzrakstīju /main un mana statistika. Rādījās, ka man vairāk nav biznesa!!!...

3. Pierādījumi par problēmu : 

                                         Vakarā, kad ienācu serverī un uzrakstīju main komandu http://prntscr.com/9txwqy

 

 

Link to comment
Share on other sites

Tas bija tapēc, jo nebiji bznesu atvēris, bet biznesu var atvērt tad, ja ir produkti un license.

Protams visu par savu biznesu varu uzzināt rakstot /bpanel. ;)

Tādēļ tev pazuda bizness!

Link to comment
Share on other sites

Tas bija tapēc, jo nebiji bznesu atvēris, bet biznesu var atvērt tad, ja ir produkti un license.

Protams visu par savu biznesu varu uzzināt rakstot /bpanel. ;)

Tādēļ tev pazuda bizness!

Kad es nopirku biznesu es uzrakstīju /bpanel. Jā, man rādīja, ka man bizness nav atvērts un, ka nav licenzes. Bija teikts tā: "Ja pēc 12 stundām bizness nebūs atvērts, tad tas pazudīs. Pēc kādām 2 stundām pēc biznesa nopirkšanas es beidzot sarunāju nopirkt biznesa licenci. Licenci man pārdeva Gabriela_Stoun. Es iegādājos licenci un uzreiz braucu uz biznesu lai viņu atvērtu. Es atvēru biznesu un pat pasūtīju 40000l degvielas. Un tad es uz kādu laiku izgāju no servera, kad ienācu atpakaļ -  biznesa vairs nebija. Kaut es visu biju izdarījis un 12 stundas nemaz nebija pagājušas lai bizness pazustu!

Link to comment
Share on other sites

Kad es nopirku biznesu es uzrakstīju /bpanel. Jā, man rādīja, ka man bizness nav atvērts un, ka nav licenzes. Bija teikts tā: "Ja pēc 12 stundām bizness nebūs atvērts, tad tas pazudīs. Pēc kādām 2 stundām pēc biznesa nopirkšanas es beidzot sarunāju nopirkt biznesa licenci. Licenci man pārdeva Gabriela_Stoun. Es iegādājos licenci un uzreiz braucu uz biznesu lai viņu atvērtu. Es atvēru biznesu un pat pasūtīju 40000l degvielas. Un tad es uz kādu laiku izgāju no servera, kad ienācu atpakaļ -  biznesa vairs nebija. Kaut es visu biju izdarījis un 12 stundas nemaz nebija pagājušas lai bizness pazustu!

Tad jāgaida kamēr kāds no augstākiem šeit ieskatīsies un pateiks kas par vainu!

Link to comment
Share on other sites

Tad jāgaida kamēr kāds no augstākiem šeit ieskatīsies un pateiks kas par vainu!

Ceru, ka tas nevilksies pārāk ilgi.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...