• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Ricke_Cardinelli Rukā gsg labā?


Recommended Posts

1. Tavs niks spēlē :Jame_Jokel

2. Administrātora niks spēlē :Ricke_Cardinelli
3. Pierādījumi par pārkāpumu : 


4. Apraksts par situāciju :Nu ko lai saka ricke izmanto savas pieejas gsg labā, lai dabūtu no vla terras. :) Viss būs video. 

 

 

Ricke acc off???? Atvainojos par tādu sūdīgu kvalitāti.

Link to comment
Share on other sites

Par šo acc off?Tu galvu saspuedis? Tas,ka admins specoja viņu un bazareja,tam nav sakars,var būt viņš jau sen /specoff.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Smieklīgi :D

Parunāju par roleplay ar Ralfu. Šis aizbrauc pie jums un saka: ša jails.

Es paspecoju. Evans nolēc no tilta. Roleplay? Nav.

Tālāk pēc tam es jau vairs jūs nespecoju, devos tālāk specot. 

Link to comment
Share on other sites

Šeit Redzams GSG IR Cs,tu hujaks esi?

Kur man CS? Tā ir mana zona,tur neviena tuvumā nav,ir nakts vidus kur tur bļe CS? 

Uzrakstīju,ka roleplayošhu ar jums,lai uzspeco kas nevar

 

E: Kur sakars ar QS? Man uz Ritēnja jau bija Shotguns,rokās pēc tam ar? Tu Hujak.

Editv2: Kur sakars ar DM Un Cardm? Tā ir mana zona,es teicu,lai vācaties prom,ja nesaproto RP jēgu pisies uz freeroam 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Šeit Redzams GSG IR Cs,tu hujaks esi?

Kur man CS? Tā ir mana zona,tur neviena tuvumā nav,ir nakts vidus kur tur bļe CS? 

Uzrakstīju,ka roleplayošhu ar jums,lai uzspeco kas nevar

 

E: Kur sakars ar QS? Man uz Ritēnja jau bija Shotguns,rokās pēc tam ar? Tu Hujak.

Editv2: Kur sakars ar DM Un Cardm? Tā ir mana zona,es teicu,lai vācaties prom,ja nesaproto RP jēgu pisies uz freeroam 

Tātad no šī brīža ja tev stacijā ir teritorija, tad tu arī vari šaut par ko vien vēlies un kad vien vēlies, un par to tev nekā nebūs. 

 

Smieklīgi :D

Parunāju par roleplay ar Ralfu. Šis aizbrauc pie jums un saka: ša jails.

Es paspecoju. Evans nolēc no tilta. Roleplay? Nav.

Tālāk pēc tam es jau vairs jūs nespecoju, devos tālāk specot. 

Ja jau tu runāji par roleplay, tātad tu specoji ralfu, bet pēkšņi ieliki cietumā evanu, nejau ralfu. Arī tad kad viņam tur bija CS tu neredzēji. Arī video redzams kad rakstiju tev reportā, bet protams to tu arī noignorēji.

Link to comment
Share on other sites

Paceļu topiku, jo jau palicis neaktīvs, vaig kautko lietas labā darīt, lai šis neturpinātos.

Link to comment
Share on other sites

Tātad no šī brīža ja tev stacijā ir teritorija, tad tu arī vari šaut par ko vien vēlies un kad vien vēlies, un par to tev nekā nebūs. 

 

Ja jau tu runāji par roleplay, tātad tu specoji ralfu, bet pēkšņi ieliki cietumā evanu, nejau ralfu. Arī tad kad viņam tur bija CS tu neredzēji. Arī video redzams kad rakstiju tev reportā, bet protams to tu arī noignoN

Nu vecit, var redzēt ka tu no roleplay neko nejēdz. tas nekas ka tu zini terminus bet pielietot un izprast tas jau ir cits stāst.. 

 

tas nekas ka serveris jau ir taka freeroom bet viņš vismaz centās RPlayot a ko tu hujaks sūdzību.. PS man *** pa wp bet nu šis bija japasaka 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...